Cade More

16. října 2016 v 19:29 |  Postavy - muži

Hráčka: Mars
Věk: 26
Povolání: vystudoval sportovní gymnázium
Pracuje v: Knihovna
Bydlení: byt
Faceclaim: Chad Michael Murray


Vzhled:
I když se to možná na první pohled nezdá, o svůj vzhled zase tolik nedbá. Přitom jeho vlasy vždycky vypadají tak nějak správně i po tom co se ráno probudí. Má vysokou sportovní postavu, světle hnědé vlasy, modré oči a strniště. Oblečení neměl nikdy důvod řešit, a proto si na sebe vezme skoro cokoli, v čem se cítí dobře. Ale samozřejmě se rád líbí.

Povaha:
Cade má poměrně dost divokou povahu. Nejenom, že bývá často troufalý až drzý, ale velikým problémem - už od děství - je pro něj krotit svou horkrevnost, kvůli které se celý svůj život dostává do potíží. Je to jedna z jeho (nejspíš z mnoha) stinných stránek. Nic neskrývá, když je naštvanej, je naštvanej a všichni kolem to vidí - nedokáže to skrýt, ani kdyby chtěl. Není to žádný flegmatik. Velice snadno se nechá vyprovokovat a minimálně na střední se to o něm vědělo. Není pak divu, že toho jeho spolužáci vyzužívali a Cade býval často po škole a jednou málem i vyloučen.
Přesto všechno je dost společenský, přátelský, nebojí se kohokoli okamžitě oslovit - spíše je chvílemi až příliš sebevědomý. Když ho víc poznáte, zjistíte, že je vlastně docela v pohodě, takže nedávejte hned na první dojem.
Umí být pozorný a milý - když se mu chce (nebo když mu o něco jde :D). Taky je pro všechnu legraci, a když má zrovna dobrou náladu, rád vtipkuje a předvádí se. Je hodně sám sebou. Nebaví se rád o své historii nebo budoucnosti, má se spíš za "žijeme jen teď a tady" typ člověka. Nemá rád pokrytce a kluky, co si neváží holek. Taky zásadový a majetnický.

Zájmy:
Mezi jeho koníčky samo sebou patří sporty, ale má dost rád hudbu - sám hrál několik let na kytaru. Co je na Cadovi zvláštního je to, že má talent na hodně věcí. Ať už jde o počítače, zámečnictví, kutilství nebo zmíněné sporty. Stačí ho postavit před objekt a on se za velmi krátkou dobu dokáže zorientovat a naučit co je potřeba. Sám si to však neuvědomuje a cokoli studovat mu připadá zbytečné, z velké části se studiu vyhýbá však kvůli nejpříjemným zkušenostem ze střední. Odpor ke studiu, rozhodně. Studovat? A k čemu? - takový je jeho postoj.
Cade je občasný smoukař a když už má pít, většinou si dá pivo. Na tvrdej alkohol tolik není. Ve svém volném čase se věnuje hudbě. Často na něj můžete narazit u zříceniny hradu, což je jeho oblíbený místo.

Historie:
Vyrůstal asi jako každý druhý. Jeho rodiče ho nikdy moc v ničem nepodporovali a nemotivovali. A to se na něm nejspíš mohlo podepsat. Jen tak tak dokončil sportovní gymnázium, kde ho spolužáci neustále hecovali a úmyslně provokovali k různým blbostem, za které býval prakticky pořád po škole (v tom lepším případě). Takže drogy o přestávce, rozbitá okna ve třídě, rozbití spolužáci, rozbitý Cade... nebylo toho málo. Se svou povahou si nikdy nevěděl moc rady, vlastně nikdo si s jeho povahou nevěděl rady. Hodiny strávené u školního psychologa nakonec skončili jen práškama na uklidnění, které Cade stejně nemohl pořádně užívat kvůli sportu. Ukončení gymanázia sice viselo na vlásku (nerad o tom mluví), ale od té doby se jeho chování výrazně posunulo k lepšímu. Problémům i starým spolužákům se vyhýbá a svět nemůže být pěknější. Cade byl vždy přirozeně vynalézavý a chytrý a možná, že kdyby měl jiné zkušenosti a podmínky, někam by to ještě se školou dotáhl nebo alespoň měl zájem dotáhnout. Tak či tak, nyní v Brightonu vypomáhá v knihovně a svým přístupem k zákazníkům dává jasně najevo, jak ho ta práce štve - je to zkrátka práce pod jeho úroveň, jeho potenciál absolutně nenaplněn. Ale jen jděte, půjčte si v knihovně knížku. Třeba ho zastihnete zrovna v dobré náladě. Nutno dodat, že i přesto by o svou práci nerad přišel. Když se sem po hádce s otcem přestěhoval, skončil tím i jeho dlouhodobější vztah. Takže mu momentálně přijde všechno dost černý. Jeho začátek v Brightonu moc zářivý tedy není.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama