Shrnutí no. 10

4. prosince 2016 v 22:26 | Blair |  Shrnutí
Drazí čtenáři našeho týdeního shrnutí,

na začátku dnešního již desátého čísla bychom vám chtěli poděkovat za vaši věrnost a dychtivost, se kterou naše články čtete a doufáme, že vaše věrnost přetrvá i nadále!


Dlouho jsem přemýšela, u čeho začít, jelikož tento týden jsme se vašich drbů moc nedočkali, ale nakonec jsem se rozhodla začít naší poslední týdny tak opěvovanou Tessou! Naše milá malířka ne však pokojů, ale obrazů má nejen v ateliéru, ale i jinde (snad ne v posteli!) nabito! Po údálostech minulého týdne, kdy se kráska Tessa pohádala se svým ehm kamarádem Crispinem na večírku místního starosty, rozhodla svůj hněv na Crise opustit a po pár sladkých slovech a dotyků na pláži byla Tessa celičká našeho námořníka, a jak i on tvrdí i on jen její! Ale z anonymního zdroje se nám doneslo, že náš námořník Crispín známý jako "ten co ho neumí udržet v kalhotech" přešel na dráhu pokorného partnera a nastávajícího otce dítěte naší nadějné návrhářky Katherine. Crispínovi výčitky ho proto vedly k tomu, aby na chudinku Tessu byl hrubý a neurvalý. Chová snad nebohá Tessa ke Crisovi city, které on snad neopětuje? Nebo opětuje a tento vztah bude součástí nového milostného trojúhelníku? Či snad čtyč nebo pěti? Ach ano, Tessa nečekala dlouho a skoro padla do náruče našeho Cassanovy Adamovi(ale o něm až později!) Kdyby jen Adam, na scéně je nový jezdec! Ano! Do města zavítal nový šerif v podobě profesora literatury Lancelota. Zachrání snad chrabrý - na Brighton až snad- moc něžný a chápavý rytíř Tessu a její uměleckou duši?

A co nového v životě našeho milionáře Thomase H.? Vypadá to, že jeho chvilky v ráji s jeho -dodnes ještě- zvanou přítelkyní Eleanor jsou u konce! Ano slyšíte dobře, tenhle sladk -až tak sladký že z něho Lenn snad dostane cukrovku- spěje k záhubě! Drby se šíří rychle a ty podlé ještě rychleji! Dle našeho zdroje se nám do redakce dostalo, že snad oba mají strach z vážného vztahu! Oba dva se svěřili se svými pocity svým sourozencům a nečekaně padly věty typu "Možná to není ta pravá." či "Jestli je to ten pravý, tak bude všechno v pořádku." Co doopravdy oba cíti ví jen oni sami, ikdyž nám příjde, že ani jeden nemá tušení co chtějí. Všichni v redakci pochybujeme o tom, že Drobek či kocourek Tom jejich nespory vyřeší. Vrabci na střeše si také šuškali, že naše trošku hysterická Eleanor byla viděna ne jednou v blízkosti našeho nového zachránce dívčích srdcí Lancelota! Okouzlí profesor anglické literatury i Střelenku Lenn(ku)? A co naše patoložka Ophelia, která zmatenému Tomovi dosti imponuje? Dokáže Tomovi zamotat hlavu, nebo je jejich vztah čistě pracovní?

Všichni určitě hoříte nedočkavostí, kdy padne řada na všemi známého sukničkáře Adama! Právě jste se dočkali. Náš Áda měl tento týden dosti na pilno, při jednom z jeho znuděných večerů ho ezoterická duše Lola zasvětila do taktik tantrického sexu, což není zrovna jeho šálek čaje. Ale nevypadalo to tak, že by se to Adamovi dvakrát nelíbilo! Jak ale střídá zima podzim tak i mladičká Nancy střídá v Adamově posteli Lolu. Tento Adamův úlet na jednu noc skončil tak rychle, jako začal. A co Adamův snad až moc sexy tanec s divoškou Tessou? Má snad všechno Adamovo počínání co dělat s umělkyní Kaiou? Nechal snad náš skejták Kaiu bourat jeho ledové zdi? A co Adamovy prazvláštní schůzky se záhadnou Devin? Adame, Adame jaké je tvoje tajemství? Která z dívek bude nakonec ta, co zasáhne, nebo už snad zasáhla tvoje srdce?

Všechny nás ale zajímá vztah-nevztah bývalého, ano bývalého barmana Garretta a cukrářky Emilie. Oba tvrdí, že nejsou v žádném vztahu a Garr pý není její cituji "zkur**nej přítel" ale nezaujatému pozorovateli by se mohlo zdát, že si pohodář Garrett Emilii až moc přivlastňuje. Navíc se k nám doneslo, že spolu byli i na výletě kdesi v Dublinu! Napětí však nastalo tehdy, kdy se cukrářka Em seznámila s novou obvatelkou města Joyce a ty si automaticky padly do oka. Hned z toho byla nabídka k bydlení! A jelikož se slečny rozhodly spolu bydlet, tak Emilia potřebuje pomoc se stěhováním. Jak tahle holka, která má třicet kilo i s tou neštatnou postelí, všechno zvládne? Její vůbec ne přítel Garr se k pomoci nemá a tak se iniciativy ujal Anatoly, který nabídnul Em nejen pomoc ale i střechu nad hlavou! Jak je ale známo Emilie a Garr se nikdy neodloučí na moc dlouho a proto jsme je dnes mohli vidět pěkně pospolu na Brightonském Gastro Festu, kde byla naše skoro-anorektička Em, která před pár dny zkolabovala skoro v náruči jejího kamaráda Adama, (kdo ví, jestli Áda má tuhle pozici kamaráda rád) spatřena jak jí! Upřímně kdo jí v posledních týdnech viděl něco jíst? Naše redakce rozhodně ne! Doufáme, že je Em v dobrých rukou a do tváří se jí opět vrácí barva!

Samotný Garrett se jakožto čerstvě nezaměstnaný (kromě údajné brigády v přístavu) nacházel v přítomnosti Kai! Zkoušel snad na Kaiu svůj barmanský šarm? A bude se historie opakovat? Nebo Garrettovi stačilo přebrat Adamovi Emílii? Ale jsou to přeci staří kamarádi, co se o vše dělí rovným dílem. Právě mi kolega kouká přes rameno a dovolil si mě upozornit, na možné Garrettovo otcovství! Ano námořník Crispín nebyl jediný, který se tehdy projížděl na vlnách Katherine! Co by na to asi řekla Emílie?

Když je řeč u naší milé už doufejme zdravé Em, nesmíme zapomenout na její znovu obnovené přátelství s Gaiou H. Nepleťme si ale prosím Gaiu s Kaiou, to je snad problém nejen Adama i když se zdá, že obě mají přece jen něco společného, že by snad Gaia půjčila Kaie stejné kladivo, co před lety použila na Adama? To je a bude nejspíš jen záhadou! Zdá se tedy, že tyhle dvě slečny jsou opět kamarádky a my si s nimi připíjíme na přátelství!
Gaia se nám nadále sbližuje s trochu střeleným Kristiánem, důvěrný zdroj potvržuje, že city jsou nejspíš na obou stranách! Co ukradne Gaia Kristiánovi příště? Klobouk a bundu už má, co třeba kalhoty Gaio?

Jaké události nám přinese příští týden? Sledujte další shrnutí a všechny novinky!

Víte, že vás miluju.
xo.xo.
Blair
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama