Gabriel Mack

14. ledna 2017 v 23:21 |  Postavy - muži

Věk: 23 let
Hráčka: Miau
Faceclaim: Tyler Joseph
Povolání: Vystudovanou grafickou školu, ilustruje knihy atd..
Bydlí: BYT
Vzhled:
Gabe je asi 170 centimetrů vysoký kluk. Není to žádný velikán, to vedle některých jiných spíš celkem prcek. Má kolem sebe takovou zvláštní, jen stěží popsatelnou auru, kterou kolem sebe šíří, většinou . Co je na něm tak zvláštního? Od pohledu asi nic moc, takový obyčejný muž, na kterém by jste svaly hledaly jen těžko, není žádný namakaný týpek a fitko mu vlastně vůbec nic neříká, a sportovat? Jen s kamarády pro zábavu, ale nikdy neviděl nic lákavého na tom, si jít zaběhat. Jak vypadá ptáte se? Rozhodně si všimnete jeho očí, má je tmavé, skoro černé, vypadají jako by neměl nic jiného než zorničku, jsou ale tak zvláštně prázdné, takové jakoby snad nikdy neměl radost a přitom právě při smíchu má oči nejkrásnější, tak čím to je že tak působí? To ví jen sám Gabe, třeba se vám o tom jednou rozpovídá. Na kluka má nezvykle černé a dlouhé řasy, spoustu holek by mu je mohlo závidět, ale na řeči tohoto typu a pochvaly o řasách je alergický. Nejradši by si je ostříhal, aby mu je nikdo nechválil, přijde mu to spíš trapné, než obdivuhodné. Vlasy má krátké, tmavé. Jeho obličej je oválný a někdy mu dominuje strniště, to je však spíše jen náhodou, protože vousy nemá rád a snaží se je ideálně vůbec nemít.
Co se týče jeho stylu oblékání? Hlavně mikiny, s kapucema. Černé mikiny s kapucema, černá všeobecně. Ano prosím, děrované kalhoty, více děrovaných kalhot... Ve stylu oblékání je to asi takový průměrný hipster. Džínové batůžky, děrované kalhoty, tenisky doplnit slunečníma brýlema a je jeho outfit perfektní. Neznamená to však, že by nenosil i jiné barvičky. Tu a tam si vezme něco skutečně šíleného a ztřeštěného, proč by taky ne, vždyť je to v podstatě jedno. Někdy má dny, kdy by se nejraději neoblékal a tak je kolikrát i mikina s poníky velkou výhrou.

Ach ano, takže vy jste si všimli. Gabeho tělo zdobí pár malůvek, všechny pro něj mají nějaký smysl, ale asi vám ho nevysvětlí na potkání či na počkání. Na každou z nich se váže hluboký a dlouhý příběh. Teda asi... Pokud třeba nekecá, ještě nikomu nevysvětloval kompletně všechny, třeba tak jednou udělá.

Vlastnosti:
Jak jen Gabeho popsat? Asi začít slovy, že je to introvert, introvert a melancholik. Prakticky se neumí naštvat, pokud se vám to povede, pravděpodobně dostanete nějakou medaili nebo diplom. Je to poměrně uzavřený člověk, není to tak, že by snad neměl rádi lidi, to není pravda. Jen mu déle trvá, než se otrká a než si někdo jeho pozornost získá. Žije si tak trochu ve svém světě a většinou je považován za podivína. To ale asi hlavně kvůli svému psychickému stavu. Nechápejte ho jako blázna! To on není, jen se bohužel potýká s několika strachy a jednou pro něj nepříjemnou nemocí.
Má několik velmi zvláštních fóbií - První je na spektrofobie, což je jakýsi strach ze zrcadel, ta jeho vlastní v bytě mu nevadí, ale má nepochopitelný strach ze zrcadel na místech, která nezná. Sám si to neumí vysvětlit a dobře ví, jak je jeho strach iracionální, bohužel si s tím neumí pomoci. Taky nemá dobrý pocit z alobalu a není to tak dlouho, co překonal obavu z velkých davů lidí. Také byl diagnostikován jak cyklotymik s hraniční poruchou což znamená, že je velmi nestabilní a často upadá do deprese, ta se střídá s nadšení, hyperaktivitou a mánií, pocity prázdnoty, suicidum... Takhle ve výčtu se zdá být jako blázen, ale není tomu tak. Cyklotymie je způsobena komplikovaným porodem, kterým se ocitl na světě a jeho další zdánlivě děsivé jedinečnosti jsou způsobeny porodní asfyxií (dušení z nedostatku vzduchu při porodu).
Když se ale zaměříme na jeho kladné vlastnosti zjistíme, že je ho hodný kluk. Má rád dobré knihy, vlastně spíš zbožňuje knihy. Potrpí si na dobrou hudbu a film. V tomhle směru je dost vybíravý, prakticky pořád nosí sluchátka. Je to velký vtipále, jeho humor je však spíše podobný ironii a sarkasmu. Je to takový suchý anglický styl humoru, kterému se asi nezasměje každý. Je velmi všímavý a umí naslouchat. Není typ, co poslouchá, ale typ naslouchá a v tom je zásadní rozdíl. Gabe je takový věrný typ člověka, takový, který pro kamaráda udělá cokoliv. Nikdy kolem sebe neměl přehnaně moc lidí, zato to ale byli všichni na které se mohl spolehnout a opřít. Má bohatou slovní zásobu, asi díky tomu kolik toho má načteno. Co je jeho největší zálibou? Kresba.. Velmi rád kreslí a věnuje tomu hodně času.
Jaký je? Upřímný, hlavně upřímný a přímý, někdy možná až krutě upřímný, ale nehraje si na žádné kličky a chození kolem horké kaše, prostě to vyklopí tak jak to cítí. Nerad mluví sprostě, nejspíš v jeho řeči ani žádné sprosté slovo nenajdete, přijde mu to nevhodné a nemá rád vulglární lidi. Jednu dobu měl pocit, že nemá rád lidi vůbec, ale to bylo v depresivním období. Jeho nemoc se mu daří zvládat, nebo alespoň částečně zkrouhnout díky antidepresivům, které baští. To je důvod, proč moc nepije, respektive se alkoholu tak nějak vyhýbal, protože to jeho špatné stavy jen umocňovalo, teď ale s příchodem do Brightonu přichází být novým člověkem, takže vás Gabe se skleničkou v ruce nemůže překvapit.
Co se týče jeho nejlepší vlastností jsou to ochota, tolerance, nápomocnost a věrnost. Co se týče jeho nejhorších vlastností jsou to nedůvěra, pasivita a žárlivost. Umí ocenit krásného člověka, po chvilce váhání i umí oslovit, do vztahů se však nevrhá po hlavě a rozhodně to není žádný ,,extra svůdník", který nenechá projít jedinou sukni, aniž by ji ohl - těch je už ve městě dost.

Zájmy:

Již to padlo - literatura, kresbičky, filmy, přátelé a jeho longboard... ! . Sebevzdělávání. Ze sportů pouze ping-pong a longboard. Vždycky se chtěl naučit plavat, dosud se mu to nepovedlo, tak uvidíme. Co se hudby týče, tak ji rád poslouchá, ale neovládá žádný hudební nástroj. Jeho hlas? Jo pěkný, melodický, ale zpívat neumí. Vůbec, proto se o to ani nepokouší. Zpívat na veřejnosti? Nikdy, to už raději koukat do zrcadla na veřejnosti omotaný alobalem.... A zvířata? Má mravenčí farmu a miniprasátko Malcolm.

Historie:
Po komplikovaném porodu jeho matky Alison přichází na svět malý Gabriel. Jako malinké miminko všem dělal radost. Doktoři varovali, že to s ním nebude snadné, protože došlo k poškození části mozku a některých jeho funkcí díky nedostatku vzduchu přiškrcením. Rodiče se báli a čelili otázce co s ním... Svého syna si však nechali a počítali s tím, že intelektu moc nepobere. Obávali se nejhoršího a smíření s osudem od Gabea moc nečekali. Kromě pár obtíží (viz. vlastnosti) z něj však vyrostl inteligentní a milý chlapec, který se pásmu mentální retardace (jak lékaři říkali po jeho narození) ani nepřiblížil. Již ve školce si všímali jeho jedinečností, které je přiznejme si trošku děsily, rodiče se nejprve báli, že jim ze syna roste autista, není tomu však pravdou. Také je párkrát vyděsil imaginárním kamarádem Malcolmem. Jeho dětství? Běžné, nudné, klidné, až do rozvodu rodičů. Jeho taťka mámu podváděl a tak se rozvedli. Jenže to bylo synkovi špatně interpretováno. Ten si myslel, že se rodiče rozvádí kvůli němu a dával si to pořád za vinu (toho dne, kdy mu to oznámili totiž rozbil zrcadlo) a jak to tak u dětí bývá často se obviňují z něčeho, co s nimi nemá žádnou souvislost. Tento nevyřešený dětský konflikt ho provázel po celé dospívání, dokonce byl dle psychologa jedním z možných důvodů jeho pokusu o sebevraždu...
S otcem se dlouho neviděl, protože ten si založil novou rodinu, ale jemu už ani nijak nechybí má svou matku a starší sestru rád a nedá na ně dopustit.
Proč přijel do Brightonu? A proč by ne, asi hlavně kvůli práci, kterou mu zde nabídli a taky, že se chtěl osamostatnit.

tyler joseph

Mazlíček:
Malcolm


 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama