Nancy Wild

20. listopadu 2016 v 22:48 |  Postavy - ženy

Hráčka: Vicci
Věk postavy: 24 let
Povolání: číšnice
Bydlí: Byt
Faceclaim: Crystal Reed

Vzhled:
Nancy má dlouhé, hnědě a trochu zvlněné vlasy, které občas připomínají spíš vrabčí hnízdo. Nijak zvlášť se jejich úpravou nezabývá. Většinou je jen rozčeše a po zbytek dne si jich nevšímá. K vlasům jí ladí i její oříškově hnědé oči, které nejsou ničím výjimečné. Většinou vás na ní ale zaujmou její velké ďolíčky, které se ukážou vždycky, když se začne usmívat. Tvoří se jí až skoro v půlce tváří, což je zvláštní, ale působí to hezky. A co se týče postavy, tak je poměrně malá. Sice ji to v pár věcech omezuje, ale nijak se tím netrápí. Taky je celkem štíhlá, ale žádnej chrt to nebude. Zkrátka holka jak má být.

Vlastnosti:
Co se týče její povahy, tak je..Je trochu střelená. Na svůj věk až trochu nepřiměřeně. Málo věcí bere vážně a nerada vede vážné hovory, které jsou podle ní k ničemu. Prostě se řídí tím, že se dá všechno řešit s úsměvem na tváři. Jo, občas má taky svoje chvilky, ale většinou netrvají moc dlouho a za chvíli ji zase najdete v nějakém baru nebo klubu. Miluje prostě zábavu. Je taky celkem ukecaná a občas dřív mluví, než myslí. A to je občas na škodu. Jenže jí vlastně nezáleží na tom, co si o ní lidi myslí, takže si na svou pusu pozor nedává. Má ráda, když je po jejím, ale kdo by to rád neměl? Těžce se přizpůsobuje ostatním, ale když je to třeba, tak to zvládne. V jejím chování je i často znát ironie a flegmatičnost. Dokáže se taky pořádně naštvat a to zažít nechcete. Každopádně se ale ráda seznamuje a nedělá jí problém ani vztah na jednu noc.

Zájmy:
Mezi její hlavní koníčky patří vymetání večírků, zábav a všeho, kde to aspoň trochu žije. Ráda se i napije, ale žádná alkoholička to není. Uvolněná je i bez alkoholu. No a když se zrovna nemůže bavit tímhle způsobem, tak vaří, což ji celkem naplňuje. Zbožňuje dobré jídlo a ještě radši ho dělá. Taky ji baví pečení a má celkem zájem o kytky. A když má jednu z těch svých nálad, tak si většinou chodí zaběhat a nebo zacvičit. Ale je všestranná a baví ji prakticky vše.

Historie:
Nancy už odmala vyrůstala u svých prarodičů, kterým tak trochu přerostla přes hlavu. Své rodiče si ani nepamatuje. Její matka zemřela při porodu a otec to nesnesl. Ji nesnášel a tak požádal své rodiče, jestli by se o ni mohli starat. Když souhlasily, tak odjel a ona dodnes neví kam a ani ji to nějak nezajímá.
Vždycky byla takové to problémové dítě. Problémy dělala už od základky a to trvalo až na vysokou, kterou nedodělala. Zjistila totiž, že ji to vlastně nebaví a tak se na to vykašlala. Začala brát různé brigády a nakonec skončila jako číšnice. Tahle práce ji nijak nenaplňuje. Bere to spíš tak, že potřebuje peníze na nájem a proto svou práci ještě trpí. Jinak je pořád stejná, jako už odmala. Divoká a nespoutaná. Když ještě žila u prarodičů na farmě, tak tam vůbec nezapadala a rozhodla se, že se někam odstěhuje. Proto si hned po maturitě sbalila kufry a vypadla do New Yorku, kde vydržela prakticky do teď. Jenže si řekla, že opět potřebuje nějakou změnu a tak se asi před dvěma dny přestěhovala do Brightonu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama