Shrnutí číslo 8

20. listopadu 2016 v 22:49 | Miau |  Shrnutí
Naši milí neonoví "Brightoňané",
Vaše pravidelná nedělní smršť drbů a pomluv je tu... Dneska trošku delší vydání, protože je nás stále více a více, takže se usaďte pohodlně a připravte se na uspokojení vašich smyslů - troškou mých nesmyslů...- .. Užijte si následující řádky a pravidelně nás informujte o všem, co se okolo šustne, protože pikantních drbů není nikdy dost!


Co přineslo setkání Anatolyho s Eleanor... ? Oba dva zmínění by se rádi Thomasovi pomstili, Lenn za to, že je dle jejích slov "bezcitné hovado" a Anatoly za to, že proti němu Thomas musel svědčit u soudu na straně spravedlnosti a spor vyhrál. Cožpak tahle zášť nikdy nevyhasne? Ani po tolika letech zdá se. Vypadá to, že společné hýření s Thomasem si už Anatoly nepamatuje a nezastaví se, dokud nedojde na krev... Opravdovou či metaforickou? To je fuk... Tohle je pomsta a v té se na pravidla nehraje... Mimochodem taky vidíte tu červenou nabubřelou auru kolem Eleanor? Jako by snad chtěla všechny kolem sebe propálit pohledem... Ale tebe stejně nejvíc Hansene... Alespoň to jsme si mysleli, než se k nám donesla zpráva o jejich vášnivé chvilce v sauně, ale no tak, cožpak jste zvířata? Kroťte se trochu... Na druhou stranu, z toho prý vyplynulo něco víc a tak si Eleanor již může říkat přítelkyně Hansena.

Emília a Garrett se znovu vydali na další výlet, byl sex, ke kterému -ne jednou- došlo, záminkou výletu, nebo výlet záminkou sexu? Kdo ví... Mysleli jsme, že nás z jejich strany už nic nemůže překvapit, přece jen mají na kontě ukradené auto, psa, ukradenou loď, ale teď i nějaké vloupání? Dosud se nám nepovedlo zjistit, čí ta vila, která je oficiálně jen chatou vlastně je. Nicméně to vypadá, že Garrettovo auto Ivan bude svými traumatickými zážitky poznamenáno do konce svých jízd... A protože je Ivan auto, nemůže nám prozradit nic z těch velkých plánů, ačkoliv jsme zaslechli, že jejich plány zahrnují i pořízení medvěda..

Chudera Kristen! Chtěla si jen dopřát trochu pohybu na čerstvém vzduchu a místo toho narazila na Adama... My našeho Adama zbožňujeme, ale pro ni.. (která jeho styl humoru nezná) musela být tahle srážka šokem. Vše se obešlo bez větších hádek... Padlo pár nadávek, nějaká ta mušle a oba dva se rozhodli jít raději vlastní cestou, snad bude jejich příští setkání příjemnější. A rada pro Kristen, Adam si rád lidi kolem sebe testuje, tak se příště nenech vyděsit.

Kohopak jsme to viděli lézt do Zoo přes plot? Ano ano, byla to Devin. - poznámka: ke které chová Adam mnohem větší sympatie, než ke Kristen- Devin se rozhodla pro návštěvu Zoo poněkud netradičním způsobem a shodou okolností se tam s Adamem (nebo spíš Joeym?) potkali. Taky cítíte to sexuální napětí ? My teda rozhodně ano ... a co je pravdy na tom, že se v jeho přítomnosti Devin chová jako - cituji- zamilovaná romantická pipka?

No a setkání Kristiana s Tessou? Nebudeme vám tu mazat med kolem úst, raději v něm utopíme nějakou mouchu... Přivedou snad bláznivé řeči o utopení se, (nebo snad udušení se) medem tyto dva volnomyšlenkáře k novému přátelství, či potenciálnímu vztahu? Možná že ano... jen nám někdo vysvětlete smysl sadomasochistickým veverek, celkem tohle sladké utrpení -citace z konverzace- nechápeme... Dost už ale vtípků, teď konečně ten seriózní bulvár... :D

Prosím, sdělte nám někdo své pocity z koncertu nově vzniklé kapely našeho sexy bad boye Crispina... Všimli jsme si nápadně flirtovního rozhovoru mezi ním a krásnou Eliou, do toho se následně přidala i vodku popíjejích Tessa, vznikají nová přátelství, nebo se nám pomalými a nejistými tahy rýsuje milostný trojúhelník? Tahle dramata žereme všichni... a kdo říká, že ne, tak ten nejvíc!

Jinak vám děkujeme za hojnou účast na společné Neon párty. Všichni jste se fix ujali s vervou a pokreslovali se o stošet!
Devin (Eva?) s Adamem (Joeym?) se opět věnovali sobě a Ian byl... no prostě Ian ... náš milovaný protiva... chudera Tessa, která se mu s vervou omlouvala za srážku, snad nebude předhozena masochistickým veverkám. Je snad pravda,že má Ian fóbii z doteků, nebo je potulný striptér? ... A jak se bude ráno tvářit Kristian, až si prohlédne ptakopyska Bedřicha na svém těle? Myslíte, že mu tam Joyce napsala i své číslo? My tedy doufáme, že ano! Protože se údajně setkají na společné vernisáži, tak žhavě bychom to ale s jejich kreslením tedy opravdu neviděli... A přípitek na maminčiny knedlíky? To nám všem na čele vytváří stejný, nechápavý výraz...

Snažil se Scott Eliu opít pochybným likérem, nebo Elia se snažila opít jeho? Ještě jsme snad nikdy neviděli někoho v baru na párty popíjet jen likér... copak mají Spongebob s Patrikem za lubem ?
Lovec a drsný chlapík Anatoly si jako svouji oběť vybral Kaiu a celý večer ji zasypával lichotkami, jenže ta nepřišla pro chlapa na jednu noc Anatoly, asi proto si ji tak vyplašil a ona při zběsilém útěku vpadla do náruče Adamovi, ze které o pár minut později utekla také... Plachá a záhadná Kaia, to je přesně její styl...

Emília s Crispinem se na místo klasického popichování a požduchování rozhodli rozproudit zábavu na pódiu, a sice nám Crispin předvedl svou bezchybnou hru na kytaru a Emílie krásný hlas... Otázka je, poznal někdo vůbec s jistotou, že to jsou právě oni dva? Někdo určitě, na Crispina trochu žárlící barman Garrett, který se rozhodl zdůraznit, že Emília Crispinovi teda určitě nepatří... Ten však včas zmizel zachraňovat zlitou Eleanor, kterou přepadl situace využívající Scott...

A nevíte někdo prosím, proč na sobě Gaia většinu párty nosila nápis ,,Chci to zezadu?", chceme to vůbec slyšet? Ať už byly jejich plány s hezounem Cadem jakékoliv, možná se obejdeme bez podrobností, protože jsme slyšeli nějaké drby -útržek rozhovoru- že s ní chtěl Cade spát, načež ji i sledoval...!

Musíme uznat, že dění ve městě je čímdál divočejší a je pro nás stále obtížnější vás všechy sledovat...
Ale protože milujete skandály a drby (ostatně kdo ne), cítíme jako povinnost vám jich trochu zprostředkovat.
Loučí se s vámi Brightonské gossip girl.

Pod dnešní shrnutí se podepisuje

Miau
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama