Cristien Lobo

17. prosince 2016 v 15:35

Hráčka: Celaena
Věk postavy: 20
Povolání: Studuje tanec na universitě, pouliční tanečník, brigáda: barman
v nočním klubu, automechanik
Bydlí: Byt
Faceclaim: Enrique IglesiasVzhled:
Cristien je vyšší postavy, měří asi 186 cm a váží 80 kg, což je přiměřené k jeho štíhlé a především svalnaté postavě. Pleť má snědou, ne však od sluníčka, ale od narození. Je to typický Španěl, hnědé oči, tmavé vlasy a dokonalá Španělština. Na tvářích má většinou neupravené strniště a celkově neupravený vzhled podtrhuje jeho osobnost. Na pravém rameni má vytetovaný kříž. Často nosí bílá, nebo černá trička a tílka. Nepotkáte ho však v něčem jiném, nežli v džínách, to jedině při tanci ve škole, kdy má na sobě tepláky. Dokonce i při baletě odmítá nosit správný úbor, nebude přeci vypadat "jako buzna", jak by vám jistě řekl. Často také nosí koženou nebo džínovou bundu a v zimě kabát. Vždy je k vidění s cigárem a slunečními brýlemi. Jeho naprostým miláčkem je motorka Harley-Davidson V Sportster Seventy-Two XL 1200 v zeleno černé barvě. To je vlastně jediný majetek, který má. Ještě nosí na krku stříbrný řetízek se stříbrným keltským křížem - po matce. A nakonec, miluje psy, na ty nedá dopustit.

Vlastnosti:
Tento chlapec nemá vůbec jednoduchou povahu. Je hodně vznětlivý a horkokrevný, jak se říká taková "horká hlava". Většinou jedná dříve, nežli myslí a teprve poté vyvozuje důsledky, kterých dost často lituje. Cristien se dá popsat jako vyvrhel společnosti, jako grázl, který nezapadá nikam. Rád kouří, rád pije, rád se pere a nepohrdne ani marihuanou. Často se dostává do křížku s policií a má spoustu problémů ve škole. Ne jednou ho málem vyloučili za výtržnictví, rvačky a podobné vrtochy.K ostatním se často chová arogantě, věčně trousí své sarkastické poznámky a působý, jako největší egoista pod sluncem, ovšem, nenechte se zmást, je to jen slupka, pod kterou se ukrývá úplně někdo jiný. Jeho humor je dost cynický a on je cynik tělem i duší, rád si lidi dobýrá a provokuje. Má rád humor, takový, jaký sám používá, dokud mu vyhovuje a to je opravdu lepší vystihnout předem, jinak riskujete zdravý.
Miluje tanec, vybíjí si v něm skryté emoce a svůj španělský temperament. Přes to všechno se v něm skrývá hodný kluk, který ochraňuje slabší. Nesnáší snoby, kteří si z jiných utahují kvůli penězům, či oblečení a podobně, často se s nimi porve, aby jim oplatil to, co oni dělají jiným. Nenechá si srát na hlavu, proto je lepší si ho nevšímat a už vůbec nezkoušet z něj udělat hlupáka. Rozhodně se s vámi nebude párat a vyřeší to s vámi rychle, často fyzicky. Je velice upřímný, co na srdci, to na jazyku a je mu jedno, jaké budou mít jeho slova důsledky. Nic neokecává a nebude vám vykládat pohádky, prostě má rád pravdu. Stojí si za svou pravdou a má vlastní názor, který nemění, kvůli někomu jinému. Ostatním jejich názor nebere, ale to samé čeká i od ostatních.
Nemá rád vlezlé a namyšlené dívky, stejně tak jako ty, co nemají vlastní názor a myslí si, že je hrozně sexy, když se snaží dobýt kluka, protože je to právě Cristien, kdo chce dobývat. Většinou bývá sám, nerad se podřizuje ostatním. Nerad se nechává svazovat pravidly, jeho duše je divoká a nezkrotná. Snadno se nechá vytočit. Prostě takový slušný parchant; nikdy neuhodí holku, zastane se utlačovaných, ale na druhou stranu nikdy nevíte, co udělá, zda se na něj můžete spolehnout. . Rád zpívá a musí se uznat, že celkem dobře. Především upřednostňuje Španělštinu, ale Angličtina mu též není cizí.

Zájmy:
Miluje tanec, rád a dobře zpívá, nepohrdne četbou, motorky, střelba z luku či zbraně, party, rvačky a šarvátky, box, běh, psi a parkur.
Tanec - Cristien se většinu života neřídil kroky, ale rytmem a vlastním srdcem. Na ulicích španělského Madridu, kde vyrostl se naučil něco mezi latinsko-amerckými tanci a těmi moderními. Přesto ovládá společenské tance, především pak, právě latinu. Nejvíc to rozbalí při moderních tancích, kde vcelku vyniká. Nejde přehlédnout ten temperament a rytmus v jeho pohybech, přirozený pohyb, který k němu neodmyslitelně patří. V baletu to už tak růžové není, nebaví ho. Nebo, on by ho možná bavil, kdyby nemusel nosit ten zpropadený trikot.


Historie:
Cris vyrostl na ulici, po smrti rodičů s bratrem osiřeli, jejich život se rozpadl na milion kousků. Jeho bratr, v té době již dospělí, se však přidal k nějakému gangu kriminálníků, do kterého zatáhl právě i Crise. Nepostaral se o něj, jen ho uvrhl do prvních problémů. A tak se musel naučit, jak si prorazit cestu a nezemřít v tomto nebezpečném světě. Naučil se zacházet se zbraněmi, páchal kriminální činy a dostal základní výcvik sebeobrany. Po době, kdy se mu konečněpodařilo tuhle bandu opustit, žil na ulici a tančil. Vlastně, bylo to jediné, co ho drželo na živu a co uměl. Tanec ho živil, odjakživa, vlastně až do dnes. Jedinou změnou je, že se dostal na univerzitu, kde začal studovat tanec. Do školy se dostal, když si ho na ulici vyhlídl jeden hledač talentů. Tudíž dostal neuvěřitelnou šanci, které se samozřejmě pevně chytil a nepustil. Tvrdě na sobě dře, přividělává si vystupováním s tancem, či spěvem, po barech, jako číšník, sem tam opraví nějaké auto, což ho naučil jeho bratr a podobně. Plánuje si pořídit psa, ale to není ještě jisté.

Galerie:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama