Gaia Hansen

20. září 2016 v 0:09 |  Postavy - ženy
Live everyday like it's your last.

Hráčka: Karipka
Věk: 24
Povolání: Editorka a redaktorka lokálních novin, Fotografka na volné noze
Pracuje v: Redakce
Bydlí: ZDE
Face claim: Rebecca Breeds

Vzhled:
Typické neupravené dlouhé rozevláté nazrzlé vlasy, foťák na krku. Tak potkáte Gaiu po většinu dní. Neholduje líčení ani upravenému stylu. Pokud není na společenské akci, potkáte ji v rozevlátém oblečení a teniskách. Kdo by taky ten těžký foťák na krku nosil v lodičkách, že? Se svým vzhledem ale nemívá problémy a všímá si sama, že se někdo snaží její styl napodobit. Nemá problém s tím, vyjít ven neupravená a nenalíčená. Příklady outfitů zde a tady.

Povaha:
Gaia je kamarádská, odvážná, místy bláznivá. Jeden z jejích darů je, že dokáže vyjít opravdu s každým. Pokud to není totální idiot, to dá potom své rozhořčení patřičně najevo. Ačkoliv je fotografka, nemá ráda když ji někdo fotí. Když je naštvaná tak je opravdu ale hodně naštvaná. Když je štastná, jakoby by blouznila. Z venčí působí na některé lidi možná chladně a nezaujatě. Není to jen maska. Aby ji někdo zaujmul, vážně musí mít něco do sebe, něco spešl. Jestli něco nerada tak nerada mluví sama o sobě, dokáže to jen zřídkakdy.
Gaia byla v mládí vychovávaná k tomu mlčet a souhlasit s otcem, proto dnes nemá ráda když jí někdo vnucuje svůj názor, nebo tvrdí, že je jediný možný. Ráda diskutuje a nenechá se zahnat do kouta. Dost často si z lidí utahuje, nebo je napodobuje. Z hlasu jí přímo srší cynismus.

Koníčky:
fotografování, jídlo, design, kino, cider, beat generation, východy slunce, dobrá hudba, 50. léta, smích, stolní hry (dokáže hrát hodně hodin vkuse), karetní hry, risk, bobříci mlčení

Historie:
Gaia pochází z velmi bohaté rodiny. Má o šest let staršího bráchu (Thomas Hansen), se kterým měli relativně spokojené dětství, ve kterém jim skoro nic nechybělo, až snad na trochu rodičovské lásky. Často je hlídali babičky či známí, a rodiče pro ně celkově nebyli příliš k dispozici. Gaia vždycky uměla tak nějak proplouvat životem a balancovat přitom mezi vlastní samostatností a tím, co po ní chtěli rodiče a veřejnost. Do určité doby, lépe řečeno dokud ji nedošla trpělivost a nezačala si žít opravdu po svém. Což mělo své následky. Přestože pochází z bohatší rodiny, otec odkázal veškerý majetek jejímu staršímu bratrovi Thomasovi, který vykonává opravdové povolání. Když jí bylo 18, nezvolila si být doktorkou ani právničkou, nýbrž začala fotit a přispívat svými články do lokálních novin. Nejprve tlaku rodičů neodolala, ale na medicíně vydržela 4 měsíce a 12 dní. Odejít považuje za nejlepší rozhodnutí ve svém dosavadním životě. Teď bydlí s bráchou, který ji nechal u sebe a ona je mu za to tiše vděčná. Tak často spolu nemluví, ale určitě se mají rádi, ačkoliv by to nepřiznali. Co se týče vztahů, pár jich měla, ale žádný nikdy nepovažovala za vážný. Nikdy se totiž vášnivě nezamilovala a neví, jaký je to pocit. Teď toho dělá tolik, že vlastně ani na vztah nemá čas.
No dobře, abych byla upřímná, byl tu ten dvouletý vztah s Adamem (Adam Jackson), který ji ale podle jejích slov "dusil", a proto ho ukončila. Zůstávají ale kamarády, znají se totiž od dětství.
Nyní má tak trochu hektické období, snaží se stíhat práci, která ji už přespříliš nemotivuje, kvůli cholerickému šéfovi (už tři měsíce tvrdí, že tam skončí :D); dále zakázky na focení (viz. listopadové číslo módního časopisu, pro který fotila s Kat a Em). Nedávno také rozjela projekt Nadace Hansen, která vznikla na základě bratrovy spletité historie a pomáhá lidem, kteří se vyrovnávají s následky po autonehodách, nebo lidem, kterým při autonehodách někdo zahynul. Do toho všeho je něco jako městská producentka. Organizuje a zajišťuje veškeré akce, pořádané městem Brighton (plesy, dražby). Na částečný úvazek vypomáhá v Galerii Saatchi, fotí pro Městské kino. Jejím poslední posedlostí je budova bývalé továrny za městem, která je nevyužívaná, a chce jí vrátit nový život. Jenže to bude chtít čas, a peníze. Získá je od rodiny? Nebo zůstane bývalá továrna zchátralou vlhkou budovou navždy? (to byste chtěli vědět!) No asi nemusím vysvětlovat, že nemá na nic čas a všude chodí pozdě, že?

Galerie: 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama