Ian Sheen

26. října 2016 v 22:03 | Miau |  Postavy - muži
Hráčka: Vic
Věk: 25 let
Pracuje v: brigáda v místním
Bydlí v: Městský byt
Faceclaim: Francisco Lachowski


Vzhled: Ian je vysoký muž ve svých mladých letech. Hned na první pohled každému bude jasné, že Ian nebude nijak kamarádský přítel, co se veselý a přívětivý. Spíše naopak. Z jeho tmavých čokoládových očí, které se někdy zdají až temně černé, sálá zlost a někdy nahání až strach, přestože jste mu ještě nic neudělali. Kratší vlasy stejné barvy má vždy neohrabaně upravené nahoru, přestože vždy několik pramenů jeho vlasů mu padají do obličeje. Jeho srdcovitě tvarované rty jsou někdy lemovány jemným náznakem několika denního strniště, které mu také sluší. Postavu má vypracovanou, rád sportuje a proto je to také vidět.

Povaha: Ianova osobnost by se dala jednoduše shrnout do jedné krátké věty. Samotář, co nevěří jiné osobě, než-li sobě. Když ho osloví nějaký cizí člověk o pomoc, nejčastěji se mu jen vysměje do obličeje, vytasí svůj klasický posměvačný úšklebek a odejde od něj. Všechny hází do jednoho pytle, nerad se s kýmkoli sbližuje, protože ví, že by ho dřív nebo později zradili. Když už se ale pustí s někým do hovoru, většinou z jeho úst vyjdou jen urážky, posměšky a drzé poznámky. Nebojí se říct svůj názor, ať už je doprovázen ostřejšími výrazy či ne, neboli je to velmi tvrdohlavý člověk.

Zájmy: Jak už bylo dříve zmíněno, Ian je sportovní typ. Každé ráno si dává kolečko na kraji města, kam sotva někdo chodí; alespoň má klid. Do posilovny nechodí skoro vůbec a to z jednoho prostého důvodu - je tam hodně lidí. Nepotřebuje, aby na něj zírali cizí lidi, proto raději cvičí sám někde mimo ruch města. Protože pracuje v místním autosalonu, který vlastní jeho nevlastní strýc, vyzná se v autech a po několika úmorných měsících si tuto špinavou práci sám začal užívat, až mu nakonec přirostla k srdci. Auta miloval vždycky, a když teď i nich ví téměř všechno, jeho láska k nim jen vzrostla. Své problémy vždy řešil alkoholem, takže nepohrdne ani tím.

Historie: V brzkém věku mu zemřela matka, jediná osoba, kterou kdy doopravdy miloval. Jeho otec byl naopak alkoholik, kterému na nikom nezáleží, proto se od něj velmi brzy odstěhoval. Měl velmi chmurné dětství, které poznamenalo jeho osobnost a udělalo z něho takovou osobu, jakou je teď. Se školou skončil během střední, ani se neobtěžoval ji dokončit. Z peněz, které měl si pronajímá malý byteček, který mu ale stačí, stejně v něm netráví moc času. Zatím nepotkal dívku, která by ho dokázala okouzlit, zato je rád pro zábavu škádlí, a jednoduše řečeno, se s nimi baví. Ve svých teenagerovských letech vyzkoušel a napáchal spoustu věcí, některé věci se s ním táhnou do přítomnosti, nemluvě o zlozvycích, které jsou pro něj skoro až charakteristické např. kouření. Dříve párkrát něco ukradl, či poškodil, naštěstí ho nikdo nechytil, přesto s tím skoncoval.

Galerie:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama