Shrnutí číslo 13

31. prosince 2016 v 11:25 | Miau |  Shrnutí

Vítejte u pravidelné dávky drbů, která přichází právě teď. Musím apelovat na vás - naše informátory. No tak přátelé, copak se nechcete podělit o pikantnosti s námi? Vaše tipy jsou ANONYMNÍ a můžete je psát SEM - ODKAZ ,pro nás je nedohledatelné, kdo jaký tip psal, tudíž se vůnec nestyďte a nebojte, moc to uvítáme.Začněme dneska na trošku drsnější notu, na trošku tvrdší způsob, ve městě se odehrála první vražda! Dostaly se k nám informace, že zavražděná byla jistá Debborah Olsen, upozorňujeme, že následující informace je pouze pro silné povahy. Pamatujete jak ji Killian pobodal (policii stále utajený fakt)? Chvíli po propuštění z nemocnice byla surově zavražděna místním vrahem Adamem aka Loutkařem. Našli jsme ji naaranžovanou neskutečně zvráceným způsobem. Její odřezaná víčka byla tou nejméně děsivou částí. Její končetiny byly probodany a byl jimi provlečen provaz, celá byla namalována, učesána a navlečena do květinkovaných pin-up šatů. Nejděsivější loutka vůbec... Ještě teď máme husí kůži!
Místní policistka Ayesha se dosud s ničím podobným dosud nesetkala a proto ji prvních pár dní po tomto incidentu provázely noční můry. Jak na to bude reagovat její odcizená dcera Emília? Zatím máme jen informaci, že jí policie nic nesdělila z důvodů vyšetřování. Proboha! Co se nám to v našem dosud klidném a spořádaném městečku děje?!

Co přesně znamenají ty identické namalované hodinky zdobící zápěstí Emílie a Garretta, je to snad nějaké jejich společné tajemnství? Nebo jen další z ujetých nápadů naší hyperakivní ztřeštěné hobitky...? Tak či tak jsme si všimli jak k němu vždy mizí a vrací se až brzy ráno. A to spolu opravdu byli na Štědrý den? Jak by se asi Em tvářila, kdyby viděla ten zvířecí sex, kterému se poměrně nedávno Garrett oddával s Joyce. Je to od Garretta naschvál? Že z celého města musel vojet zrovna Emíliinu spolubydlící? Nadruhou stranu, ani jeden si nic neslíbili, takže vlastně mají pole působnosti volné. A proč Adam Garrettovi lže o jejích citech? Chtěl by snad Em zpět? My si to tedy nemyslíme, protože stále více času tráví s plachou Kaiou, se kterou už ne jednou sdílel lože. Jak by se asi Adam tvářil, kdyby zjistil jak pohotově přejíždí ruka Garretta po stehni Kaii a kolikrát se ti dva viděli...
No kdo navštívil Adamovu oslavu jmenin, ten rozhodně nezahálel. Garrett si tam na Adamův vkus až moc všímal tajemné Kaii, jenže jak víme, tihle dva se jen tak nenechají rozhádat. Adam Jackson je sice výbušnější povahy, ale naproti tomu Garrett je flegmatik, tudíž hádka prostě neproběhla. Celá situace poněkud pobouřila naši milovanou Emílii, jenže stačila jedna lichotka od Garretta a všechno bylo v naprostém pořádku a Garr odcházel od Em uprostřed noci se spokojeným úšklebkem na tváři. Dalším poznatkem z akce bylo duo Gaia a Kaia. No vážně, tyhle dvě Adamovy "lásky", všimli jste si jak moc jsou si podobné? Ony teda rozhodně ano, kromě vlasů a výšky se shodují i ve velikosti bot. Je tohle náhoda Adame?

Mimochodem slyšeli jste tu velkou věc? Crispin založil oficiálně kapelu, nebo neoficiálně? Nicméně už jsou tři členové. On jako kytarista (který mimochodem neskutečně válí) Emília (se svým medovým a zároveň ostrým hlasem) jako zpěvačka a dosud neznámý bubeník, který však bude neméně skvělý. A kdy se můžeme dočkat prvního koncertu? To je nám záhadou, protože budou patrně potřebovat ještě hodně tréninku pro společnou souhru. Každopádně co jsme vyšpehovali ze společné zkoušky Em a Crispina, neznělo to vůbec špatně, proto čekejme jejich nástup na pódia již velmi brzy! Věřte, že bude o co stát. Třeba vyrazí i do toho Irska, jak mu Emílie slíbila.

Zajímá vás "nekonečná" již ukončená (ach oxymorón?) lovestory Thomase a Eleanor? Pokud ano, tak poslouchejte. Po jejich posledním milostném již nevztahovém dostaveníčku se setkali ve stájích, tentokrát však omylem. Thomas jí dal jasně najevo, že v tom nic víc, než sdílení intimních partií prostě nevidí a Lenn to poměrně těžko nesla. Je to hloupé, ale prostě už není tím, po čem by toužil. Jeho ego utrpěla krutý šrám a od té chvíle se vůči ní prostě zatvrdil. Copak má asi v plánu Eleanor se Sunnym? Bude se prostřednictvím něco chtít Lenn pomstít? Nebo si prostě jen chce "vyš**at" tyhle myšlenky z hlavy. Tak či tak, jsme se spolu přistihli, vypadá to, že místo flirtování s Lancelotem flirtuje s tímto mužem. Ale vlastně proč by ne, že... Jen se podívejte, je to krasavec a hora svalů. A že nepatří k nejbystřejším? To svým ostrovtipem snadno skryje.

A pro koho tedy Thomasovo srdce buší? Patrně pro nikoho, asi jen pro jeho krajtu Drobečka. Nadruhou stranu víme o již druhé návštěvě patoložky Ophélie. Jednalo se pouze o profesionální sezení právníka s klientkou? To sotva, leda, že by pouta a padající kusy oblečení byly nějakým novým pravidlem právnického kodexu. Thomasi opatrně, nepleť si práci s tělesnými rozkošemi. A hlavně zlatíčka, ochrana vám nic neříká?

Jak se má krásný a svalnatý Anatoly? Vypadá to, že velmi dobře. V jeho sídle jsme spatřili Eleanor, tedy vlastně jsme ji viděli jen přicházet. Údajně pro něj pracuje. Další šéf, který bude svádět svou zaměstnankyni? Nebo šlo opravdu jen o profesionální záležitosti? Kdo ví... Každopádně víme, že Anatoly o své svalstvo a kondičku důkladně dbá a to se mu i oplatilo, protože právě ve fitku potkal policistku čokoládovou krásku Ayeshu. Ta tam dřela jako zvíře a to Anatoly uměl ocenit, asi proto se pak přesunuli do místní kavárny probírat původy svých neobvyklých jmen.

A co nového u Crispina? Ten má tedy v životě pořádně rušno, vydržovat si dvě dívky najednou totiž není jednoduchá záležitost. Ten sex ve sprše s Tessou mu to ale zajisté vynahradil. No zvládají ti dva i něco jiného? Crispine vždyť z tebe bude otec proboha!
Cristien Lobo působí jako časovaná bomba, máme vážnou obavu, že každou chvíli bouchne. Může za jeho náladu snad opravdu špatná barva ponožek na vánoce? (viz hra). Nebo je to prostě výbušná povaha? Tak, či tak jsme rádi, že se i přes všechna pokušení udržet a nezmaloval krásnému Raphaeli jeho ciferník. Naštěstí se v relativním klidu rozešli.

Kdo jste šel kolem bytů přestavěných za městem z továrny, mohli jste v okně zahlédnout Lolu jak se převléká v Kristianově bytě. Stalo se tady něco víc, nebo to tak jen vypadá?
Že je zima v plném proudu, to už ví nejeden občan Brightonu, který se v posledních dnech musel vyšourat ven ze svého vyhřátého domova. Že se však v ní dá ulovit i něco jiného než rýma? To ví jen málokdo. Své si o tom zjistila i bláznivá věštkyně Lola, jejíž barevnou hlavu a ještě barevněji nesourodější kombinaci oblečení, které je spíš určeno pro chladnější podzim než tuhou zimu, šlo zahlédnout blízko starých ruin zříceného hradu beze jména. Z lovu na ohnivě zrzavou lišku se stala podívaná pro tamního typografa Kristiana, jehož čistku myšlenek přerušilo zmatené pobíhání trhlé esoteričky s polaroidem v ruce, který zažil lepší časy. Stejně jako Lola samotná. Jak se však zdá, ti dva si zjevně padli do noty, neboť trhlá vrána k ještě trhlejší vráně sedá, rovný rovného si hledá. Po sázce v běhu do cíle, který se neobešel bez páru odřených kolen, vaření čaje a hledání vhodného šactva pro zmrzlou a značně hubenou Lolu, že jí i Kristianovy zapůjčené tepláky padaly z boků, čeká tuhle barevnovlásku ještě super taneček na stole za doprovodu slavného hitu YMCA. A kdo že bude oním tanečníkem? Nikdo jiný než Kristian. Teď už je jen potřeba připravit si drobné bankovky nebo ještě drobnější mince, s nimiž Lola svého chrabrého rytíře, jak se Kristian sám nazval, zahrne od hlavy až k patě. Nebo mu je zastrká do trenýrek? Nechme se překvapit... (viz tipy na shrnutí)

Loučíme se s vámi a prosím omluvte absenci společných her. Slibujeme, že se to pokusíme v dohledné době napravit.
Mám vás ráda a nezapomínejte drbat, pomlouvatl, ale především hrát.
Ať jsou naše shrnutí stejně pikantní i v roce 2017 a saamozřejmě přejeme všem
úspěšný rok 2017 plný skvělých her.
ZBOŽŇUJU VÁS
Miau
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama