Kaia M. Trust

9. října 2016 v 19:35 |  Postavy - ženy

Hráčka: Mars
Věk: 23 let
Povolání: malířka, majitelka čajovny
Pracuje v: Čajovna, a občas jako šatnářka v klubu
Bydlí: ZDE
Face claim: Lyndsy Fonseca (alexandra udinov <3)Vzhled:
Kaia je menší postavy a alespoň v poslední době na svůj vzhled příliš nedbá. Přestala se už skoro malovat a většinou ji uvidíte s neupravenými vlasy v culíku nebo drdolu. Když má vlasy rozpuštěné, tak jsou husté a vlnité. Často s sebou nosívá tašku nebo batoh, protože kam jinam by jinak strčila Krchovského a alkohol? Co se týká oblečení, nemá úplně vyhraněný styl; obvykle nosí nějaká stará vytahaná trička nebo obyčejnější tílka. Navíc, proč by se oblékala lépe, když by se stejně upatlala od barev, jak pořád maluje [nyní už nemaluje, ale oblíká se pořád stejně no!]. Modré oči a zkoumavé pohledy.

Povaha:
Je veselé a hravé povahy. Ráda si o sobě vymýšlí různé věci a je to dost často na pomezí mezi lhaním a prostě zábavou, takže ji nesmíte hned všechno věřit. Pokud vám toho o sobě začne z ničeho nic hodně vykládat, tak to z 99% znamená, že si zrovna vymýšlí. Také často tvrdí, že nejlíp ji zaujmete tím, že se o ní zajímat nebudete, ale podle mě je to jen
výmluva, aby se s vámi nemusela bavit, když nemá náladu. A taky právě proto, že o sobě kolikrát neříká pravdu, je velice těžké ji poznat a porozumět.

Ráda se pouští do jakéhokoli dobrodružství, teprve objevuje svoje meze. Ať už je Kaia sama nebo ne, hodně často pije. A moc dobře si uvědomuje, že je to špatně, ale zkrátka má asi pocit, že to v ní probudí něco, co se pak na její malbě a celkově tvorbě projeví… a nebo je to jen další z jejích výmluv a lží [očividně výmluva], jak zatajit pravý důvod. Nesnáší, když někdo ohledně těchto věcí vyzvídá. Každopádně v jejím bytě, který je zároveň spíš takové její malířské studio a obývák v jednom [bývávalo], můžete najít vždy dost schovaného alkoholu. Kdo hledá, najde [doteď platí v menší míře]. Paradoxem asi je, že když zrovna nepije, tak je posedlá sebekontrolou. Dává najevo jen to, co potřebuje nebo se jí zrovna hodí. Taky nevydrží příliš dlouho na jednom místě. Je známá svým častým mizením.

Koníčky:
umění, kontrasty, čtení Krchovského, zábava, adrenalin, hry (deskové i ty psychologické), sledování lidí
Kaia: počítá se alkohol jako koníček?

Historie:
Kaia se narodila poblíž Kanady do zcela obyčejné průměrné rodiny, ale jak už to bývá, nemohlo to být úplně dokonalé. Její rodiče se brzy rozvedli a ona se rozhodla během svého studia střední umělecké školy bydlet u svého táty, s kterým měla v té době velmi blízký vztah. O své matce od té doby nic neslyšela. Na vysoké se setkala s velmi ostrou kritikou a bylo ji mírně naznačeno, že z ní nikdy žádná velká umělkyně nebude a z jejích tou dobou dobrých kamarádů se stali lidi, kteří ji akorát utvrzovali v tom, že to co dělá a co jí baví je vlastně úplně zbytečný. Tak trochu ztratila směr. A projevilo se to samo sebou i v její tvorbě. Proto vyzkoušela kromě alkoholu kde co, aby jí to vrátilo zpátky na lajnu. Byla zoufalá a pohádala se s otcem. Nakonec byla nucena i ukončit studium. A nějak tak se z vždy hezky namalované a upravené Kaie, stala culíková utrápená umělecká duše s chuťkou po alkoholu, adrenalinu a někdy i trávě. Ta stará dobrá Kaia v ní ale pořád je.

Momentálně se nachází ve fázi, kdy si našla byt a práci v Brightonu a snaží se užívat si život a malovat a prostě dělat co jí baví. Sama o sobě, se věnuje spíš umění než nějakým vztahům. Kdo ví proč asi. Často na ni můžete narazit v kavárně, kde si čmárá a pije hodně kafe. A vlastně ji hlavně najdete po barech, protože, kde je alkohol, tam je i ona. Zrovna prodala svoje bydlení v Kanadě a tak to vypadá, že to myslí s Brightonem nejspíš vážně, i se svou - snad brzy otevřenou - čajovnou. V Brightonu zatím žije ve větším, ale úsporně zařízeném bytu; nejspíš by se vám nelíbil, spoustu věcí se jí i válí po zemi a je jí to jedno. Má ráda svoje soukromí a nemá ráda návštěvy; pokud by vás k sobě snad nedejbože pozvala, tak to buď nemyslí vážně nebo je opilá. Je schopná si vystačit s tím co má. Líbí se ji žít na hraně. V současné době se vypořádává s alkoholem, což je jediný její pozůstatek z minulosti, který ještě nedokázala vymazat jako to ostatní. Pokud se vám zdá, že místo historie spíše popisuju její vlastnosti a záliby, tak to přesně dělám, historie je u ní tabu.


 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama