Penelope Addington

17. prosince 2016 v 15:22 |  Postavy - ženy
Hráčka: Panda
Věk: 22
Povolání: překladatelka, dálkově studuje diplomacii
Bydlí: Podkrovní byt
Faceclaim: Nadia Estra


Vzhled:
Vzhledově je Penelope útlá dívenka s mírně podprůměrnou výškou okolo 160 centimetrů a roztomilou tvářičkou. Pleť má jemnou, možná až příliš bledou protože ať se snaží jakkoli, bronzové opálení se jí vyhýbá obloukem. Obličej lemují dlouhé a husté přirozeně zrzavé vlasy, které jsou většinou tím prvním, na co se podíváte, protože při její až extrémní štíhlosti téměř není kam jinam koukat. Ženské tvary prakticky nemá a málokdo jí díky tomu tipuje více než 16 let, což ji umí patřičně dopálit. Ruce má drobné, s dlouhými, ale o to šikovnějšími prstíky a kostnatá zápěstí zdobí táhlé, nepříliš výrazné jizvy. Nohy má dlouhé a zpravidla je schovává pod neprůhledné vrstvy oblečení, aby nemusela odpovídat na otázky směřované na růžovofialové linky jizev. Obličej má štíhlounký, hranatějšího tvaru s přiměřeně výraznými lícními kostmi. Vynikají ocelově modré oči doplněné a plné rty, které s oblibou zdůrazňuje výraznými rtěnkami, a nos, který je větší než by si přála. Co se týče stylu oblékání, ten její hraje kontrasty. Na jednu stranu miluje barevné punčochy, polobotky a košile a svetry, které rozhodně nezapadají do módy současného století, na stranu druhou tráví spoustu času doplňováním svého šatníku a modernější kousky, vkusné kabátky a boty na vysokém podpatku. Charakteristická pro ni je citrusová vůně protkaná čajem, vonnými tyčinkami a dýmem vodních dýmek.

Vlastnosti:
Dojem klame, což je snadno ověřitelné tím, že poznáte právě Penelopu. Ačkoli působí něžně a dalo by se říct nevinně, opak je pravdou. Je to svým způsobem potvůrka. Ne snad, že by byla zlá, ale rozhodně to není ten typ přirozenně přátelského člověka. Jejím hlavním rysem je nevyrovnanost sama se sebou a s upovídaností kontrastující uzavřenost. Je skvělá posluchačka, ale tajemství její, nejen, minulosti jsou zkrátka její. Na okolí většinou působí dojmem zbytečně sarkastické, přehnananě upřímné a nepříjemně kritické workoholičky, která neví, co chce od života a zahazuje jednu šanci za druhou. Velmi špatně důvěřuje lidem, což neznamená, že by se nějak stranila společnosti. Naopak - lidská povaha ji fascinuje, ale zároveň znechucuje svou faleší. Oporu hledá v jistotách, které jí nezklamou. V jejím případě je takových jistot velmi málo - barzoj Sencha, zelený čaj, Erich Maria Remarque a mandarinková vodní dýmka. Má panickou hrůzu z bouřek, medúz a nevyhledává fyzický kontakt s lidmi. Při nečekaném doteku cizího člověka je schopná hysterie.

Zájmy:
iluje jazyky. Plynule mluví nejen anglicky, ale také německy. Domluví se také francouzsky a španělsky. Věnuje se japonštině a esperantu. Její velkou vášní jsou čaje, ve kterých dává přednost japonským zeleným, a literatura, kde preferuje historickou literaturu z období obou světových válek. Víc než ráda tráví čas v přírodě za aristokratického doprovodu jejího ruského chrta, ale čas mu věnuje i jinak. Psí psychologie ji zajímá a své znalosti v oblasti kynologie rozšiřuje s láskou. Křehký vztah si vypěstovala také k běhání a plavání.

Historie:
Narodila se jako vymodlené miminko finančně velmi dobře zabezpečené rodiny. Její otec, úspěšný manažer, svou dceru miloval navzdory tomu, že na ni měl směšně málo času. Matka pro změnu věnovala více pozornosti dětem v Africe a charitativním sdružením namísto vlastnímu dítěti, které bylo odložené v soukromé školce, drahých kroužcích a nakonec prestižní internátní škole. Představa, že dostatek hraček a financí ji udělá šťastnou, byla více než zcestná a ona dětství protrpěla pocitem méněcennosti způsobeným tím, že vlastní rodiče si jí prakticky nevšímali. Vlivem toho, že s nimi měla a má dost formální vztah, její schopnost navázat jakýkoli vztah s druhým člověkem, je na žalostné úrovni. To jí způsobilo spoustu problémů už na základní škole a vystupňovalo se na střední, kde si ji lidi drželi blízko především kvůli finančním zdrojům. Odhalení toho faktu ji ještě více zatvrdilo vůči lidem ke kterým už předem ztrácela důvěru. Proplouvala jako ten neutrální faktor a žila ve světě svých vlastních zájmů aniž by si někoho pustila k tělu. Změna nastala, když se na pracovní večeři jejího otce seznámila se synem jeho kolegy. Na rozdíl od ní on byl samý problém a vtáhl ji do svého světa sukní a zábavy, který jí přišel děsivý. Tolik ale toužila po něčí společnosti a náklonnosti, že s ním a jeho partou trávila stále více času. Její ublížená a zatvrzelá, ale jinak nevinná povaha se zformovala do sarkastické kritičky s šibalskou jiskřičkou, která si hrála na tu rebelku, ale vnitřně zůstávala ztracená. Když se jednoho dne vracela domů, stalo se něco, co její proplouvání životem proměnilo v čirou nenávist k sobě sama - někdo ji znásilnil. Zlomilo ji to a těžce nabité náznaky sebevědomí byly fuč. Propadla se hluboko a v nenávisti k sobě a především ke svému tělu došla tak daleko, že do sebe začala řezat mnohdy s úmyslem sprovodit se ze světa. To jí vysloužilo místo na psychiatrické klinice, kde jí klíč k životu dal mladý psychiatr, který ji za ručičku vedl až k rádoby vyrovnanosti. Podmínkou jejího propuštění bylo to, že se odstěhuje od rodičů. Zašla ještě dál. Odstěhovala se z města a nový začátek se rozhodla hledat v mírumilovně působícím Brightonu.

Galerie:

Mazlíček:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama