Killian Murphy

6. prosince 2016 v 16:01 |  Postavy - muži

Hráč: Žany
Věk: 26 let
Povolání: Vrah
Faceclaim: Ben Aldridge
Vzhled:
Killian má krátké, hnědé, kudrnaté vlasy, na kterých není nic zvláštního. Celkově co se týče vzhledu na něm toho není moc, co by někoho na první pohled zaujalo. Možná jen lehce více výrazné lícní kosti, které na něj občas přitahují pozornost. Má hnědé oči, které jsou lemovány hustými řasami a mají takový temný pohled, který ale většinou dokáže skrývat. To už se naučil za léta praxe. V postavě je normální. Má sice svaly, ale na první pohled působí spíš jako mrtvola..

Povaha:
Jeho povaha se odráží na jeho profesi. Takže by se dal shrnout jako psychicky labilní maniak, který má problém snad úplně se vším. Jeho asi nejvýraznější vlastnost je hysterie. Je hysterický a z míry ho vyvede snad cokoliv. Snaží se to ale krotit. Alespoň na veřejnosti. V soukromí na to kašle. Dál je taky impulzivní a agresivní. Stačí jeden blbý pohled a jste jasní. Nejspíš vás zabije hned někde za rohem. S ničím se nepatlá a je rád se vším hned hotový. Nenávidí nedokončenou práci. Je taky násilný (nečekané) a vyžívá se v bolesti ostatních. Bolest ostatních je pro něj jako pro někoho droga-nemůže se jí nabažit a nikdy se jí ani nenabaží. Vyžívá se v mučení, jak psychickém, tak fyzickém. Miluje, když před svou oběť může předvést někoho, koho miluje a zabije ho před ním. Tuhle bolest má snad nejradši. Líbí se mu, když vidí ty ubrečené ženské či mužské tváře. Líbí se mu, jak ho prosí, jak volají o pomoc. Zkrátka je to magor.

Zájmy:
Co se týče zájmů, tak jsou to převážně mučící nástroje. Vyzná se v nich a přesně ví, kdy jaký vytáhnout. Taky rád sedí někde v koutě, pokud možno nepozorovaně, a vyhlíží si svou oběť, které dneska bude dělat společnost. Dál mezi jeho koníčky patří.. No prostě všechno, co je zvrácený. A má rád maso.

Historie:
Killian se narodil do velice úspěšné rodiny. Otec byl patolog, matka lékařka. Měl i sestru Jasmine, která byla o dva roky mladší než on. Kill měl šťastný život. Do té doby, než jeho otec začal chlastat a začínal zrujnovávat jejich rodinu. Matka se z toho zbláznila, ale nikdy se neléčila. A mladá Jasmine? Ta vojela všechno, co se dalo. Tohle všechno v něm vytvořilo značnou nenávist vůči lidem, která mu přetrvala. V devíti letech si začal pořizovat laboratorní krysy, na kterých dělal různé pokusy. Vždycky je nakonec zabil. Taky venku chytal ptáčky, lámal jim nožičky a prostě je likvidoval. To samé dělal se zajíci a zkrátka se vším, co mu přišlo pod ruce. No na venek vypadal jako neviňátko, které by nikdy nic neudělalo.
Jednoho večera, když mu bylo 25 a šel domů, tak mu ruplo v hlavě. Z venku slyšel, jak se z domu ozýval křik, rány a bůh ví, co všechno ještě. Řekl si, že tohle už dál snášet nebude. Musel to ukončit a taky to udělal. Přišel domů a nasadil svou dokonalou přetvářku hodného chlapce. Šel do svého pokoje, aby se 'učil'. Ve skutečnosti si ale chystal plán, jak vyvraždí celou svou rodinu. Když padla noc, tak se sebral, uvázal svého na mol ožralého otce ke křeslu (on o tom ani nevěděl) a hned po té si vzal nůž z kuchyňské linky a svého otce ubodal. Bodl ho třicetkrát a pokaždé do jiného místa a tak, aby co nejvíce trpěl. S nožem si i v ránách hrál a užíval si, že vidí, jak trpí. Celou dobu se mu díval do očí a sledoval, jak ho pomalu, ale jistě opouští život. Když jeho otec zemřel, tak se vydal do ložnice matky, on sám byl celá od krve a v ruce už nedržel nůž, ale sekyru, kterou si nachystal v pokoji, stejně jako zbytek věcí. Svojí matku sekl do hlavy. Do dnes slyší v hlavě její křik, ale výčitky nemá a nikdy neměl. No a nakonec se vydal za svou sestrou. Ta v klidu spala a on se rozhodl, že jí bude trápit nejvíc. Svázal ji a probral ji. Ukázal jí zbytek jejich mrtvé rodiny a užíval si bolest, kterou viděl v jejích očích. Liboval si v jejích slzách, v jejím strachu. Ji nakonec pořezal, znásilnil, rozdrtil jí pár kostí a nakonec jí utopil. Ničeho nikdy nelitoval a ve vraždách pokračoval. Zabil všechny, které nikdy neměl rád a nakonec zfixloval i svou vraždu. Odjel do Brightonu, kde rozhodně nehodlá začít žít na novo. Chce zde zanést strach, hrůzu a utrpení a nakonec vypadnout.

Galerie: 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama