Heather Hayfield

4. prosince 2016 v 18:05 |  Postavy - ženy
Hráčka: Ace
Věk: 19
Povolání: Číšnice v restauraci Lobter
Bydlí v: Městský byt
Faceclaim: Gigi Hadid


Vzhed: Na Heather vás snad jako první na jejím obličeji, který hezky rýsují její blond zvlněné vlasy, které jí sahají něco pod prsa asi nejdřív zaujmou její světle modré oči, které obkreslují její celkem husté řasy. Když se přesuneme o něco níž, tak spatříme její celkem pěkně vytvarovaný nos. Když už sjedeme úplně nejníž, tak máme konečně na dohled její dokonale vytvarované rty, kterými když se usměje, tak většinou vypadá jako sluníčko, ale když se zamračí, tak se vám to nemusí líbit zase nemusí.
Co se postavy týče, tak není zrovna nejmenší, ale ani nejvyšší, měří 168 cm, a tak se jí tato výška občas i nevyplácí, tak jak by si zrovna představovala. Je celkem štíhlá, ale svůdné křivky jí rozhodně nechybí - hodně mužů už jimi zaujala, ale žádného prozatím nechce. Její plet je celkem opálená a v zimě není zrovna až tak moc bledá.

Povaha: Heather je celkem milá holka, která se dá se říct ničeho nebojí. Většinou ji uvidíte se sebevědomým výrazem na tváři. Když něco udělá špatně, nebo nějakou sebemenší chybu, tak se bude omlouvat skoro až do nekonečna, což může hodně lidí pěkně vytočit. Většinou, když si něco domluví, tak vždy příjde včas. Velmi ráda se seznamuje s novými lidmi, ale jen s těmi, kteří jí padnou do oka, protože už má s tímhle celkem zkušenosti. Když se jí na někom nebude něco líbit, tak to rozhodně nedá najevo, protože mu nebude chtít ublížit jejími slovy. Nemá ráda lháře, ale přesto ona sama lže.
Když se naštve, tak to pro nikoho nebude pěkný zážitek, protože se dokáže prosadit a také dokáže na kohokoliv celkem dost zvýšit hlas. Má celkem ráda nakupování, ale v rozhodně by nemohla strávit jednu hodinu v jednom obchodě. Přímo zbožnuje sukně a šaty, ale v zimním období ji uvidíte spíš v teplejším oblečení.

Zájmy: Heather má velmi ráda přírodu, protože se v ní cítí jednoduše svá. Velmi často ji můžete potkat v parku, a nebo na starém mostu, tyhle dvě místa její nejoblíbenější. Do parku si jde většinou číst, no a na most si většinou vezme tužku a papír, i kdyby to měl být nějaký oškubaný cár a píše si její myšlenky. Po večerech ji můžete zahlédnout snad jen v restauraci Lobter, ve které dělá číšnici, kde je hlavně jen kvůli penězům, protože ve skutečnosti ji tahle práce zrovna nějak extra nebere, ale něčím se živit přece musí. O víkendu se jde většinou projít se psem na celkem hodně dlouhou procházku do lesa, a nebo se zajde podívat ke stájím.

Historie: Heather se narodila v Americe, celkem bohaté rodiny. Má jednoho bratra a mladší sestru - osmiletou sestru Caitlin a staršího bratra Jamieho. Její matka měla při porodu Caitlin komplikace. Začala celkem dost krvácet a hrozila jí smrt, a tak jí doktoři vzali dělohu. Heather se o matku bála, ale hned jak se dozvěděla, že je v pořádku, tak se jí velmi ulevilo. Heather to už v Americe nebavilo a ještě k tomu věděla že má v Bridghtonu příbuzné, a tak se v osmnácti rozhodla, že se sem přestěhuje. Ze začátku bydlela u její tety, ale poté si našla práci v restauraci Lobter jako číšnice. Nyní bydlí v bytě, v pronájmu.

Galerie: 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama