Katherine Blackbourne

15. října 2016 v 6:11 |  Postavy - ženy
Hráčka: Blair*
Věk: 27 let
Povolání: Redaktorka módního magazínu na volné noze/ módní návrhářka viz. popis
Bydlí zde: Byt
Faceclaim: Sophia Bush


Vzhled:
Katherine je vysoké štíhlé postavy, někdo by mohl říct, že je moc hubená, ale ona si tak nikdy nepřišla, může sníst cokoliv a stejně nepřibere. Má jasně oříškově hnědé oči a celkem milý úsměv. Na pravé tváři má pihu krásy, kterou se dřív snažila zakrývat, ale teď jí bere spíš jako přednost. Její vlasy jsou světle hnědé, dříve si je barvila na tmavo, ale to už jí přešlo a teď je spíš více přirozená. Její levé zápěstí zdobí tetování ve tvaru malého křízku a písmene M, které nerada ukazuje, proto většinou nosí hodinky, nebo náramky. Mladická nerozvážnost má své následky. Ráda noosí volné šaty a sukně. Její oblíbená barva je červená a béžová, takže tyto barvy ráda používá ve svém šatníku.
Povaha:
Kat je celkem usměvavý člověk, má ráda svoje kamarády a srandu. Na střední škole byla vždy oblíbená, a občas toho ráda využívala, takže v ní trochu tý zlý holky zůstalo. Je celkem vyrovnaná, ale když jí něco opravdu naštve, tak nezná přítele. Umí být dost upřímná, avšak ráda se řídí tím nejřív mysli a potom mluv, né vždy jí to ale vychází.
Zájmy:
Když nepracuje, tak vlastně dělá ráda to samé co v práci, kreslí. Místo modních outfitů ale také ráda maluje portréty a občas si střihne i krajinku. Jako malá dělala karate a později začla hrát volejbal, který si ráda zahraje i teď, když se najde někdo kdo jí porazí. Když se dostane na venkov, tak ráda sedí u táboráku a popíjí místní pivo a falešně zpívá.
Historie:
Vyrostla spolu se svou sestrou a rodičema v Londýně. Její matka umřela, když jí bylo 8 a prakticky vyrostla se svým otcem a sestrou Eleanor. Do svých deseti se hodně věnovala karate ale pak přešla na volejbal, který hrála až do svých 17, kdy se vydala trochu špatnou cestou. V posledním ročníku střední si našla kluka z vysoký, který ji zamotal hlavu a ona se začla dostávat do problémů. Jednu dobu hodně jela v trávě a ostatních tvrdších drogách. Zlom nastal až, když se ve dvaceti přestěhovala k babičce do malého městečka kousek od Londýna, kde žila asi rok a půl. Začla tam chodit do místní skupiny pro závisláky a pomalu se ze všeho dostala. Bohužel její sestru čekal podobný osud, ta se ale nechtěla odstěhovat a proto je její sestra taková, jaká je.. Dnes už Kat nekouří ani nefetuje. Občas si dá zmiňované pivo nebo její oblíbené martini. Po návratu z venkova chodila na přenáškyy na vysoké škole, kde brala přednášky o designu a módě. V té době si ji vzal na stáž jeden modní časopis a od tý doby se začla proslavovat v módní branži. Teď je na volné noze a pracuje na vlastní kolekci oblečení. Do Brigtonu přijela navštívit svou sestru, v domění, že jí snad ještě může zachránit.
Ohledně jejího milostného života toho není moc co říct. Po svém románku na střední měla dvě vážnější známosti. Jednu na venkově u babičky, která škončila tak rychle, jak začala a později zpátky v Londýně chodila tři roky s jedním týpkem, ale po delší době jim to přestalo klapat, tak se rozešli, teď je už rok sama a zatím jí to vyhovuje.
Výsledek obrázku pro sophia bush 2012

Výsledek obrázku pro sophia bush 2012
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama