Jak hrát?

18. září 2016 v 23:10 |  Sdělení
Líbí se Vám nápad i hra, ale nevíte jak na to? Je to víc než jednoduché.

Při hře pamatuj pár věcí.

1. Nemůžeš hrát tak, že nějak zásadně ovlivníš postavu někoho jiného.(přiklad - ,,přijde do baru, všechny postříli")
Zkrátka musíš jednat tak, abys neomezoval žádného jiného hráče. Řiď se vlastním rozumem a intuicí a nikomu
nedělej to, co by tobě samotnému bylo nepříjemné.
2. Tvoje postava není dokonalá, to znamená, že má své klady i zápory.
3. Hry by se správně měly dohrát, nenechávat hru otevřenou příliš dlouho, ať na tom danném místě může hrát i někdo další a nemusí čekat než tvá hra skončí.
4. Při hře nebuďte příliš vulgární. Postava může zanadávat, může být občas sprostá, ale ať v každé větě není nějaký vulgarismus.
5. Pamatuj, že svou registrací potvrzuješ, že souhlasíš s tím, že se v některých knihách mohou vyskytnout sexuální témata. Při popisování aktu nebuď přehnaně podrobný, pokud se hra neodehrává ve tvém domě.
6. Každému bude přidělen jeho dům (blueboard nástěnka), v tomto domě si může každá postava dělat co chce a může si pozvat koho chce.
7. Je zakázáno vydávat se za postavu někoho jiného. Takové chování je dohledatelné a osoba, jenž se za někoho jiného bude vydávat bude zablokována a všechny její postavy budou smazány.
8. TO CO VÍŠ TY, víš opravdu jen ty a ne tvá postava.... To v praxi znamená to, že pokud si četl nějakou BB knihu, kde se odehrávala hra, které ses neúčastnil, tak o této hře tvé postavy neví , neví co v níí probíhalo (pokud ti o tom, některá ze zasvěcených postav nic neřekla,nebo si do hry nevstoupil-) - METAGAMING
9.

Hraje se přes nástěnky Blueboard.
Rozklikneš si v menu místo, kde se svou postavou chceš hrát a
píšeš za ni co právě dělá. Vše co postava dělá se píše do závorek (popřípadě hvězdiček), vše co říká bez závorek. Zkus trochu víc popisovat děj, myšlenky... Je jedno, jestli píšeš z první osoby, nebo třetí, to závisí jen a jen na tobě :) jak jsi zvýklý/á, či jak ti to více vyhovuje.


Pokud všemu rozumíš můžeš se ihned zaregistrovat ZDE
Pokud ne, neboj se nám položit dotaz, nikdo ti hlavu neutrhne :)


 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama