Shrnutí (9)

27. listopadu 2016 v 21:39 |  Shrnutí
Vítáme Vás u jubilejního devátého shrnutí,
tentokrát poprvé s tipy od Vás! Ať už jsou vámi poslané drby pravdivé či nikoliv, děkujeme za ně a doufáme, že nám zachováte přízeň i v příštím týdnu.
Rovnou začněme, mám takový pocit, že dnes to bude stát za to!


Kde jinde začít než u našeho skejťáka Adama. Ten se celý týden poctivě věnoval hned několika dívkám. Pořádně se pak rozšoupl až na včerejší dobročinné akci. Cassanova Adam si nejdříve vyhodil z kopýtka se záhadnou Devin (stále je nám záhadou, kam s Garrettem zmizela po minulé akci), později na tanečním parketu oslnoval Tessu, kterou se mu málem podařilo nalákat na belgické bonbony, ale kdo ví, co jí chtěl vlastně ve svém starém pokoji ukázat. Bohužel, nebo spíš bohudík se Tessa vzdálila a námi tolik milovaný Áda mohl opět okouzlovat zmatenou školačku/ malířku Kaiu. S tou byl zahlídnut v poslední době nejčastěji. Kdo ví, co mezi nimi je? Prosím, kdo něco víte, dejte nám to vědět.

Znamenají všechny Adamovy známosti snad to, že přestal myslet na svou starou lásku Gaiu? Ta stihla, za svůj krátký pobyt na akci nafotit všechny přítomné a ještě se (jako obvykle) nepohodnout s Ianem. To by těmhle dvěma tedy vážně šlo. Vychází ten kluk vůbec s někým? Dozvíte se za okamžik.
Gaie však vděčíme za páteční hauspárty ve vile Hansen. Co by to bylo za město, kdyby v něm v pátek nebyla žádná párty? Již zmíněná Tessa, Gaia, alkohol, prázdná láhev a náš oblíbený Crispin v jedné místnosti? Všechny nás zajímalo, jak by tahle situace dopadla nebýt příchozí Katherine. Ta má svých starostí až až. Tento týden se díky Crispinově sexuálnímu přemlouvání rozhodla navrátit do Brightonu a usadit se společně s ním a společným budoucím potomkem na lodi, jako správná "šťastná" rodinka. Přesně tak, konečně známe otce dítěte a důvod, proč Kat město v takové rychlosti opustila. Jsme rádi, že tě máme zpět, ale opravdu si myslíš, že to bude fungovat? Tak proč sprejuješ Garrettův obličej po městě? Ten ti asi hodně leží v žaludku. A proč se nám zdá, že Crispin věnuje úsměv, panáka, či sex každé dívce na kterou narazí? Tenhle vztah není rozhodně tak dokonalý, jak se na první pohled nestrannému pozorovateli může zdát

A kdo jiný za to může než nováček ve městě a trn v Katherinině jinak zdánlivě dokonalé patě - Tessa. Byl to s Crispinem se* na jednu noc? Nebo snad na dvě? Měla by sis to ujasnit holčičko, nám se zdá, že se tahle hra začíná vymykat kontrole, stejně jako někdy Crispinova ruka a jako počet Chévaliérů ve městě. Máme pocit, že kdo je Raphael a Alexis se už brzy dozvíme.
K nám do redakce se dostala zajímavá informace, co je pravdy na tomto drbu? "Ptáčci štěbetají, že Crispin nerad používá ochranné prostředky a tak je velmi pravděpodobné, že bude tento chlap (který očividně nedokáže udržet svůj penis v kalhotách) dvojnásobným tatínkem dvěma dětem s různými maminkami."
Ano, měli jsme s tím vymykáním se kontrole samozřejmě jak jinak než zase pro jednou pravdu.

Pojďme o kus dál, a to k naší drahé a drobné Emílii.
Náhodné setkání Emílie s Anatolym proběhlo v přátelském duchu. Všimli jste si toho také, že si Emílie prostě lépe rozumí s chlapy? Vzhledem k tomu, že slíbila Anatolymu na Neon párty tanec dostála svému slibu a v parku si spolu jeden hodili. My jsme samozřejmě byli u toho, a mobil nahrávající video také. A co z toho bude? Emília je pevně přesvědčená, že nic, protože - citujeme - ,,abych ti řekla vše musel by ses jmenovat Garrett -" ale co lovec Anatoly? Jak to vidí on? To zřejmě netušil do včerejší dobročinné akce
Garrett s Emilií se po celý večer ignorovali, vlastně už od okamžiku, co se vrátili ze společné návštěvy Irska. Garrett nabídl svou pomoc s panákem osamělé Joyce (jak gentlemanské), a jelikož je zábavná a nic jí není proti srsti, na Garrettův návrh polít někoho svým panákem kývla. Vybrala mu Anatolyho, což si rozhodl pořádně užít a jelikož právě dělal nabídky Emílii ani se za to nestyděl. Ten Anatolyho politý oblek asi musel stát peněz. Pak jsme už viděli jen naštvanu Joyce, jak svého panáka leje na Garra a ten se tomu jen směje. Klademe si pár otázek, vylili by ho ikdyby alkohol nebyl zdarma v takovém množství? Bude se teď Anatoly s Miou vůbec bavit, kdy odešla něco řešit s chlapem, kterého nemá rád a který ho tak veřejně znemožnil? Proč Garrett o Em prohlašuje, že je jeho hračka? Mnoho otazníků a žádné odpovědi.
Ti dva však časem nemrhají, vážně. Všimli jste si vůbec, že většinu týdne strávili na road tripu v Irsku? Ten bychom shrnuli jen výčtem: trajekt, poker, hádka, motel, jídlo, babča, lopata, kýčovitě zelené irské suvenýry, smrt Ivana (Garrettovo auto) lopaty, dvojčata, párty, drogy, jablka, letenky v první třídě.
A kdo je Ignác? Coming soon.

Co mrzout Ian a penězi zhýčkaná Andromeda? Ti dva do sebe u baru náhodou vrazili, a pak se během večera pošťuchovali, ostatně jako vždycky. Ve dražbě se Andy až příliš rychle chopila šance a okamžitě koupila Iana za 5 000 liber (nejvyšší částka večera), ať už její záměr byl naštvat rodiče nebo jiný. Nakonec se s Ianem rychle rozloučila (přičemž se chovala až podezřele mile, oproti zbytku večera) a odešla do svých komnat.

Ptáte se, zda-li je volný elegán Thomas Hansen? Námi tak často opěvovaný? Nedá se nic dělat. Vypadá to, že srdce našeho milionáře bylo obměkčeno. Řekl Thomas ta dvě, pro něj neobvyklá slova lásky proto, že se to od něj čekalo, nebo že Eleanor skutečně miluje?! Nám na těchto dvou stále něco nesedí, jakkoli sladcí a nechutně oplzlí zároveň se na veřejnosti zdají.

Moment, neviděli jste šmíráka Cada? Copak se už týden schovává v koruně stromu u jezera? A co Kristian a jeho všemocná bundička? Dozvíte se v příštím čísle, které bude tentokrát opravdu jubilejní - desáté!

Loučíme se s Vámi jen neradi.
Díky za pozornost a buďte tak chlípní i nadále, ať máme o čem psát.
(zmizí Karip)

PS: Tipy na shrnutí posílejte i nadále SEM.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama