Adam Jackson

19. září 2016 v 23:09 | Blair* |  Postavy - muži

Výsledek obrázku pro zac efron 2016

Hráčka: Blair
Věk: 25
Povolání:
Student na Brighton College, obor literatura a žurnalistika. Brigádně pracuje v místní kavárně.
Pracuje: Kavárna
Faceclaim: Zac Efron


Vzhled:
Adam je vysoký celkem pohledný modrooký tmavovlasý chlapík. Ve volném čase rád posiluje, což je na jeho postavě vidět. Na pravé paži má tetování. Obléká se celkem nedbale, ale občas dokáže být i elegantní.

Vlatnosti:
Jedním slovem by se dal popsat, jako extrovert a blázen. Je pro každou špatnost, což pro něj někdy není dobrá věc. I když se zdá jako usměvavý člověk, občas se dokáže opravdu naštvat a být trochu agresivní. Adam je také hodně nezodpovědný a všechna jeho rozhodnutí jsou spontální a bláznivá. Že by byl adam romantik tak tos e opravdu říct nedá, i když dokáže holce hrát na city. Jeho osobu obklopuje zvláštní aura, se kterou umí krásně nakládat. Občas je náš milí Áda trochu milo, protože si rád zakouří trochu zelenýho, ale ani to nebrání, používat jeho šarm. Je dost sebevědomý a trochu blbec, jako asi každý kluk jeho věku. Někdy si ymslí, žee sežral svět. Vypadá trošku hlouše, ale zdání klame, sice školu fláká, ale je celkem inteligentní stvoření.

Zájmy:
Když má možnost, tak se všude rád dopravuje na svém skatu. Není tajemstvím, že se rád oddává alkoholu i něčemu tvrdšímu, ale vžy se snaží vše přijímat s mírou, což se občas vymkne kontrole a dostává se do problémů se zákonem. Když nejezdí na skatu nepracuje, nepije, či není ve škole, tak si rád přečte kvalitní knihu. Taky rád cestuje a když má příležitost, rád se zapovídá s děvčaty a zamotá jim hlavu. Jeho životní moto by mohlo být" tráva, ženy, sex." Není tajemstvím, že je nevlastním synem starosty McGregora, proto rád vymýšlí všelijaký způsob, jak se mu mstít.

Historie:
Adam se narodil v New Yorku, ale když se jeho rodiče v jeho 10 rozvedli, tak se se svou matkou odstěhoval za velkou louži do slunného Brightonu. Ve kterém moc času nestrávil. Jeho matka se podruhé vdala a jeho nevlastní otec ho poslal na internát do švýcarska kde byl od svých 12 do 18 let. Po ukončení středoškolského vzdělání se rozhodl vrátit do Brightonu i když si to jeho otčím nepřál. Od svého návratu žil převážně se svou babičkou. Nedávno se přestěhoval do svého vlastního bytu, který se nachází nad kavárnou kde pracuje a sdílího se svým kamarádem Garretem.
Co se jeho milostné historie týče, tak ještě nedávno byl Adam romantik až za hrob, ale od jeho posledního vtahu s místní kráskou Gaiou, se kterou se znal od své puberty, která mu zlomila srdce se zapřísáhl, že už se do žádné holky nezamiluje a proto se z naše Adama stal celkem holkař. Najde se snad slečna, která dokáže zbořit jeho citovou bariéru? kdo ví...

Nalezený obrázek pro zac efron skateboard

Nalezený obrázek pro Zac Efron 2016


 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama