Theresa Jane Mckenzie

17. listopadu 2016 v 22:17 |  Postavy - ženy

Hráčka: Archers
Věk postavy: 24 let
Povolání: Umělkyně - malířka
Bydlí: Byt
Faceclaim: Stella Maxwell


Vzhled:
Theresa, přezdívkou Tessa nebo TeeJay, má oválný obličej, jemuž dominují hlavně velké oči. Trpí úplnou heterochromií, každé oko má jinou barvu. Jedno je světle šedomodré, zatímco druhé má u zorničky hnědou barvu, která postupně k okrajům přechází na zelenou. V očích jí neustále hrají veselé jiskřičky. Obě oči jsou orámované hustými řasami s klenoucím se obočím nad nimi. Nos má rovný a středně velký. Rty plné, růžové barvy a téměř neustále zvlněné do úsměvu. Bradu má lehce vystrčenou v náznaku tvrdošíjnosti a poblíž naleznete malé mateřské znaménko. Celou tvář jí rámují lehce zvlněné blond vlasy, jež jí dosahují do půlky zad, ale ráda s vlasy experimentuje a často mění délku i střih. Postavou štíhlá a dosti vysoká, má dlouhé nohy, přesto však nepostrádá výrazné křivky. Její pleť je opálená. Na palci levé ruky má vybledlou jizvu. Je to sportovní typ. Nosí snad úplně všechno, ale v jejím šatníku dominují veselé a živé barvy.

Vlastností:
Tessa je nezdolná optimistka. Jejím mottem je: Život je sám o sobě dost špatný na to, abychom ho zhoršovali tím, že se budeme trápit a zapomeneme žít naplno. Přestože jí v dětství lidé dost ublížili, tak ona sama se snaží být ke všem milá. Je to živel, neustále usměvavá a veselá. Je dost společenská a někdy možná trochu moc ukecaná. Vždycky k vám bude upřímná a často tak lidi překvapuje svou otevřeností. Bývá roztěkaná, doktoři jí diagnostikovali hyperaktivitu s poruchami pozornosti. Má svůj vlastní, někdy trochu šílený, osobitý smysl pro humor. Šíří okolo sebe dobrou náladu, je ten typ člověka, který se rozdává pro ostatní a sám nic nepožaduje nazpět. Je poměrně inteligentní, někdy trochu filozofuje. Občas bývá přespříliš majetnická. Své emoce vyjadřuje pomocí barev. Přestože je sebevědomá, tak se nepovyšuje nad ostatní, přičemž nenávidí ty lidi, kteří to dělají. Nemá ráda lži a sama je mizerná lhářka. Díky její nestále povaze si nikdy nepotrpěla na vztahy, většinou jsou to krátkodobé známosti, ale přesto v sobě chová semínko naivity a věří, že někde na světě by se ten pravý mohl najít, avšak při svém "štěstí", si nemyslí, že ho nalezne.

Zájmy:
Zbožňuje malování, to bezpochyby. V jejím ateliéru naleznete snad všechny malířské potřeby, od pláten, olejových barev, přes uhly, tempery, štětce až po tužky, křídy i barvy na tělo a mnoho dalších. Též ráda poslouchá muziku nebo zpívá, což jí jde, takže ji ani tolik nemrzí jaká je mizerná tanečnice. Miluje též knihy z období romantismu či encyklopedie o umění. Přestože jí to moc nejde, tak ji baví i vaření a pečení. Nedá nad běhání, není lepší způsob, jak si vyčistit hlavu než pohybem, takže hodně sportuje, přičemž nejoblíbenějším sportem je baseball. Miluje zvířata, umí jezdit na koni, v čemž se ve volném čase snaží zdokonalovat. Líbí se jí antická architektura.

Historie:
Patří do velmi známé a zámožné rodiny. Její matka Alice (45) byla jednou z nejvyhledávanějších modelek a její otec Felix (49) je seriálový herec. Dál má jen mladšího bratra Tobiase (18). Vyrůstala v Americe v Los Angeles. Jako malou ji ve škole šikanovali a posmívali se jí kvůli jejím očím, trochu oplácanější postavě a zvláštní povaze. Sama to dlouho tiše trpěla, ale jeden den si řekla dost. Naučila se urážky a posměšky oplácet a postupem času, kdy se vytáhla a ztratila dětské rysy, si vypěstovala vlastní sebevědomí a našla si kamarády. Po ukončení střední školy, chtěla její matka, aby se též vydala na dráhu modelky, ale jí učarovalo umění. Vystudovala tento obor a poté se vydala na světě hledat inspiraci a živila se jako malířka na volné noze, ale to jí nevadilo. Nakonec se usadila v městečku Brighton, kde maluje obrazy na zakázku, či některé své kousky vystavuje v galerii. Zde bydlí ve měste v menším bytečku. Své celé jméno se jí příliš nelíbí, a tak si nechává říkat Tessa. Jen její máma ji dodnes oslovuje TeeJay, což je zkratka prvních písmen jejích dvou jmen, pozůstatek z doby, kdy se nemohla rozhodnou, zda si bude říkat prvním nebo druhým jménem.


 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama