Garrett R. Wright

20. září 2016 v 0:35 |  Postavy - muži

Hráčka: Karipka
Věk: 29
Povolání: --
Bydlení: aktuálně asi u Kaii Trust
Faceclaim: Garrett Hedlund


Vzhled:
Hnědé, neupravené rozcuchané vlasy, zelené oči, strniště. Hnědá kůže kvůli častým návštěvám solárka, protože jako barman se zřídkakdy podívá na sluneční světlo, a když už, tak ho nikdy nepotkáte bez slunečních brýlí. Nosí je prakticky pořád, a to i v noci. Garrett měl potetovanou ruku, ale tetování si nechal odstranit.
Měří 190 cm, díky čemuž se na všechny dívá z výšky. Malí lidé mu přijdou zvláštní, protože je nemůže v davu najít (Mia :D)

Povaha:
Garrettovi už táhne na třicítku, a po všem čím si už v životě prošel je tak nějak životem otřískaný. Už pár let není v období revolty. Naopak je zkušený, životem se prolouskal a jak sám říká - už není nejmladší. Jeho životní krédo je být pohodářem. Nestresuje, nepanikaří, v životě nespěchá a za ničem se nežene. Peníze ho nemotivují. Vše říká tak, jak mu to přelítne přes pusu, není výbušný typ, naopak ostatní uklidňuje, celkově moc nerad násilí, ale kdyby musel, ránu by asi dal, jen by si to napřed pořádně rozmyslel, není horká hlava.
Po předchozích vztazích je celkem bezcitnej a vyhovuje mu to. Jak sám říká, nemůže se zamilovat, protože toho už není schopnej. Je tak trochu diktátor, má rád když jsou věci podle něj. Z počátku působí takovým tím "I dont care" dojmem. Občas se ale dokáže starat až moc. Vždycky chtěl mít nějaké životní motto, ale u žádného dlouho nevydržel.
V poslední době u sebe rozvinul vlastnost panovačnosti, má rád když jsou věci podle jeho, pokud ne, prostě od toho jen odejde, ale nevzteká se. Většinou. Je mu úplně jedno co si o něm kdo pomyslí, a jak zrovna vypadá.
Je nejvíc šťastnej když si může dělat co chce. A když nemůže, stejně to dělá.

Zájmy:
Rád vymýšlí nové drinky a zkouší nové věci. Má rád adrenalin a hodně vodní sporty, k čemuž jsou pláže v Brightonu ideání. Taky miluje beachvolleybal. Nesnáší sladký, televizi a holky co moc pijou. Pokud ho vidíte jíst sladký nebo koukat na televizi, něco je špatně. Uvažuje, že bude vegetarián. (EDIT: je vegetarián) Když přes den nespí, vyráží do ulic Brightonu, ve kterých se pořád něco děje. Pivo nepovažuje za alkohol, naopak se mu líbí, když je holka na pivo. O víkendech pracuje a nevadí mu to. Opíjí se pokud je co slavit, zapíjet nebo zapomínat. Jinak ne.

Historie:
Jako skoro každý teenager v divokém Brightonu, i Garrett si prošel jistým obdobím revolty, alkoholu, rockandrollu a drog. Když mu bylo 20 let, bláznivě se zamiloval a spontánně se oženil na pláži v Brightonu. Následující rok považuje za jeden z nejlepších v jeho životě. Závislostí se ale nezbavil, šlo to s ním z kopce.
Zhruba po 1 roku manželství začala bezstarostnost trochu upadat, a objevily se mnohdy celkem vážné hádky a neshody. Z této doby má spoustu tetování na levé ruce. O další rok později, o jedné dramatické noci, kde létaly lahve plné alkoholu, se Garrett sbalil a odešel. Zhruba po třech týdnech, když se vrátil, ona byla pryč a s ní i manželství. Garr ji od té osudné noci už nikdy neviděl. Těžko říct, jestli si to vyčítá nebo ne. Každopádně s alkoholem přestal, začal chodit na sezení a našel si práci v baru. Možná se divíte, že bývalý alkoholik našel práci v baru. Garr si však alkohol spojuje už jen výhradně s onou nocí a není to tedy něco, co by měl nejradši. Teď už je to 7 let a Garr miluje pivo a pije ho asi i k snídani, ale tvrdej vyloženě nevyhledává, ikdyž příležitostně si dá.
Garrett miluje být barmanem víc než cokoli a je v tom dobrý, přestože ho tlak okolí odjakživa nutil do pořádného zaměstnání, neodolal. Nyní pracuje v nočním klubu. Zná skoro každého v Brightonu a dokáže ledacos zařídit. Dokonce má superschopnost a když vidí člověka v baru, dokáže poznat, co si daná osoba dá za nápoj. Dnes už je Garrett starší, začne si budovat pořádnou kariéru nebo z něj bude barman do důchodu?
Narodil se jako nejstarší syn do hudební rodiny. Otec byl muzikant a matka muzikálová herečka. Ještě má mladšího bratra Derrena, se kterým střídavě je, či není v kontaktu. Měl ještě jednoho bratra Damiena, ten ale umřel, když mu bylo 12 za záhadných okolností a celá rodina včetně Garretta o něm nemluví. Rodiče se rozvedli a Garrett ani s jedním z nich dlouhá léta nemluvil, když potom otec zemřel, Garrett mu ani nešel na pohřeb. A důvod? Prostě byl v práci, nic dramatického, stejnak by mu jen všichni říkali, aby si dal život do pořádku, a o to ani trochu nestojí. Nenavštěvuje ani matku, která je vážně nemocná. Zhruba v 15 letec jezdil závodně na kole, dokud ho to nepřestalo bavit. Dnes už ho na kole prakticky nepotkáte, ale záda má shrbená stále. To mu zůstalo.
Nyní žije v bytě nad kavárnou s kamarádem Adamem. Občas pořádají na bytě online jam sassion. V současné době trochu neví co se životem. 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama