Stephanie Atkins

27. prosince 2016 v 22:43 |  Postavy - ženy
Hráčka: Žany
Věk: 20 let
Faceclaim: Kimmy Schram
Bydlí v: Dům
Povolání: Překladatelka
Přezdívka: Hannie


Vzhled:
První věc, které si většinou lidé na Hannie všímají, jsou její vlasy. Opravdu jí dominují. Jsou husté, vlnité a šedě barvené. Dřív bývaly blonďaté až bílé. Skoro jako sníh. Tím, že jsou objemné, tak hodně vyniká i její obličej, kterému zase dominují ostře řezané lícní kosti a tmavě hnědé oči, lemované hustými řasami. Celkově její obličej působí jemným dojmem. Když se usmívá, tak jdou jasně vidět její hluboké ďolíčky. A co se týče postavy, tak působí drobně. A taky drobná je. Má hodně vystouplé klíční kosti a zápěstí má taky hodně úzké. A není ani vysoká. Je spíš zatraceně malá, což jí dost vadí, ale nic s tím stejně nenadělá. Má ale hezky vytvarované boky a celkově zpevněné tělo. Asi si posilováním léči mindráky ze své výšky.

Povaha:
Co se týče její povahy, tak je strašně nevyzpytatelná. Nikdy se neví, co přesně udělá. A vlastně to dost často neví ani ona, takže převážnou většinu času improvizuje. Je to ale takový malý ďáblík. Strašně ráda provokuje lidi a ráda je vytáčí. Ji samotnou je ale taky lehké naštvat, protože si občas něco moc bere. Je poměrně dost společenská a ráda s někým komunikuje. Často se jí nezavře pusa a mele a mele. Ale zase se s ní skoro nikdy nikdo nenudí a rozhodně se nikdy nestane, že by nastalo trapné ticho při rozhovoru. Dělá si prostě co chce, jak chce a kdy chce. Dokáže být ale taky zatraceně tvrdohlavá. Trvá na svých názorech a nenávidí, když je někdo mění. Prostě nemá ráda nerozhodné lidi a taky ty, co si pořád na něco stěžují. To ji opravdu otravuje a pokud si z ní někdo chce udělat vrbu, tak rozhodně neuspěje. Prostě jí vadí zoufalství. Nepatří ani mezi ten typ holek, co vymetá bary a dává každému na potkání. To ne. Ano, ráda se zajde bavit, ale nikdy z žádné akce nevyjde opilá do němoty. A většinou ne ani s nějakou společností. Je celkem těžké ji dostat do postele. Má ráda muže, co mají charakter a přemýšlí hlavou. Nemusí mít obrovské charisma, ale musí mít mozek. Co se týče přátelství, tak se spřátelí hned, ale jak jde o vztahy nebo jen o sex, tak si lidi ráda prvně proklepne. Je v tomhle prostě opatrná. Nechce si připadat jako coura. Je taky ještě trochu pedant na pořádek. Vadí jí rozházené věci a má ve všem ráda přehled

Zájmy:
Hannie je celkem hodně zaměstnaný člověk. jelikož nesnáší nudu a nic nedělání, tak má hodně zájmů, kterým se snaží maximálně věnovat. Mezi první patří jazyky. Zbožňuje jazyky. Umí plynule francouzsky, italsky, německy, rusky a ovládá i základy čínštiny. Její rodiče byli totiž totální snobové a trvali na tom, že jejich dcera bude umět co nejvíc jazyků. A ji to jako bonus bavilo a měla na to talent, takže proč ne. Dál má zálibu ve cvičení. Nechodí ale nikam do fitka a tak, spíš si cvičí doma nebo si jde zaběhat. A dále tu máme milovnici hudby a hudebních nástrojů. Ano, hraje na kytaru, bicí a klavír. Taky zkouší míchat různé drinky. Baví jí to, ale neví, jestli má zrovna na tohle úplně talent. No a jako poslední věc, na kterou má doslova úchylku jsou lapače snů. Ano, přesně tak. Když byla ještě malý škvrně, tak ji rodiče vzali do jedné indiánské vesničky v Americe a tam si to zamilovala. Indiánskou kulturu. A nejvíc si zamilovala právě lapače. Vše si o nich začala zjišťovat. jejich historie, popisy a taky jak se dají vyrábět. Naučila se to a teď je ve volném čase vyrábí. Doma jich má horu.

Historie:
Stephanie se narodila do jedné hodně dobře zabezpečené rodiny. Vlastně až nadprůměrně zabezpečené rodiny podnikatelů. Vyrůstala tedy vždycky v luxusu a nikdy jí nic nechybělo. No až na lásku rodičů. Sice jí dali vždycky všechno, co chtěla, ale nikdy se o ni nezajímali. Jen o to, aby jim nedělala ostudu na jejich formálních večírcích a tak na ni tlačili se školou. Hannie to brala aspoň jako úlomek pozornosti a tak se jim snažila vyhovět a prostě se učila a dělala všechno, co chtěli. Jak už to tak ale bývá, tak peníze vždycky štěstí nenesou a tak to bylo i u nich. Doma se často hádali a občas padly i nějaký ty rány. Z otcovi strany. Byl prostě agresivní a vyléval si zlost i na matce i na ní. Časem se s tím Hannie smířila a prostě tak žila. Pořád se snažila někoho uspokojovat. Rodinu, přátele a dokonce i ty stupidní 'kamarády' rodičů. To byla prostě náplň jejího života. Dělat ze sebe někoho, kdo ve skutečnosti není. Když jí bylo šestnáct, tak se na to přetvařování vykašlala. Dělala už jen to, co chtěla. Takže vše, co ji bavilo. S rodiči se prakticky nebavila a snažila se je vídat co nejmíň. Jenže to jde těžko, když spolu žili. V osmnácti chtěla vypadnout, ale její matka onemocněla, takže zůstala. Dva roky, do dvaceti. Léčba její matky byla sice dlouhá, ale přežila to. Což bylo samozřejmě dobře. No když už její matka přicházela do dobrého stavu, tak se rozhodla, že jim oznámí, že se chce odstěhovat a začít sama. Otec prvně zuřil a samozřejmě si na ní vztek i vybil, ale za pár dní vychladl a dovolil jí, aby se odstěhovala. Vlastně jí koupil hezký a dost velký dům v Anglii v Brightonu. Ona se před pár dny přistěhovala a teď si domov zařizuje. Je pro ni sice zbytečně velký, ale je tam. Živí se jako překladatelka knih, ale teď má od práce pauzu, protože jí rodiče posílají dost tučné šeky. Sama neví proč, ale zřejmě to bude kvůli tomu, aby si mohli před ostatními hrát na to, jak se skvěle starají o svou jedinou dceru.

Galerie:


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama