Představujeme #1

6. prosince 2016 v 15:54 |  Sdělení
V dnešním Představujeme se dozvíte něco více o nových nástěnkách, které dnešním dnem přibyly v MENU.
Více se dozvíte po rozkliknutí článku.


NÁMĚSTÍ

Na tomto místě jste již mohli hrát při sobotní hromadné hře. Dominantou je v tomto ročním období velký vánoční stromek a trhy se snad desítkami druhů punče, grogu, svařáku. Pečené kaštany a další lahůdky. Nenechte si ujít!


KLUZIŠTĚ

Royal Pavilion - královský palác, kterým se pyšní naše město, každoročně s příchodem zimy umisťuje do svých zahrad kluziště pro bruslení s úchvatným osvětlením. Vhodné pro každou věkovou kategorii. Jen snad pozor na úrazy.


SKATEPARK

Přesně tak, pokud má vaše postava trochu volnější spirit, dopřejte jí odvaz v zašlém a zapadlém skateparku. Zde vás tedy rozhodně nikdo rušit nebude, dokonalá příležitost i pro rande.

Výsledek obrázku pro skatepark

GALERIE SAATCHI

Kdo by neznal slavného sběratele umění Charlese Saatchiho, a právě ten poctil Brighton otevřením pobočky své slavné Saatchi Gallery v centru města. V současné době se zde vystavuje sbírka moderního umění. Přijďte se podívat. Odevřeno každý den.BÝVALÁ TOVÁRNA

Tato místnost se již v menu nachází zhruba týden, i tak podle nás stojí za představení. Dříve symbol a pýcha Brightonu, dnes polorozpadlá budova na kraji města, se kterou málokdo chce mít co dočinění. Využívejte ku vlastnímu potěšení. (ne doslova) Dnes může sloužit například jako kreativní space pro umělce. A že jich tu nemáme málo!

Karip
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama