Shrnutí s Mars (6)

6. listopadu 2016 v 13:47 | Mars |  Shrnutí
Po minulém týdnu, kdy nám o halloweenu kosa (pozn. opravdická) pěkně vyostřila situaci v parku a rozsekla začátek dramatického večera, jsem se mylně domnívala, že už mě nemůže nic překvapit. Ale nebudu se tady ohánět (kosou) slovy, je tu jako každý týden spoustu nových pouta-vých zvratů, o které se chci podělit. A děkuju srdečně (♥) Miau, která se posledně shrnutí tak ochotně ujala.


Vztah Garretta a Emilie se dál nese na nekonečné vlně žabomyších válek a (ne)spoutaných her. Zdá se, že poutání k posteli a esemeskování o nahých zádech na pultu v Tricu není u toho páru nic neobvyklého. Asi je vám jasné, že bych tu její esemesku do svého shrnutí ráda zvěčnila, ale autorská práva mě nutí se držet zpátky.

Taky bych vás chtěla zároveň informovat, že Tric je nyní zabezpečený proti vniknutí jak dveřmi, tak okny. Již nebude možné se do Tricu dostat tak snadno, počkejte si na otevření tohoto baru a nedělejte si z něj své lupičské útočiště. Děkuji, bezpečnost nade vše.

Mimo jiné mi trochu připadá, že každá akce v Brightonu je pořádaná každoročně a tak i dnes tu máme opět každoroční Bonfire Night. Účast nebyla tak vysoká jak jsme doufali a Gaia už prakticky zapomněla na to, že vlastně fotí... zato jsme však byli potěšení z přítomnosti milionáře Thomase H., který je v našem městě velice dobře znám a slovo "slavný" rozhodně není přespříliš k vyjádření jeho místní publicity. Dokonce koupil Eleanor šaty za celých 1000liber (Mars kalkulátorka - přibližně 30tisíc korun), které ona tak razantně a bez rozmyslu odmítla a pak zase přijala. Kdy ji v těchto neobyčejných plesových šatech uvidíme? Rozhodně se shodneme na tom, že to nejsou šaty, které by měly zůstat zapomenuty někde na dně šatníku.

Ale vraťme se zpět k Bonfire Night, kde to dost žilo u táborového ohně. Ian Sheen trávil čas především s Gaiou, kde s jistou precizností odrážel všechny její kousavé poznámky a přihazoval své vlastní, skoro jakoby chtěl krmit oheň, co si tam sami spolu mezitím vytvořili. Jejich slovní hra neměla vítěze (pozn. kdyby měla, tak by to byl Ian).
Ian Sheen si již před tím v tanečním klubu vyměnil dalších pár pichlavých slov s nepříjemnou a ctižádostivou Andromédou (pozn. upřednostňuje skotskou). Je to jen mnou nebo si vážně vybírá vždy ženy, s kterými může válčit slovy?

Adam J. dorazil na pláž tentokrát bosý a v rozepnuté košili, takže jako vždy věrný pohodář. O to víc překvapuje, že spíš vlastně rozdává pěsti každému, na koho jeho bývalá přítelkyně Gaia ustane pohledem. Dnešek ale není tím dnem. Možná ho zastavilo svědomí anebo jeho přítel Garrett? Adam J. tuhle holku - chladnou jako Grónsko - asi fakt miluje. K jeho škodě, ona má plnou hlavu akorát práce a své připravované nadace. Možná to chce počkat, až se Gaia zase jednou více opije.

Wallace T., vzhledný a muže preferující kadeřník, byl políben stále ještě - ve své orientaci - zmateným Nickem L. Nyní je situace napjatá a jejich podivné setkání při sushi baru naznačuje, že to s nimi bude do budoucna mnohem komplikovanější.

Nová svůdnice, Willetta M. Perrin, která si právě otevřela pánský podnik Touch of Passion, láká pěkné dívky na pozice od hostesek až po tanečnice. Takže pokud se nějaká dívka cítí dost lehce a prodejně, dejte této dračici vědět! Nabízí zaučení i přátelskou atmosféru. Dokonce stihla už zamotat hlavu Crispinovi Ch., který se však jen tak nedá. Znamená to, že Crispina už přešel zájem o Katherine, s kterou trávil poslední dobou takové množství času? Nebo si po tom všem vynaloženém úsilí o Katherine potřeboval dát na chvíli oraz?

Kaia Trustová, takový noční i denní živel, i když přece jenom trochu jiného rázu než Willetta M. Perrin, bude brzy otevírat čajovnu ZRCADLO. Už na pár místech v Brightonu vystavila své inzeráty, kde hledá výpomoc. Vůbec se nebrání dobrovolníkům, kterým platí čajem! Ale i vážní zájemci o práci jsou vítáni.

O doktorce Shaylin C. zatím žádné bližší informace. Je to trochu znepokojující. Znamená to, že odjela z města? Znamená to, že nevychází z domu?

Tento týden nebyl zaznamenán žádný trestný čin, ani jiný přestupek. (vděčný oddech) Nicméně, na pláži u ohně po vás všech zůstal ohromný nepořádek, o který se město samozřejmě postaralo. Pijte hlavně s Mírou. Míra je kamarád.

Pac a pusu

Mars
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama