Joyce Evans

12. listopadu 2016 v 17:56 |  Postavy - ženy
Hráčka: Žany
Věk: 25 let
Povolání: Studovala střední uměleckou školu, teď se živí jako fotografka
Faceclaim: Nora Arnezeder
Bydlí v: Městský byt


Vzhled: Na Joyce vás jako první zaujmou její modré, velké oči, které lemují husté, tmavě černé řasy. No její oči jsou laskavé a mírné, ale můžete v nich vidět i divokost a vášnivost. Její obličej také zdobí rty, které jsou malé a celkem úzké. Jsou ale často roztažené do úsměvu, kterým rozhodně nešetří. Když se usmívá, tak se jí na tváři objeví hluboké ďolíčky. Dále vás zaujmou její vlasy, které jsou světlé barvy a jsou dlouhé po lopatky. Vždy, když je teplo a svítí sluníčko, tak jí nějaké pramínky zesvětlají až skoro do bílé barvy. Když je naopak zima, tak jsou některé pramínky zbarvené do medové barvy. V postavě je drobná, ale může se chlubit poměrně velikým dekoltem. Výškově není ani velká, ale ani žádný prcek. Měří 170 cm.

Povaha: Joyce je milá a veselá dívka, se kterou se valnou většinu času nudit nebudete. Většinou všem dokáže na tváři vykouzlit úsměv, ať už svými řečmi, které často nemyslí vážně, nebo svou nešikovností, která je až smutná. Je přebornice na pády, ale nikdy se jí nestane nic vážnějšího. Vždy vyvázne jen s modřinami. Prostě není ve všem dokonalá. Dokáže být taky hodně přesvědčivá a je tvrdohlavá. Nemá ráda, když není po jejím, ale dokáže pochopit i názory ostatních. Jen má radši, když souhlasí s ní. Vždycky ale taky nemá dobrou náladu a když nastane tato situace, tak často zavítá na hřbitov, kde se nachází i dva náhrobky, který patří jejím blízkým osobám. No často ale do depresí neupadá, protože se snaží zaměstnat, aby na přemýšlení o určitých věcech neměla čas. Ráda chodí na kafe nebo na čaj, protože se jí u teplého šálku čehokoliv skvěle odreagovává.

Zájmy: Když zrovna nesedí u počítače nebo někde u čaje, tak se zabývá tím, co jí jde a baví jí to nejvíc, což je fotografování. Často ji potkáte někde jak pobíhá s foťákem a užasle fotí všechno a všechny okolo. Ráda potom to, co vyfotí zkouší nakreslit, ale je to na úrovni malého dítěte, protože to je jedna z věcí, která jí vážně nejde. No i přesto to dělá ráda. Taky si ráda čte a když ji příběh v knize zaujme, tak nad ním dokáže přemýšlet hodiny. Taky k jejím zájmům patří filmy a seriály, kterým dokáže dokonale propadnout. Taky ráda chodí do barů a baví se. Miluje i dobré jídlo a rozhodně ním nikdy nepohrdne.

Historie: Joyce se narodila do obyčejné rodiny, jako je každá druhá. Její matka Camille je číšnice a její otec je Connor, který je spisovatel. Má taky dva bratry. Deana a Joshe. Oba dva jsou starší než ona. Dean o rok a Josh o tři. Když bylo Joyce šestnáct let, tak se její rodiče rozvedli, ale pořád spolu vycházeli a občas se i navštěvovali. Zkrátka se z nich stali jen přátelé. No když Joyce viděla, že spolu stále vychází, tak si z toho ani nedělala hlavu a zkrátka žila dál. Jeden z největších zvratů v jejím životě se stal, když v osmnácti otěhotněla. Narodila se jí dcera, kterou pojmenovala Mia. Když ale jela o rok později se svým přítelem na lékařskou prohlídku, tak měli nehodu a jediný člověk, který přežil byla ona. Tenkrát ji to úplně zničilo a chvíli se musela i léčit. No teď už je ale celkem v pořádku a všechno tak nějak drží v sobě. Od nehody uběhly už čtyři roky a od té doby neřídí a má strach z aut. Zapřísahala se, že do auta už nikdy nevleze. Vázání se nebojí a vlastně od té doby vyhledává pořád něčí společnost, protože nechce být sama. Když je totiž s někým, tak tolik nevzpomíná.

Galerie: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama