Abigail Smith

23. ledna 2017 v 22:59 |  Postavy - ženy

Hráčka: Tess
Věk postavy: 21 let
Povolání: Studuji práva. Mám, ale i brigádu a to v baru jako barmanka.
Faceclaim: Eliza Taylor


Vzhled:
Abigail má štíhlou postavu. Je spokojená se svojí výškou 165. Je ráda když je menší než kluci, a řekla bych, že i kluci jsou rádi být vyšší než ona. Nejenom její výška má u kluků svoje plus její úžasný vypracovaný kulatý zadek je taky plus. Její hrudník, ale má také co nabídnout sice to nejsou velké zázraky, ale jí to stačí. Občas přemýšlí, že by své blonďaté vlasy přebarvila na hnědo, ale ví, že by to byla chyba. Její hezkou tvář zdobí i úžasné modré oči, na které je sama Abigail hrdá. Její styl oblékání není nějak vyhrazen. Oblékne si to co uzná za v hodné a to co se jí v danou chvíli líbí.

Vlastnosti:
Je ráda mezi lidmi, ale ne každý den občas potřebuje být i chvíli sama. Je přátelská, ale nerada začíná rozhovor sama. Když jí člověk nesedne nesnaží se mu dát druhou šanci prostě a jednoduše se s ním nebaví a její jedno jestli je v pohodě nebo není. Svěřuje se jenom své rodině a když už se svěří někomu ze svých kamarádu musí si to ten kamarád opravdu zasloužit.
Byla už tolikrát zrazena od někoho koho blízkého proto si dává pozor co před kým říká. Jak už jsem psala dokáže být přátelská, hodná a milá, ale také dokáže pořádně ublížit, být drzá a zlá.
Má i své stinné stránky není statečná jak by se mohlo někomu zdá velmi často se bojí. Bojí se tmy má klaustrofobii. Její dětství nebylo nejlepší, ale přesto má svoji rodinu ráda. Co, ale ráda nemá jsou děti. Sama neví proč, ale děti prostě nemůže vystát.

Zájmy:
Když zrovna není na své brigádě, nebo se neučí do školy. Hrozně ráda si jenom čte a nebo kouká na seriály, ale také ráda své klidné večery vymění za párty, festivaly a čas tráví i se svými přáteli. Rozhodně si najde i čas na basketbal a ráda si zajde i jen tak do posilovny nebo zaběhat. Také hrozně ráda poslouchá písničky.

Historie:
Pochází z Londýna, stále tam má svoji rodinu za kterou se ráda vrací. Dětství, ale neměla růžové její matka byla alkoholička vůbec se oni nestarala. Všechnu práci odváděl její otec, který bohužel zemřel když jí bylo 17. Matka ještě žije, ale sama Abigail neví kde je a je jí to jedno.
Co se mužů týče za celou dobu neměla žádný dlouhodobý vztah. Není to tak, že by jí žádný kluk nechtěl, ale ona sama nevydrží u žádného kluka dlouho a když byla opravdu zamilovaná do kluka. Zradil ji. To ji zranilo a klukům moc nevěří proto se s nimi většinou jenom vyspí a jde o dům dál.
Celé dětství ji chránil její bratránek, kterého má nejvíc ráda a ze vším se mu svěřuje, ale od té doby co se odstěhovala z Londýna ho neviděla a ani spolu nejsou v kontaktu.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama