Shrnutí číslo 7

13. listopadu 2016 v 17:59 |  Shrnutí

Dobrý večer Brightone,
Je mi naprosto jasnéé, jak jste se na tento článek těšili, proto Vám úvod trochu natáhnu, ať chvíle napětí ještě pár vteřin přetvrvá. Ze startu bychom chtěli slyšet návrhy na společné hry, máme jich ještě pár vymyšlených v rukávu, ale protože chceme, aby Vás hrát u nás bavilo napište komentář, pokud máte nápad, který bychom mohli zrealizovat.
No dobrá, co si budeme nalhávat ... Všichni chceme drby, takže vzhůru do toho!Ptáčci nám zaštěbetali, že se z našeho města odstěhovala tichá a -přiznejme si trouchu- upjatá Annette, pro kterou měl zvláštní slabost Thomas, no páni! S kým teď bude řešit matematiku? A kdo ho naučí počty? Thomasi, cožpak sis nespočítel špatně kolik lidí tvoří pár? Přeci ty a Lenn, to jsou dva lidi, dva lidi jsou pár, tak co u tebe na gauči dělala ta zdánlivě cizí ženská? A jak by se líbilo starostovi, že se tě Gabriela pokoušela svádět? A Adam ? Měl si více štěstí než rozumu, že nemáš monokla zpět... moc si nezahrávej zní naše rada!

Právě tohle je zápletkou dalšího -nepochybně strhujícího- dramatu! Eleanor a Thomas se zas a znova dostávají do krize! O tom snad jasně svědčí Thomasova rozbitá kancelář, ačkoliv on dělá, že netuší kdo to udělal, my dobře víme odkud vítr vane. Zhrzená ženská je horší než tornádo a je pravdou, že u něj v kanceláři to přesně jako po tornádu vypadá. Jsme více než zvědaví, jak se bude Thomas tvářit na to, že se Lenn líbala s Nickem v parku! Nickova dosud nejasná sexualita byla rozřešena, podle zdrojů chce odteď líbat už jen muže! A protože je Brighton gay-friendly město tak jim to jen a jen přejeme!

Odteď je asi moderní seznamování se na hřbitově? Ian a Eleanor to tak tedy rozhodně vidí, také jste zvědaví co z jejich nevinného opileckého dýchánku na hřbitově vznike? Bude to nová láska? Nebo si jen připili na zdraví a pak šli každý svou cestou? Eleanor by si konečně hodného chlapa zasloužila, na tom se shodneme všichni!

Na pilno má i Crispin, který jak víme nejprve prožíval románek s Katherine, následně se snažil v pánském klubu ukořištit nově přistěhovalou Willettu a nyní se dozvídáme, že se s Emilií plavil po širém moři... Stalo se něco? Nestalo? Prý ne, ale i kdyby jo, ví to jen oni a širé moře, které nic nevyzradí - škoda!.

Také jsme zaslechli, že se za podivných okolností z města vytratila Katherine! Co je pravdou na tom, že otěhotněla? Je to dítě Crispina? Nebo snad bude mít náš milý Garrett potomka, který po něm jednou barmanskou kariéru převezme? To se nedozvíme, pokud ale někdo víte prosím pište, hoříme nedočkavostí a tyhle drby jsou extra pikantní.

Garrett s Emílii po další hádce vyvěsili bílé vlajky... Moment opravdu to jsou bílé vlajky? Nebo kusy bílého spodního prádla? Ať je to jakkoliv tihle dva mají rádi komplikované situace, co si budeme nalhávat. Jak to tedy je? To snad ví jen útes a Ivan... (vysvětlivka Ivan je Garrettovo auto, které jezdí spíš asi silou vůle) Pozor pozor, byli spatřeni v nákupním centru... Ale co to viděli jsme snad naštvání v obličeji Em? No víme jen to, že to co si tam koupila na ní Garrett asi jen tak neuvidí!
Emílii patrně začala dohánět minulost, její matka běhá po Brightonu a hledá ji. Je její matka jediným stínem minulosti? Rozhodně ne, v baru kromě ní potkala i Iana, se kterým si prožila milostný románek když jí bylo ještě náct...

Garrett byl povýšený v baru... Donutí se svůj vlastní -stále nefunkční- bar Tric konečně otevřít, nebo je to protahování jen jedním z Garrových tric(k)ů ? A co umění zbožňující Kaia? Je pravdou, nebo jen zvěstí, že uvažuje nejen o čajovně, ale i o galerii? No musíme uznat, že nápady má skvělé, galerie by kulturu místních pozvedla na vyšší úroveň o tom nejsou pochyby.

Zdá se to jen nám, nebo Adam odvrací pozornost od plaché ambiciózní -poslední dobou stále více vytížené- Gaii? Byl spatřen s naš umělkyní a divoškou Kaiou v její připravované čajovně. Po -marihuanou narvané- dýmce míru se však příliš nesmířili, dokonce padaly narážky na otrávený čaj! Co jsi této záhadné krásce provedl Adame? Jen doufáme, že otrávený čaj nebude v nabídce čajovny! A co si jen provedl nové a poněkud drzé, přesto sympatické Devin... Ano ano, i o vašem milostném dostaveníčku už víme. Zdá se, že je zavřené kino oblíbenou destinací milenců...

A co nám přinesla Garrettova velkolepá párty? Spoustu nových tváří, seznamování a dokonce možná i opětovné navázání přátelství...
Jak to vypadá mezi drsným a nebezpečným ruským "bad boyem" Anatolym a šamrantním arogantním anglánem Thomasem? Rozřešil alkohol dávnou křivdu? My si myslíme, že jejich vodkou a whisky omámené hlavy si druhý den už nerozpomenou nic, ještě, že je Gaia při rozhovoru vyfotila a na fotkách se usmívají!...
V co ale doufáme, je, že si budou svůj polibek pamatovat Wallace a Nick, protože celý večer po sobě vážně děsně sladce vyjížděli.... Že by se snad našel jeden "pár", který funguje harmonicky? Pšššt ať nic nezakřikneme.
Na párty se mimo jiné objevil i policista (konenčně policista ve městě!!!) Scott, hned ze startu párty byl odchycen divokou dračicí Andromedou, která se s ním rozhodla hrát své bodovací hry, on ale ihned pohotově zareagoval narážkou na pouta a uniformu... Myslíme si, že Andromeda se teď nemůže dočkat, až něco provede... ostatně podíveite se na Scotta, kdo by se nenechcal zabásnout, možná by to udělal hned a na místě, nebýt toho, že mu nějaký idiot -použita jeho slova- vyplavil byt, snad to není moc velká pohroma!

Mimochodem, děkujeme Gaii za fotodokumentaci, jen škoda, že si těch fotek neudělala více Gaio, za to může nepochybně Kristian! Je to škoda, protože právě fotku osmdesátkové bundy Kristiana bychom velice rádi publikovali a ještě raději jak Kristian s Gaiou dopadli po své alkoholové hře, nám poslední známá informace je, že Kristian zapůjčil Gaii svou nevkusnou bundu, která získala více obdivu, než by si asi zasloužila... Vypadá to, že si tito dva vážně padli do oka, a Kristian Gaii následně k nohám!

Gaia se ke konci akce rozhodla ještě pár fotek udělat, můžeme na nich vidět například slovní válku mezi mrzoutem Ianem a krásnou -již znovu nikotinem políbenou- Devin. Devinin boj o cigaretu musel zabrat věčnost, protože na většině fotek mlsně natahuje ruku ke krabičce Iana. Další fotka je s Emílii sedící -v koupelně na vaně- Garrettovi na klíně, pak také Andromeda flirtovně přejíždějící rukou po hrudi Scotta. Jsme překvapeni, že se v albu fotek -které nikdo nejspíš ani nikdy neprohlídne- nachází i Garrett s Devin odcházející kdo ví kam... možná k ní na byt? Víc zatím nevíme... A taky Emílie postávající a smějícíc se s Anatolym, snad slib jejich společného tance neupadne v zapomnění.

Děkujeme za hojnou účast na této akci a doufáme, že jste se bavili jak to jen šlo... O tom ale víme své
protože mnoho z vás spících na zemi, ve vaně či na stole ráno rozháněla úklidová četa.
Doufáme, že si pamatujete co jste včera prováděli a pokud ne, že vám rekapitulace
vzpomínky oživila.

Přeji co nejméně náročný proces střízlivění.
Za Team Brighton, čtěním všech knih znavená
Miau.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama