Shrnutí s Mars (1)

3. října 2016 v 13:07 | Mars |  Shrnutí
Máme tu za sebou párty ve Vile Hansen a nebudu lhát, když řeknu, že se vše dalo konečně trochu do pohybu. No kde jenom začít?


Garrettovi je už málo být barmanem v našem místním tanečním klubu ( :( ) a připravuje svůj vlastní nový. Zařizování je náročné, ale podle dosavadních informací, co máme k dispozici, to bude epický. Nezbývá nám, než mu popřát hodně úspěchů a případně mu zvýšit plat, abychom ho občas ještě v tanečním klubu zahlédli.

Emilia se těší ze společnosti Adama J. a Garretta W. "Potykání " s Adamem a sbližování s Garretem rozhodně rozvířilo vody nejenom ve vířivce! Ale vzhledem k tomu, jaké množství času tráví Emilia právě s Garrettem dává nezúčastněnému pozorujícímu (Mars) domnění, že malá filozofka o Adama J. zase až tolik nestojí.

Eleanor B. toho už má taky za sebou hodně. Nabízí se otázka: Stojí ona vůbec o někoho? A kdo by odolal galantnímu a zároveň sebevědomému milionáři, který s ní navíc ještě pracuje? Očividně mezi nimi je nevyřešená záležitost a chemie. Podle všeho (tzn. není ověřeno), začala brát prášky až poté, co se snažila - ať už uspěšně nebo ne - uzavřít situaci s Thomasem (ten milionář). A do situace se nešťastně vmetl i Cade M., který si na drama moc nepotrpí (rychle pryč).

O Gaie H. zatím žádné bližší informace. Možná by o tom něco věděl Adam J. Ale vážíme si jejich fotek a dokumentaci.

A teď vážně. Nemám jinou možnost než vás informovat, že se v Brightonu hledá majitel pitbulka. Garrett spolu s Emiliou se rozhodli v celé věci angažovat, za což jim patří velké DÍKY. Prosím, pozorně si přečtěte jejich plakáty, na které můžete narazit po celém Brightonu. Děkuji za vaši trpělivost a doufejme, že tento pitbulek najde opět svůj psí domov.


Dále tu mám hlášení od sekuriťáka v nákupním centru. Otázkou však je, kde se skrývá opravdový policista Blake D., kterého i přes jeho nepřehlédnutelnou postavu (zdroj: popis postavy), tady ještě nikdo nikdy neviděl. Rozhodl se snad, že pověsí svoji kariéru na hřebík? Nebo jen tajně sleduje místní situaci a v pravou chvíli zasáhne? Je tu v utajení? Kdy získáme odpovědi?

Pac a pusu
Vaše Mars (která ani není adminka :( nekoukala nikdy na gossip girl, je tu hodně nedoceněná a pořád je víc svoje než vaše)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama