Kaia M. Trust

9. října 2016 v 19:35 |  Postavy - ženy

Hráčka: Mars
Věk: 23
Povolání: vystudovala umění a má za sebou jeden rok na vysoké
Pracuje v: Čajovna
Bydlí: ZDE
Face claim: Lyndsy FonsecaVzhled:
Kaia je menší postavy a alespoň v poslední době na svůj vzhled příliš nedbá. Přestala se už skoro malovat a většinou ji uvidíte s neupravenými vlasy v nedbalém culíku nebo drdolu. Když má vlasy rozpuštěné, tak jsou husté a vlnité. Často s sebou nosívá tašku nebo batůžek. Oblečení si vybírá podle nálady a protože hodně maluje a vznáší se myšlenkami až někam do paralelního vesmíru, musí být vhodně a skromněji oblečená, aby si nezničila třeba tu novou halenku od barev jak posledně - teď na tu pocákanou halenku nedá dopustit. Modré oči a zkoumavé pohledy.

Povaha:
Je veselé a hravé povahy. Ráda si o sobě vymýšlí různé věci a je to dost často na pomezí mezi lhaním a prostě zábavou, takže ji nesmíte hned všechno věřit. Pokud vám toho o sobě začne z ničeho nic hodně vykládat, tak to z 99% znamená, že si zrovna vymýšlí. Také často tvrdí, že nejlíp ji zaujmete tím, že se o ní zajímat nebudete, ale podle mě je to jen výmluva, aby se s vámi nemusela bavit, když nemá náladu. A taky právě proto, že o sobě kolikrát neříká pravdu, je velice těžké ji poznat a porozumět. Často se přetvařuje a skrývá své pocity. Ráda se pouští do jakéhokoli dobrodružství, teprve objevuje svoje meze. Ať už je Kaia sama nebo ne, hodně často pije. A moc dobře si uvědomuje, že je to špatně, ale zkrátka má asi pocit, že to v ní probudí něco, co se pak na její malbě a celkově tvorbě projeví… a nebo je to jen další z jejích výmluv - ona sama už pořádně neví. Nesnáší, když někdo ohledně těchto věcí vyzvídá. Každopádně v jejím bytě, který je zároveň spíš takové její malířské studio, můžete najít vždy dost schovaného alkoholu. Kdo hledá, najde. Paradoxem asi je, že když zrovna nepije, tak je posedlá sebekontrolou. Dává najevo jen to, co potřebuje nebo se jí zrovna hodí.

Koníčky:
umění, kontrasty, čtení Krchovského, zábava, adrenalin, hry (deskové i ty psychologické), sledování lidí
Kaia: počítá se alkohol jako koníček?

Historie:
Kaia se narodila v Kanadě do zcela obyčejné průměrné rodiny, ale jak už to bývá, nemohlo to být úplně dokonalé. Její rodiče se brzy rozvedli a ona se rozhodla během svého studia střední umělecké školy bydlet u svého táty, s kterým měla v té době velmi blízký vztah. O své matce od té doby nic neslyšela. Na vysoké se setkala s velmi ostrou kritikou a bylo ji mírně naznačeno, že z ní nikdy žádná velká umělkyně nebude a z jejích tou dobou dobrých kamarádů se stali lidi, kteří ji akorát utvrzovali v tom, že to co dělá a co jí baví je vlastně úplně zbytečný. Tak trochu ztratila směr. A projevilo se to samo sebou i v její tvorbě. Proto vyzkoušela kromě alkoholu kde co, aby jí to vrátilo zpátky na lajnu. Byla zoufalá a pohádala se s otcem. Nakonec byla nucena i ukončit studium. A nějak tak se z vždy hezky namalované a upravené Kaie, stala culíková utrápená umělecká duše s chuťkou po alkoholu, adrenalinu a někdy i trávě. Ta stará dobrá Kaia v ní ale pořád je.

Momentálně se nachází ve fázi, kdy si našla byt a práci v Brightonu a snaží se užívat si život a malovat a prostě dělat co jí baví. Sama o sobě, se věnuje spíš umění než nějakým vztahům. Kdo ví proč asi. Často na ni můžete narazit v kavárně, kde si čmárá a pije hodně kafe. A vlastně ji hlavně najdete po barech, protože, kde je alkohol, tam je i ona. Zrovna prodala svoje bydlení od táty v Kanadě a tak to vypadá, že to myslí s Brightonem nejspíš vážně, i se svou - snad brzy otevřenou - čajovnou. V Brightonu zatím žije v menším a velmi skromně zařízeném bytu, který by svým chudým vybavením a nepořádkem mnohým lidem mohl připadat i neobyvatelný; už z tohoto důvodu si k sobě málokdy vodí návštěvu. Je zvyklá žít v nízkých a celkově nepřiznivých podmínkách, takže ani nemá pocit, že by potřebovala něco víc. Je schopná si vystačit s tím co má. V současné době se vypořádává s alkoholem, což je jediný její pozůstatek z minulosti, který ještě nedokázala vymazat jako to ostatní.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama