Shrnutí s Mars (3)

17. října 2016 v 21:21 | Mars |  Shrnutí
Záhada Blake Davis rozluštěna! (!!). Můj nejmenovaný zdroj mi právě oznámil, že Blake Davis, náš jediný policista, se z Brightonu odstěhoval neznámo kam. Fakt, že by se mu Brighton nelíbil, je samozřejmě zcela vyloučen, takže si můžeme jen domýšlet, jaké mohly jeho důvody být. (i když to stejně nikoho nezajímá). Jedno je však jisté, přišli jsme o našeho jediného policistu. Jaký to bude mít asi dopad na chod města? Probudí to v lidech to nejhorší?


Nemůžu samozřejmě vynechat společenskou událost ve velkém sále k oslavě 500. výročí založení města. Gaia H. se jako vždy aktivně angažovala a zasloužila o to, aby tato akce měla hladký průběh. Možná až natolik, že tentokrát nestihla udělat žádné pořádné fotky. Ale to se dá velice snadno svést na Adama J., který ji většinu večera "obšťastňoval" svou přítomností a to i na parketu. Jako její bývalý by mohl vytušit, že Gaia si na tanec zrovna nepotrpí. Záměry Adama J. opravdu není snadné dešifrovat.

Majitel pitbullka Maxima se stále nenašel, Emilia se ho ochotně ujala a něco mi říká, že se ho stejně nemá v plánu vzdát! Asi jí jeden psík (Cookie) nestačí. Ale my ostatní jsme spokojeni, že se o to dále nemusíme starat. Takže díky Em!

Garrett s Emiliou se konečně rozhoupali. Společné kradení lodí, polepování plakátů po Brightonu a blbnutí v přístavu rozhodně mělo svůj podíl na utužení vztahu, který se utužoval ještě o něco více na dámských záchodcích v knihovně. Na to jak Garrett bez váhání a zcela spontánně záchodky započal, tak stejně tak rychle obrátil o několik stupňů zpátky. Vzpomněl si snad na to, že Em už ****** jeho nejlepší (?) kamarád Adam J.? Na akci ve velkém sále jí Garrett zvládal docela slušně ignorovat a balit nově příchozí Katherine B. (později se ukázalo, že se jedná o starší sestru Eleanor B.).

Eleanor se kvůli našemu úžasnému božímu milionáři Thomasovi H. (sponzoruje město a většinu akcí, takže si ho musíme vychvalovat B) ), rozhodla vzdát svých pochybných prášků a trávy. První krok je první krok. Budeme průběžně sledovat, jak se vyvíjí dál. Thomas H., vynikající a pohledný právník (pochval není níkdy dost v tomhle případě), si stále více a více rozumí se sympatickou a zdrženlivou Annette, pracující v restauraci. I přesto, že o sobě Annette tvrdí, že má ráda statistiku a renesanční architekturu, je už teď docela jisté, že má i ráda Thomase. Zdá se to jen mě a nebo se v dálce začíná pomalu rýsovat milostný trojúhelník?

Kaia T., naše (moje) mysteriózní nenápadná postava, kterou lze jen občas a to krátce zahlédnout, si oblíbila Garrettův - zatím neotevřený - bar TRIC. Níčení a pokreslování zdí; ať už za temna noci nebo denního světla, ukojuje jak adrenalin tak tvořivého ducha téhlé očividně nenormální holky. Objevila se i ve velkém sále na malou "ochutnávku " vína a pozdravení Cadea M., který se více méně věnoval Emilii. Tento zloděj kytar rozhodně neztrácí čas.

Sečtělý Oliver E., studující kreativní psaní, měl už šanci se seznámit s trojicí kamarádek - Gaia, Maya, Emilia a později i Annette. Emilia mu sice stihla omylem shodit všechny jeho knížky už na přednášce ve škole, ale ani to nezkazilo příjemné posezení při sushi, čaji nebo cideru! Taky doufáme, že se Maya nechá od Gaie přesvědčit a budeme mít o jednu modelku navíc - Emilia se už jako dobrá modelka jednou osvěčila. Modelek a modelů (ano, to mluvím k Nickovi L.) není nikdy dost, zvlášť pro Gaiu.

Mimochodem, před pár dny byla 50% sleva do aquaparku a nikdo se neukázal? Co je s vámi lidi? Uznávám, že počasí nám zrovna nehrálo do karet, ale... Co se dá dělat.

To by dnes ode mně bylo snad všechno. Neztrácejte čas, konec konců je rok ohnivé opice. Buďte zapálení ať je tento rok pořádně vášnivý a ohnivý (ale nebrát to doslova, zatím nemáme v městě hasiče).

Pac a pusu

Vaše Mars (ale furt svoje)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama