Shrnutí číslo 5

31. října 2016 v 17:49 |  Shrnutí
Krásný den Brightone!
Dozajista umíráte touhou dozvědět se nejnovější drby a pikantnosti ze života místních? A já vám dám to, po čem tolik toužíte...


Určitě jste zaznamenali Halloweenskou akci v parku, i přes neobyčejně chladnou noc se zúčastnilo obrovské množství lidí a tak byla celá akce prohlášena za úspěšnou a kvalitní, The Bugs si sice nepřišli dostatečně oceněni, ale kdo by se divil, když byla celá párty provázena dramaty! Ach, kde jen začít?! Co takhle v nevinnou konverzaci Gaii a Olivera, která se zvrhla v bitku mezi Oliverem a Adamem? Že by Adam žárlil a stále naši milou Gaiu chtěl zpět? To mu stále nedošlo, že o něj nejeví zájem? Nicméně krev srčící z Oliverova nosu vyžadovala okamžité ošetření a kosou poškrábaný Adam se pak už stáhl a sledoval situaci z povzdálí.

Co na to Gaia? Rozhodla se do situace příliš nezasahovat a při opouštení místa činu uvítala pomoc svých kamarádek Mayi a Katherine, které jí v takto nepříjemné situaci byly velkou podporou.
Celá situace ale byla přínosem v tom, že seznámila a sblížila dvě opačné povahy a to klidného pisálka Olivera a drsného rebela Crispina, jejich seznámení bylo zapito a zpečetěno, ačkoliv se Oliver kroutil, že alkohol nepije.

Jednou věcí, kterou teď víme je, že sexuální napětí mezi Adamem a Emilií mizí, což Emília, dříve uhánějící jeho kamaráda
asi uvítala, stejně ji nakonec z Adamových chtivých spárů vylákal její kamarád -který se prý nerad objímá- Cade. Jak to vlastně vypadá s jejich seznamen přání a společných zážitků? Emílie cožpak nevidíš, jak je atraktivní? Proč ignoruješ jeho nenápadné a děsně sladké návrhy na společné intimní zážitky.

Samozřejmě děkujeme Gaii, že halloweenskou párty oživila hrou na schovku, musíme podotknout, že se nám tahle rozpustilá a alkoholem opojená Gaia líbí a tiše doufáme, že se s ní znovu shledáme

Je tu pár otázek na které zoufale hledáme odpověď, každý, kdo něco ví, nechť se přihlásí! Odměna je jistá...

Koho vlastně loví náš kovboj Crispin? Ožije znovu jeho starý románek s úspěšnou Katherine? No netvrďte mi, že necítíte tu chemii mezi nimi... Necháme jim ještě čas a budeme nezúčastněně pozorovat, jen tak uvidíme, zda se bude minulost opakovat. Máme pocit, že jsme ho chvilku viděly i s Eleanor, tenhle divoch vážně neví, kteoru sestru Blackbourne uhánět dřív a jeho chvilka s Gaiou? Tyhle dva protiklady by se k sobě tedy hodily...

Může nám konečně někdo něco říct k záhadě Kaia M. Trust prosím? Máme pocit, že je snad jen stínem, že je jen alkoholovým oparem, takovým bludem, který se na každé akci zjeví, pozoruje okolí a pak zmizí... Jako nějaký ninja, nebo špión? Jaké o ní vlastně máme informace? Kromě toho, že to tedy někdy řádně přežene... a pak zvrací u stromu.

A jak je to v aférce Garrett a Emília? Opravdu spolu už skončili? Že by ta pusa, která se délkou podobala puse na tvář byla pro Garretta natolik ohrožujícím faktorem? Víme, že Garrett ukončil svou postelovou smlouvu s Katherin. Den předtím se krutě pohádal s Emílií, slovní střely, které mezi nimi padaly se zarývaly do omítky a máme podezření, že snad i zasáhly Emíliino srdce, ačkoliv si vlastně nikdo nejsme jistí, jestli vůbec nějaké má. Doufejme, že festival, na který odjela na nějakou dobu pryč pomůže téhle ztřeštěné dívce utřídit myšlenky, protože se v téhle pofidérní love story začínáme -stejně jako asi oni- ztrácet.

Už jste slyšeli tu velkou věc? Náš milovaný boháč Thomas Hansen se porval se starostou města Jacobem! Charismatický holkař (neříkejte to jeho ženě prosím) Jake si svoje perverzní poznámky nemohl nechat pro sebe a když se takřka pokusil znásilnit Lenn, jedna ne moc dobře mířená rána a měl zlomený nos. Vzhledem k tomu, že se bránil máme teď ve městě o dva mrzáky víc.. Jacob má zlomený nos a pár otoků, Thomas naštíplé kosti na ruce a monokla pod okem.

Vypadá to, že trendem pro podzim 2016 není fialová,teď se asi nosí sádra... Kam záhadně Thomasův monokl zmizel ví jen jeho sestra (a teď už i vy), která mu kupovala makeup a další kosmetiku. CO si budeme nalhávat, pomlácený právník nebudí zrovna dvakrát velkou důvěru.Znamená to, že Eleanor bránil, že k ní chová nějaké city?Kdyby ne, asi by se ji nesnažil neustále ohromovat a zasypávat růžemi... Jen pozor Eleanor, cesta k jeho srdcibude stejně trnitá jako ty růže.

Mimochodem už jste si koupili nejnovější InStyle? Katherine v něm prezentuje svou kolekci oblečení, modelem není nikdo jiný, než vypracovaný Nick, který se k tomu dostal jako slepý k houslím... Modelku dělala Emília, tahle holka má fakt napilno, jak stíhá školu? To je nám záhadou. Díky tomu očekáváme rapidní rozjezd především Gaiiné kariéry, která celou kolekci nafotila... Tolik talentu na tak malé město!

A když už tedy padla řeč na téma Nick, zaslechli jsme útržky velice vážného rozhovoru s Garrettem v baru, vážně má Nick podezření, že nepatří mezi na dívky orientované muže? Nadruhou stranu jen se podívejte na sexy kadeřníka Wallaceho, kdo by pro něj nepřeskočil na druhý břeh...

Milí drazí, čekají nás veselé časy, protože princezna Andromeda, jak si s oblibou tahle namyšlená protivná kráska nechává říkat plánuje dozajista velké věci. A přiliv cizinců do města slibuje další dramata a zajímavé chvíle. O všem nás prosím informujte a užívejte si chladné dny, již jen občas protkané slunečními paprsky. Čekají nás ještě veselé časy, proto si nervy obalme pořádnou dávkou cukru, třeba v nově otevřené cukrárně u Zatoulané kočičky... nějaké to kilo navíc v péřovce, či kabátu skryjeme jako nic.

Pac a pusu za Team Brighton, od naší milé Mars pověřená
Miau.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jannie Jannie | Web | 1. listopadu 2016 v 5:48 | Reagovat

Jako vždycky super ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama