Gabriela Jackson McGregor

31. října 2016 v 4:11 |  Postavy - ženy

Hráč: Blair*
Věk: 42
Povolání: žena v domácnosti
Faceclaim: Kate Hudson

Vzhled: Gabriela je středně vysoké postavy, na její věk je dost udžovaná a své tělo by mohla srovnávat i se svou nevlastní dcerou Andy. Má středně dlouhé blond vlasy se zlatými odlesky. Její obličej zdobí oříškově zelené oči a krásný bílý úsměv, jako má skoro každý pravý američan.
Povaha: Na první pohled vypadá Gabriela celkem nevinně a přátelsky, ale opak je pravdou. Lidé kteří jí znají, by jí charakterizovali jedním slovem a to je mrcha. Předtvářka je její druhé jméno. Ve společenských kruzích jakožto žena starosty jedná mile a usměvavě, ale ve skutečnosti je panovačná a namyšlená. Vždy získá, to co chce a jde si pevně za svým cílem. Vždy se jí něco nelíbí a proto se služebné v jejím domě střídají jako na jezdícím páse. Jako milenka dokáže být velkkorysá ale velmi dominantní. Jediný člověk, ke kterému chová vřelé city je její syn Adam, na kterého nedá dopustit, ale i když jejímu muži tvrdí něco jiného. Se svým mužem udržuje velmi profesionální vztah, i když jejich manželství byla skoro láska na první pohled, předci jen byla naivní holka.
Zájmy:Jelikož nechodí dopráce, proč taky, když její muž je velký zvíře, tak má spoustu volného času. Když nekomanduje svoji služebnou, tak si ráda zajde do posilovny, či na bazén. Jako každá žena ráda nakupuje. Ráda si taky vydržuje své milence.
Historie: Vyrostla v New Jersey. Její matka byla angličanka ale otec američan. Později se v 16 letech přestěhovala na Manhatan, když pracovala v jednom baru, seznámila se s právníkem, kterému nalhala, že jí je 21 a po krátké známosti s ním přišla do jiného stavu. V 17 porodila svého syna Adama a to jejího právnického přítele donuilo si jí vzít. On na ní bohužel neměl moc času a jejich manželství začalo upadat. Po deseti letech manželství se Gaby rozvedla a se svým synem se odstěhovala za svou matkou do Brightonu, kde se 27 letá Gabriela seznámila se svým aktuálním manželem Jacobem, po dvou letech známosti se vzali a spolu s ním se jí do rodiny dostala i jeho 7letá dcera Andy kterou měla vždycky ráda. Bohužel byla natolik zamilovaná, že jí v tu dobu bylo jedno, jak Jake zachází s Adamem a nechalo ho poslat do internátu. Měla s Jakem své světlé i temné chvilky a to z ní udělalo mrchu, jakou je teď.
Výsledek obrázku pro kate hudson 2016
Výsledek obrázku pro kate hudson 2016
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama