Anatoly Viktor Nazar

12. listopadu 2016 v 17:56 |  Postavy - muži
Věk: 27 let
Hráč: Anatoly
Povolání: Zástupce pobočky firmy svého otce sídlící v Brightonu se zaměřením na technologie.
Bydlí v: Dům
Faceclaim: Stephen Amell

Vzhled: Anatoly je vysoký kolem 185 centimetrů a je štíhlé, vypracované postavy. Jeho oči jsou modré a vlasy hnědé. Jeho tvář je vždy pokryta vousy. Rysy jeho obličeje jsou ostré. Vlasy má vždy sestříhané na krátko. Jeho zevnějšek je vždy reprezentativní. Není den, kdy by působil neupraveně. Obvykle ho zahlédnete v obleku. Když ale má zrovna volno, moc rád si obleče obyčejné triko a džíny.

Povaha: Anatoly většinu jeho dětství však vyrůstal v Anglii, kde se učil, jak správně vést nově založenou pobočku firmy svého otce v Brightonu. Někdy se může stát, že jeho chování není tak moc typické, když přijde na výměnu názorů, nebo na otázku věrnosti v oblasti vztahu. Nikdy neměl v povaze se vázat k jednomu jedinému cíli avšak i přes to všechno se jeví jako rázný a disciplinovaný muž, který je ochotný udělat vše v jeho silách, aby dosáhl úspěchu. Navenek se Anatoly možná jeví jako necitlivý a arogantní, což je i trochu pravda. Zvlášť, když mu někdo zkazí den, nebo se prostě špatně vyspí. Je trochu náladový a rád řeší problémy po svém. Dokáže respektovat názory ostatních, ale když přijde na věc, vždy se rozhodne sám. Nehledě na okolnosti. Anatoly je velmi nepředvídatelný a někdy se v sobě ani on sám nevyzná. Proto často jen tak sedí po práci v baru, v parku, v kavárně… a jen tak přemýšlí, co dál.

Zájmy: Charitativní činnost, popíjení kvalitní vodky

Historie: Viktor se narodil velmi bohatým rodičům, kteří ho vychovávali s určitým ruským odstupem. Proto se Anatoly může někomu jevit trochu chladný. Naučili ho, že jediný člověk, na kterého se někdy může spolehnout, je on sám. Už od mala měl Anatoly za cíl být úspěšný jako jeho otec. Vždy k němu vzhlížel, ale otec mu věnoval čas jen tehdy, když se chtěl přiučit novým věcem v jeho práci. Částečně i proto měl tak velký zájem mu pomáhat. Znamenalo to totiž pro něj, že může trávit více času se svým otcem, který byl většinu času v práci. Na druhou stranu jeho matka ho milovala z celého srdce a Anatoly si toho byl vědom. Proto také, když dospíval, prováděl některé věci za hranicí zákona s vědomím, že mu to projde. Jeho život byl vždy ve znamení přepychu, kterému se ostatním jeho vrstevníkům jen zdálo. Několikrát v dětství ale pomyslel na to, jaké by to bylo žít v normální rodině. Vždy ale vyhodnotil, že se v budoucnu, až bude velký, rozhodne pomáhat lidem, kteří takové štěstí jako on nemají.

Galerie:


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama