Shrnutí 12

20. prosince 2016 v 23:50 |  Shrnutí
Zdravím Brighton,
Jak jste si určitě všimli shrnutí vychází s menším zpožděním...
Bohužel i Brightonské drbny mají spoustu práce. Vánoce se kvapem blíží
a s tím samozřejmě i -cukroví? dárky?- ne ZKOUŠKY! Naposledy vás prosím, pokud chcete být ve shrnutí pište tipy. (Je to anonymní!) Pokud nechcete tak samozřejmě nemusíte psát, jen se pak prosím nezlobte, že hold nejste zmíněni.
Ale dost už! Uvařte si čaj, zapalte svíčku a pojďte číst pikantnosti posledního týdne!


Naše hyperaktivní trochu trhlá Emília se tento týden rozhodla naučit bruslit, její nešikovnost a poměrně krkolomný pád vedl ke srážce se sympatickým a pernamentně vysmátým hezounkem Christopherem. Ten jí ochotně pomohl a jako bonus jí i věnoval soukromou lekci jízdy na bruslích, to vše ale až po horkém šálku čokolády, který jejich zmrzlá, po ledě poválená těla nutně potřebovala. Christopher se nám jeví jako charakter, ale hlavně jako podobně ztřeštěný chlapík, jen uznej Emílie, je prostě rozkošný a pokud tvrdíš opak, pak jsi asi slepá.! Věnuj se teď ale hlavně škole, protože státní závěrečné zkoušky se blíží, tak ať se pod tebou neprolomí ledy a neutoneš nám v kupě učení Em. Už se tešíme na psycholožku ve městě, bude bezpochyby potřeba, protože vztahy obyvatelstva se stále vyostřují.

Thomas D. Hansen byl spatřen na prahu Eleanořina bytu, přišel snad prosit o odpuštění? Nikoliv! Přišel si pro nějaké papíry, které u ní kdysi nechal, my si ale myslíme, že to byla jen záminka, pro návrhy, které jí dělal. Cožpak tenhle člověk vážně nemá svědomí? Není to tak dlouho, co jste se rozešli Tome, a ty už bys jí zas rád viděl ve své posteli? Eleanor ale nevypadala, že by byla připravena mu padnout k nohám, nebo jo?...
Takže pozor, aktualizujeme, Tom a Eleanor se oddávali divokým hrátkám! Přímo u něj doma. Viděli jsme Eleanor utíkat s pláčem domů, to sis vážně myslela, že má tenhle člověk srdce? Ach, je nám líto tvého zlomeného srdce, ale on už patrně dosáhl čeho chtěl...

Garrett zdobí svůj bar do vánočního, nahodil světýlka a snad i brzy nahodí ceduli Otevřeno. A nebo dřív nahodí pracovní oblečení a začne zase znovu dělat? Jak víme z poslední práce ho vyhodili, chudák k tomu přišel jako slepý k houslím, zatím si patrně v nezaměstnanosti libuje, protože poslední známá informace je status nezaměstnaný a příležitostné přívýdělky. A kde pořád bere peníze na výlety mimo Brighton? Mimo to máme vážné podezření, že vůbec nejí! No tak, anorexie se nenosí, podívej se na hobitku... Nadruhou stranu, proč by se na ni díval, jeho oko -a ruka- teď sjíždí krásnou tajemnou Kaiu. Stane se snad Garrett spolumajitelem čajovny? Co NEBARMANE, kolik tajemství vlastně ještě máš?

Mimochodem donesla se k nám zpráva, že v městě konečně máme policistku! Hurá! Jsme zvědaví, jak silný žaludek Ayesha bude mít až bude řešit případ takového Adama aka Loutkaře? Doufejme, že k ničemu takovému nedojde a loutkař se bude potloukat po galerii a děsit naši Emílii, protože zrovna jeho loutky nezní jako něco, co bychom chtěli vidět na vlastní oči. Mimochodem pachatel, který pobodal Debborah stále nedopaden, její stav byl stabilizován a aktuálně leží v místní nemocnici, vypadá to, že měla tedy z pekla štěstí! Protože tolik bodných ran, kolik jí bylo zasazeno je jen těžko slučitelných se životem... Posvítí si na to policistka Ayesha? A co Scott? Ten patrně usnul na vavřínech, protože do vyšetřování zločinů se zatím nepouští! Scotte vstávej! Máme ve městě dva vrahy!

Ophélie se rozhodla nastolit znovu profesionální přístup, poslední spokojené sténání s Thomasem bylo smazáno a jejich vztah pokračuje opět naprosto vážným a seriózním způsobem. Jsme zvědavi, kdo z nich dvou skončí spoutaný a kdo s bičíkem tentokrát? Doufáme, že se karta obrátí, protože dominantními se zdají být oba. Jejich sladké dvojsmysly a peprné narážky nás opravdu baví. Jen opatrně, hranice mezi prácí a s ní spojenou profesionalitou a společným sdílením tělesných uspokojení může být těsná. Držte se vy zvířata, přece nechcete, aby to na vás prasklo (nebo aby něco prasklo!).
Mimochodem viděly jsme soupeření o poslední pár Louboutinek! Ayesha a Donna si v první moment vyškrábaly oči, ale vše nakonec dopadlo happyendem a tak jsme rádi! Protože Donna bude Hansenovi ještě hodně prospěšná! To si teda pište..

Také jsme v nákupním centru zaznamenali ještě jeden incident a sice náš milovaný gay Nick byl politý lattéčkem našeho relativně nového veterináře Raphaela. Všimli jste si také těch jiskřiček, které lítaly, když se vzájemně omlouvali? A také jste je viděli jít spolu na toaletu? Kolik vrstev oblečení padlo, než tu zpropadenou kávu očistili? To zatím nevíme... Ale prahneme po tom, to vědět... Je snad pravdou, že má talentovaný kadeřník Wallace pěknou smůlu, protože tenhle zadek patrně Nicka zaujal více?

A co přineslo kluziště? Kromě pár pádů? Garrett se stydil vstoupit na led a tak koketoval s Charlotte, viděli jsme její významné úsměvy a pár narážek, jenže dřív než k něčemu mohlo dojít se jejich koketování rozplynulo v Garrettův odchod. A netvrďte nám, že není nic, co by Iana -aka BRUČOUNA- dovedlo rozveselit? My myslíme že je. A sice mladá namyšlená a velice krásná modelka "slečna bohatá" Andromeda. Jak to probíhalo mezi ní a "osmičkou"? Vážně může Andromeda spát s každým? Tušil snad Ian, že je taková "rebelka"?:D

Zdá se to jen nám, nebo se nám po městě promenáduje Ježíš? Ne, vtipkujeme, ale dlouhovlasý Sunny, který sice moc způsobů nepobral, je velice atraktivní, tak jsme napjatí, která mu podlehne nejdříve, že by krásná Penelope, které to trošinku uklouzlo? Ano, neobratný medvěd Sunny (nezlobte se, je to pěkný chlap, ale trochu nám ho připomínal) jí pomohl na nohy a tak byla katastrofa zežehnána!

Dnešní shrnutí končím se slovy, ČIŇTE VÍCE SKANDÁLNÍHO ZLATÍČKA

Víte doufám, že VÁS všechny zbožňuju ♥
Vaše "superdrbna" MIAU
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama