Shrnutí s Mars (4)

24. října 2016 v 15:56 | Mars |  Shrnutí
Vstupné zdarma a welcome drinky přilákaly do našeho místního tanečního klubu nemálo lidí. Barman Garrett pro jednu noc barmanem nebyl, jeho osádrovaná (Emiliou popsaná) noha by mohla povídat. Proto musím s lítostí konstatovat, že otevření jeho baru TRIC se bude odkládat.


Kolem bláznivé Emilii se začalo motat hodně chlapů, tak se není čemu divit, že má nastřádáno přezdívek, že ji na to prsty už pomalu nestačí. Filozofka, žirafa (od Garretta), Mely (od Cadea), Prcek (od Adama J.), Mili (nově od Crispina Ch.)... Jak dlouhý tento seznam ještě bude?

Adam J. se do paměti vryl především svým působivým příchodem v květované košili s hawajským věncem kolem krku, čimž samozřejmě udělal dojem na všechny holky kolem - speciálně na Kaiu T. Jeho negativních vibrací vůči Oliverovi E. si nešlo nevšimnout. Bylo to snad způsobeno žárlením na jeho bývalou přítelkyní Gaiu, s kterou Oliver trávil příjemný večer přímo před jeho očima? Vypluly na povrch snad city, o kterých ani on sám neví nebo si je nepřiznává? Odpověď na položené otázky nejspíš ani on sám nezná.
Milionář Thomas H. si samo sebou okamžitě ulovil nějakou krásku (možná že lovit ani nemusel) a trávil s ní nějaký ten čas na záchodcích v klubu. Něco mi říká, že o právnickou schůzku tady nešlo. Mohla bych upozornit i na to, že si nedávno z nudy koupil nové lamborghini, ale v jeho případě to není nic neobvyklého a my nad tím můžeme jen mávnout rukou.

Olivia R., ryzí workoholička, se po delší době znovu setkala se svou dobrou kamarádkou Kaiou T., prohlídka domu u pláže během popíjení vína a jedení těstovin byla samozřejmostí.

Na barmanu Garrettovi poslední dobou docela ujíždí - a to vlastně i doslova - starší sestra Blackbourne, Katherine. Už se dokonce seznámila i se sportovcem, masérem a zároveň trochu i nešikou, Nickem L., také (doufáme) začínajícím modelem.
Co ale nikdo z nás nečekal; v nákupním centru se Katherine shledala se svou starou (pozn. 7 let zpátky) láskou Crispinem Ch., který do Brightonu přicestoval na své lodi. A ano. Je to lodník. Jejich shledání bylo zakončeno opět jízdou a to na jeho lodi. Je ale možné, že k tomuto pohlednému trestanému lodníkovi stále ještě chová nějaké hlubší city? Otázka zní: Znamenal tenhle *** a jejich až dá se říct osudové setkání, pro tyto dva lidi vůbec něco nebo se za těch sedm let opravdu nevratně odcizili? A kdo další vezme Katherine na projížďku?
(Dodatek: Samozřejmě to nemá vyznít tak, že by byla Katherine prodejná. Většinou byla opilá nebo to dělala for fun - zdroj: chat s Blair)

V kavárně došlo k významnému střetu matematičky Annette K. a studenta kreativního psaní, Olivera E. Leckdo by se mohl divit, jestli se tito dva protipóly vůbec dokážou bavit nebo najdou společnou řeč. Ale těmto lidem se to povedlo, možná k tomu částečně přispěl i Adam J. (pracuje v kavárně) svým neprofesionálním přístupem. Odpor vůči místní obsluze tuhle matematičku a spisovatele trochu stmelil dohromady. Rozdílné názory; ať už se jedná o faldíky nebo klíč ke šťastnému životu, tito lidé mají za každého počasí evidentně vždy vlastní názor k obhájení.

Pyšní jsme samozřejmě na Eleanor B., která svou abstinenci trávy a prášků zřejmě myslela opravdu vážně. Jen tak dále.

Mám tu i opět další hlášení o vloupání (tichý povzdech), tentokrát do kina a jen těžce skrývám své zklamání a důvěru v obyvatele města. I přes to, že se pachatel (do teď stále neznámý) evidentně snažil stopy v podobě rozházeného popcornu zahladit, řetěz se zámkem co byl na vstupních dveří už znovu zkrátka nepřisvaří. Oh gosh, opravdu potřebujeme ve městě schopného policistu (Mars vzpomíná na Blakea D.). Mé predikce z minulého shrnutí se začínají potvrzovat.

A na závěr bych jen ráda dodala, že spánek je úžasná věc! Nezapomínejte na něj.

Pac a pusu

Mars
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama