Charlotte A. Fletcher

29. listopadu 2016 v 14:34 |  Postavy - ženy
Hráč: Vic
Věk: 22 let
Povolání: studentka vysoké školy kultury a umění, začínající modelka
Faceclaim: Taylor Hill


Vzhled: Charlotte se svými sto sedmdesáti osmi centimetry převýší kdejakou ženu a někdy dokonce i muže. Její oválný obličej zdobí hnědozelené oči zářící jiskřičkami ať už štěstí či naděje, útlý nos a jemně srdcově vykrojené plnější rty. Pokud vás obdaří úsměvem, můžete si všimnout snad až perfektního chrupu. Obličej jí lemují vlnité kaštanové vlasy, které většinou nosí buď volně rozpuštěné nebo svázané do vysokého drdolu, který si vytvoří během tři vteřin. Její styl oblékání je jednoduchý, pohodlný, přesto elegantní a stylový. Jednoduše vysoká a štíhlá slečna.

Povaha: Je velmi přátelské povahy. Dokáže se spřátelit téměř s každým, tedy pokud se nebude jednat o úplného idiota. Ráda se nechává obklopit lidmi se stejnými zájmy, přesto uvítá i ty s naprosto odlišnými. Má ráda výzvy, zkoušení nových věcí a obecně všeho, co jí život nabízí, Chce svůj život prožít naplno, aby vždy bylo na co vzpomínat, ale nikdy nezapomíná na své meze. Někdy je možná až přehnaně perfekcionistická, což ostatním možná může i lézt na nervy a někdy dokonce i jí samotné. Za svými přáteli si stojí a největší bolest jí přináší rozbité přátelství. Také nesnáší falešné lidi, kteří lžou jak tisknou, předvádí se jak se mají úžasně, ale přitom je opak pravdou. Charlotte je citlivá dívka, i když se snaží vypadat jako silný člověk, kterého nic jen tak neskolí.
Zájmy: Vždycky milovala umění. Ať už jde o malířství, hudbu či literaturu, dokáže ocenit a obdivovat umělcovu snahu něčeho dosáhnout, něco sdílet s ostatními. Přesto je tu jeden obor, ve kterém se cítí nejvíce jako ryba ve vodě a tím je tanec. Tancovala už do mala, chodila na hodiny baletu snad jako každá dívka ze sousedství, a čím starší byla, její láska a vášeň pro tanec jen rostla a sílila. Tvrdě na sobě pracuje, jejím snem je jednoho dne být natolik úspěšná, že ji budou malé holčičky považovat za svůj vzor, přesně tak jako to měla ona před lety.

Historie: Charlotte je rodilá Američanka, narodila se v malém městečku nedaleko West Palm Beach na Floridě do velmi bohaté rodiny. Prožila vcelku poklidné dětství spolu se svým starším bratrem. Během studia na vysoké se jí ozvalo několik modelingových společností a zrovna jedna, se kterou nakonec i podepsala smlouvu, sídlí v Brightonu. Po dlouhém přemlouvání a dohadování jí odlet do Spojeného království rodiče svolili. Školu studuje dál (dálkově) a je připravena vstoupit do světa modelingu. Rodiče jí chtěli koupit a zařídit vše od ubytování po další pracovní nabídky, jenže ona na nich nechtěla být tolik závislá, proto si našla byt, kde bude bydlet se svojí spolubydlící. A kdo ví, kdo další překříží její stezku života?

Galerie:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama