Jacob John McGregor

20. října 2016 v 4:54 |  Postavy - muži

Výsledek obrázku pro craig parker


Hráčka: Blair*
Věk: 42
Povolání: Starosta
Pracuje: Radnice
Faceclaim: Craig ParkerVzhled: Nick je vysoký pohledný muž. Má šedomodré oči a příjemný hlas. Jeho obličej zdobí upravené strniště. Na svůj věk má slušně vypracované tělo a je na něj právem hrdý, proto vypadá velmi dobře v obleku. Má tmavě hněhé vlasy, které jsou trochu místy prošedivělé, ale nebere to jako slabinu ve vzhledu, ale spíše, jako plus. Na první pohled působí dost sebejistě a mocně. Jeho každodenní chleba je oblek, který nosí skoro pořád a málo kdy ho sundá, protože jeho práce je jeho život. Často nosí rudé a vínové kravaty, jakožto znak jeho moci nad městem a jeho obyvateli. Když má ale možnost oblek nenosit, rád nosí sportovní kraťasy a trika.
Vlastnosti: Jako starosta vystupuje velice příjemně a mile. Snaží se pro město dělat to nejlepší. Je velmi charismatický a okouzlující. Dokáže být ale také dost agresivní a výbušný, tvrddě si jde za tím co chce a dokud toho nedosáhne tak neúřestane. Dokáže být celkem romantický, když an to příjde, ale jeho citová stránka nebyla nikdy moc to co by ho vyjadřovalo. Vždycky býval holkař a z toho ais nikdy nevyrostl.
Zájmy: Mezi jeho zájmy patří tennis, jízda v rychlích autech a celkově si rád užívá života, jelikož v jeho letech chytl druhou múzu. Také se rád ve volném čase prochází se svým psem Chuckem, kterému, když ho na**re a není se svou ženou rád říká Adame. Jinak na Chucka nedá dopustit, má ho rád asi nejvíc ze všech přítomných v jeho životě.
Historie: Narodil se Brightonu a také tu vyrostl. Vystudoval zdejší univerzitu a poté neúspěšně rok studoval na Cambridge University. Pár let učil na zdejší střední škole. V posledních letech působí jako zdejší starosta, který je u svých občanů celkem oblíben. Má ženu a nevlastního syna, ke kterému opravdu nechová rodinný vztah. Z prvního manželství má dceru, která k němu občas jezdí na návštěvy ale nemá s ní moc vřelé vztahy, jelikož její lásku si získává pouze hmotnými statky. Je o něm známo, že je celkem záletník, ale jeho žena by to nikdy nepřiznala.

Výsledek obrázku pro craig parker gif
Výsledek obrázku pro craig parker reign
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Oliver Evans Oliver Evans | Web | 20. října 2016 v 12:15 | Reagovat

Další Reigňák 😂😁

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama