Cassiopeia Monroe

29. ledna 2017 v 14:31 |  Postavy - ženy
Hráčka: Lele
Věk: 20 let
Povolání: Barmanka
Bydlí v: Dům na pláži
Faceclaim: Marilhea Peillard


Vzhled:
Vzhled jí zdobí její čokoládově hnědé oči, které odstínem odpovídají i barvě jejich dlouhých vlasů, které často nosívá rozpuštěné - sahajíc zhruba do půli jejich zad. Její postava měří něco okolo 170 centimetrů a váží zhruba 60 kilogramů. Na své postavě si velmi zakládá a rozhodně se jí ani nebojí ukazovat, neboť je na ni - díky svému usilovnému posilování - velmi hrdá. Což se také odvíjí na jejím stylu oblékání, kdy spíše nosí to odhalenější oblečení než aby byla navlečená do nějakého huňatého svetru, kde se její ženská postava úplně ztratí. Celkově si na svém vzhledu velmi zakládá. Nedokázala by někam do společnosti vstoupit neupravená - a to ať se týče jejich vlasů či jejího make-upu. Nejčastěji nosí černou barvu, jelikož právě tahle barva je její nejoblíbenější.

Vlastnosti:
Nejdříve by bylo třeba podotknout, že Cass nesnáší, když jí někdo řekne celým jejím jménem. Málokdo ho zná, dá se říci, že pouze ti nejbližší, jelikož Cass ho nesnáší a tak se i nerada představuje celým svým jménem. Je to realistka, která si nedává žádné větší naděje a užívá si života, jak jen může, což jde taky velmi znát z jejího chování. Nebojí se porušovat pravidla či dělat něco nebezpečného. Vlastně.. nebezpečí ji i svým způsobem láká. Skoro ji až přitahuje. Není to ta holka, která se vám hned při prvním setkání se vším svěří, proto také trvá pěkně dlouho než si u ní někdo vybuduje důvěru. A že se to podařilo zatím jen málokomu. To však neznamená, že se brání seznámení s novými lidmi. Právě naopak. Moc ráda si dělá nové známosti, jen se jí tedy málokdo zalíbí natolik, aby s ním poté mohla trávit více času. Většinou k lidem bývá upřímná a rozhodně se nebojí říct svůj názor nahlas. Také je docela sebevědomá - hledí tedy pouze na své pozitiva, nikoli negativa, kterých má jako všichni ostatní spoustu. Co se týče její inteligence, tak patří spíše mezi průměry - ovšem snaží se být lepší - i když už nestuduje - což znamená, že další její vlastností je její cílevědomost. Jde si za svým snem, což je v jejím případě stát se slavnou modelkou a trochu se prosadit ve svém největším koníčku - a sice hraní na housle. Divná kombinace, ona sama to ví, proto si na housle hraje spíše sama pro sebe, nikoliv před někým. Co se týče kluků, tak je spíše na ty závaznější vztahy, ovšem nebrání se ani vztahům na jednu noc, jelikož je toho názoru, že i to je někdy potřeba. Také je nutné podotknout, že je velmi tvrdohlavá a dělá unáhlená rozhodnutí, kterých později lituje. Jednoduše - danou věc si pořádně nepromyslí a hned se do všeho hrne hlavou vpřed.

Zájmy:
Hraní na housle, chození na párty, trávení čas s kamarády, posilování

Historie:
Psalo se 17. dubna 1996, když se tenhle malý uzlíček štěstí narodil. Alespoň takhle ji již odmalička nazývali. Její rodiče jsou velmi kreativní, co se týče jmen a jméno Cassiopeia se jim vždy velmi zamlouvalo. Za tohle je Cass však vždy proklínala, protože své jméno nesnášela. Jedináčkem byla, je a bude. Její rodiče si totiž vždy přáli jen jedno dítě, více jich nechtěli, prý by na ně nebyl čas. Tyhle slova Cass dlouhou dobu nechápala, ale poté v dětství poznala, že její rodiče měli již od začátku pravdu. Její matka je totiž zdravotní sestřičkou a její otec chirurg, takže na ni ani jeden nemají dostatek času, protože jsou neustále v nemocnici. Proto ji už v raném dětství najali chůvu, která ji hlídala do jejích 10-ti let. Poté její rodiče zhodnotili, že se o sebe dokáže postarat sama. A taky že dokázala. Už od začátku byla samostatná a to skoro ve všem, no láska jejích rodičů ji velmi chyběla. Proto se snažila dělat všelijaké problémy a to hlavně proto, aby si ji rodiče více všímaly. Taky že se jí to podařilo, ovšem kvůli tomu se jí dostalo až moc pozornosti z té dospělácké strany a tak usoudila, že je asi třeba přestat. Nějaký ten čas tedy byla vzornou dcerkou, která nikdy nemá v úmyslu nic strašného. V této době se naučila hrát na housle a právě v ten moment poznala, že hra na housle je její životní vášňí. Celé to bylo perfektní, ovšem když se dostala do puberty, tak s ní opět začaly být problémy. Chytla se se špatnou partou, kvůli které začala kouřit a pít alkohol. Dostala se do potíží, nespočetněkrát, ovšem to jí na tom bavilo. Stoupající adrenalin v její krvi ji dodával něco nepopsatelného. A tak v tom pokračovala a pokračuje i dodnes. Jen tedy už v menším množství, jelikož si je vědoma toho, že pro splnění jejího cíle musí těžce dřít. Ze špatný party nakonec odešla, protože si uvědomila, že má na ni opravdu špatný vliv a ona by se měla začít pořádně věnovat svému životu - a taky je už nejvyšší čas dosáhnout svého životního cíle. Ovšem z té party přeci jen vzešlo něco dobrého - a sice její kamarád Noah se kterým se tam seznámila. Je jí nesmírně podobný, proto spolu tak dobře vychází a jsou - dá se říci - nerozlučná dvojka. Dokonce spolu i bydlí, což už jen samo o sobě nasvědčuje tomu, že jejich přátelství je doopravdy pevné a nezničitelné.

Galerie:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama