Shrnutí 11

12. prosince 2016 v 23:20 |  Shrnutí

Naši milí obyvatelé Brightonu,

Úvodem Vám musím sdělit, že dnešní shrnutí není ani zdaleka tak pikantní, jak jsme doufaly. Tento týden byl co se hraní týče velmi slabý a neposlali jste nám žádné tipy! Na společnou hru dorazili jen dva hráči, tudíž nebylo zas tak moc o čem psát. Doufáme, že to v následujících týdnech s plánovanou změnou -o tom později- bude lepší a Vás u nás hraní nepřestává bavit. Teď ale vzhůru do toho!Eleanor to tenhle týden neměla vůbec jednoduché, nejprve hádka s Thomasem, kvůli jejímu tanci s cizími chlapy, následně se Eleanor se svou kamarádkou Joyce ocitla nahá ve sprše, kde se odehrálo kdo ví co?! My myslíme, že něco hodně žhavého, ale do sprch našich obyvatel naše sítě získávání informací nesahají, tak uvidíme. Údajně to není poprvé, co se tyhle dvě divošky spolu koupaly. Nápad plavat moři v tomto období nám přijde jednoduše šílený...

A pak je tu ještě svou orientací stále ještě zmatený Nick, který Lenn obdaroval několika vášnivými polibky? A proč se Eleanor pořád motá kolem zamyšleného snílka Lancelota, který s ní patrně jedná jen na profesní úrovni stále ještě vyká? Viděli jsme, jak mu hladově přejíždí po hrudi, jenže jeho to nechává chladného... A co dělala ten samý večer na prahu domu Anatolyho? Přišla si pro již zmiňovanou pomstu?
Jak by na to asi její (stále ještě přítel?? - Ne po sprostém podvodu, který na ni narafičil, už jdou každý single cestou) Thomas reagoval? Patrně nijak, zjistili jsme, že si platil ve strip clubu slečnu a tomu celému předcházelo velmi peprné flirtování s krásnou a cílevědomou patoložkou Ophélií, která si ho podala v jeho vlastním domě, jeho vlastním způsobem... Dominovat a panovat můžeš kde chceš Hansene, ale obáváme se, že s Ophélií v posteli ti to neprojde.
Také jsme si všimli jeho úmyslu založit vlastní právní společnost, a jako stín z dávné minulosti se mu zjevila Donna, která přichází v míru a navíc na pomoc. Těšíme se, až se tato aktivní a pro svou práci zapálená žena pustí do starostí o Thomase. Jen se nestarej až moc, jinak ti zhrzená Lenn vyškrábe oči Donno.

Všimli jste si také kolik času tráví naše malá Em se svým kamarádem Adamem? My tedy ano, leckdo by mohl říci, že jejich vztah nevypadá moc přátelsky, nadruhou stranu Emílie Adamovi pokus neustále sabotuje, tak jak to tedy kruci je?. Ale co Adamova náhlá návštěva Kaii, která se vyústila v "rande v kině" a kdo ví, co bylo dál... Že by se konečně někomu podařilo obměkčit Adamovo srdce? Kdo ví... Víc nám prozradí jen čas, nebo možná podnapilý Adam, kterého odpálkovala Devin. Byl snad Adam důvodem, proč se Devin rozhodla změnit své působiště? Donesla se k nám totiž zpráva, že úprkem opustila město. Mohlo to být projevem citů? Nebo snad to má nějakou další tajnou příčinu? O téhle situaci nic moc nevíme a věřte nám, že jsme Devin měli rádi -pozn. s ní odešla i naše milá Ile, doufejme, že k nám zase jednou zbloudí, budeš nám chybět ♥-.

Mimochodem donesly se k nám drby -proboha doufáme, že jsou to jen drby- že se po městě potlouká vrah. S vrahem si spojujeme jméno Killian, které se nám zdá být podezřelé. Napjatě tedy čekáme -přiznejme si trochu ve strachu- co kde provede a jak o sobě dá vědět... Neříkejte nám, že o sobě nedá Killian vědět, POMOC, prosím pomoc, potřebujeme konečně policistu, protože kdo se případné vraždy ujme? Ano, jistě patoložka Ophélie, nicméně vyšetřování pak uvízne na holém faktu smrti a tak bude Killián řádit bez povšimnutí a trestu! Mimochodem zprávy ze dnešního dne říkají, že Killian pobodal svou první oběť. Chudák Debborah, ještě, že se jí velmi brzy ujmou v nemocnici... Tohle ti nevyšlo Killiane... A snad do jeho dalšího šíleného útoku kapesním nožem - bude ve městě policista.

O morousi Ianovi jsme se dozvěděli vlastně jen o tom, jak ztratil své klíče a my napjatě očekáváme, kdy konečně ztratí i své srdce, nebo třeba vlídné slovo. Úsměv sluší všem bručoune!!
Mimochodem všímáme si, že vykonávání praxe našeho sexy veterináře nabírá spád. Zvířata se mu do ordinace doslova tlačí a on sotva stíhá mazat dásně hadům, starat se o zvířata v Zoo a ošetřovat všechny, kteří se mu namanou pod rukama. Co taková Lola? Necháš si od ní vyvěštit budoucnost? Pokud ano, bude zahrnovat i její maličkost? My ze svých zdrojů víme, že spíš asi ne, ale nechme se překvapit.

Co nového v milostném příběhu dvou šílenců Emílie a Garretta? Kam se posunuli od společného sprejování ? V podstatě se před ním Emílie trošku ponížila, on se trochu předváděl a pak, když luskl s vyslovením touhy sdílení společného fyzična, Emílie před ním stála s kalhotkami u kotníků. Jak to vlastně máte vy dva? Je jen pouhý sex všechno co od sebe vzájemně chcete? No, zatím to tak tedy skutečně vypadá. Garrett je navíc celkem smolař, alespoň poslední dobou... Licenci na prodej alkoholu mu stále neschválili a tak musí počkat na projednání číslo dvě. Kruci Garrette my chceme TRIC, a taky doufáme, že nám tam anorektickou Emílii vykrmíš, kdo se na ni má koukat...

Také jsme si všimli Tessy a Christophera na náměstí, co že tam dělali tak skandálního? Ku našemu zklamání vůbec nic... Vypadalo to jako obyčejné setkání starých známých. Jak to má Tessa s mužema ptáte se? Co takový Lancelot Tesso? My si myslíme, že tento stydlivý a pravděpodobně -neoblomný- profesor nemá na nějaké ženské vůbec čas, nechápejte nás špatně, nemá čas ani na muže. Věnuje se svému povolání a jeho duše romantika po chvilkových slastech patrně neprahne... Třeba o ní ale složí báseň, protože by musel lhát, kdyby řekl, že jej Tessa nezaujala ani trochu...

Ještě nás zajímá jak to vypadá s těhotnou Katherine, bude to kluk nebo holka? Růžový nebo modrý kočár? Panenka nebo spíš autíčko? Bude Crispin spíš strýc nebo tatínek? Ptáme se jen proto, že tolik vásně a divokých chvil, co s mlaďoučkou andělsky vypadající ďáblicí Tessou, snad ještě nezažil... Nebo zažil a právě z toho roste Katherine bříško stále rychleji? Honem honem Katherine, užeň nějakého dřív, než se na tebe Crispin vykašle... Jenže dovolí mu to srdce? Vždyť on a Katherine jak by si byli souzení.

Ach, Brighton je tak zkažené a tak divoké město. Dnešní shrnutí je u konce a my pevně věříme - a doufáme!!- že nám příště povíte více, ať můžeme informovat a pomlouvat jak to jen půjde...
MILUJEME VÁS a doufáme, že neztrácíme vaši přízeň...

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama