Isabelle Mulder

29. ledna 2017 v 21:27 |  Postavy - ženy
Hráčka: Thalia
Věk: 30 let
Povolání: Tatérka
Bydlí v: Městský byt
Faceclaim: Ruby RoseVZHLED:
Prvního čeho si na Izzy rozhodně všimnete jsou její tetování, které pokrývají značnou část její tělo. Zajímavostí je, že většinu z nich si udělala sama. Další bodem na jejím vzhledu jsou její pečlivě opečovávané hnědé vlasy, který jakby někdo řekl mají klučičí sestřih. Její oči mají zvláštní barevný nádech, který začíná u světle zelené, občas se v nich mihne modrá a zakončují to světlé odstíny šedé, které dokáží pohltit každý pohled. Její vzhled je vždy spíš takový klučičí. Vždy nosí jen trika s krátkým rukávem, obyčejné riflové kalhoty, tenisky a občas tento outfit doplní slunečními brýlemi, které nosí klidně i v ledové zimní noci, kde byste slunce hledali hodně těžce. Ale ani jeden kus oblečení není zakoupen v dámském oddělení, nakupuje výhradně v mužském. Důvod? Cítím se v něm mnohem lépe a v mužském oblečení, které jí je často velmi volné může schovávat své drobné tělo.

POVAHA:
Optimista, realista nebo pesimistka? Co z toho je Izzy? V jejím nitru se střídá velká optimistka, která vidí vše až moc růžově a někdy nad ní přebírá vládu nezlomná a tvrdá realistka, který e někdy až moc pesimistická. Takže odpověď zní, že je tři v jedné osobě. Tato dívka je velmi sebejistá, skoro ani na sekundu o sobě nikdy nezapochybovala, ale to jen vnitřně. Na povrch by ani za nic nedala znát, že v ní dříme cosi egoistického. Většinou si jen z egoismu dělá legraci a chová se tak i navenek vážně jen málokdy. Rozhodně má ráda legraci i sarkazmus, který s velkou oblibou využívá a nebojí se udělat srandu ze sebe a většinou i takové věci podporuje. Je to prostě Isabelle. Někdy si ráda hraje na tajemný typ člověka, který se bude snažit flirtovat s náhodným člověkem v baru a to jen tak pro zábavu, když se ale rybku podaří chytit, tak se nebrání menšímu vzrušení. Ale ona nikdy nemá jen jednu tvář. V některých chvílích se z veselé a upovídané ženy stane tichá dívka, která má na tváři škodolibí úšklebek a v hlavě si vymýšlí nejrůznější možnosti vražd, ale ty jí naštěstí zůstávají jen v hlavě a snad nikdy nebudou zrealizované, jelikož by na světě byla velmi sadistická vražedkyně. Co se její povahy týče, tak je to ranní ptáče, které nemůže začít den bez pořádně silné kávy a zároveň dokáže být vzhůru dlouho do noci. Ke svému životu potřebuje jen minimum spánku a přesto dokáže být veselou a energickou ženou.

ZÁJMY:
Isabelle má spoustu různých zájmů, chcete-li koníčkům. Ale málokterým se věnuje naplno, či u nich zůstane déle jen pár měsíců. Mezi těch pár zájmů u kterých vytrvala několik let patří určitě lukostřelba a vrhání nožů. K těmto činnostem ji dostal její otec, který se zabýval nejrůznějšími zbraněmi, které byste našli po celém rodném domu Isabelle. Tak už ve třinácti začala vyhrávat různé soutěže s tímto zaměřením. Proto si občas zajde na louku, kde si připraví své terče a dále si rozvíjí svůj um a vyvětrává své miláčky, jak svým pěti vrhacím nožům a černému kladkovému luku říká. Jejím dalším koníčkem, u kterého jistě vydrží ještě dlouho je kresba čehokoliv od abstraktních kreseb, přes návrhy na tetování, až po velmi realistické nákresy krajin. Však nenajde u ní jedinou vybarvenou kresbou, jak sama říká barvy zkazí vše, černobílý svět by byl nejjednodušší a většina lidí by byla šťastnější. Už její vzhled vám může napovídat, že právě i tetování jsou nedílnou součástí jejího života a tak patří mezi skupinu lidí, která dělá práci, která je baví a dokáže je určitým způsobem naplňovat. A i když byste to nemuseli právě u této dívky čekat, tak zbožňuje literární díla jakéhokoliv druhu. Tahle knihomolka má v oblibě především díla od Shakespeara, hlavně Hamleta, který je jejím miláčkem, který se snad jako jediná kniha stěhoval s ní z bytu do bytu a dokonce s ní jezdil na výlety. Něco dalšího coby na ní nikdo netipoval je hra na housle, která ji dokáže uklidnit a dokonce se i někdy pokouší si skládat skladby sama.

HISTORIE:
Izzy se narodila 20. 1. 1987 v britském Steyningu, který leží nedaleko Bringhtonu. Narodila se manželskému páru Alexanderovi a Chloe Mulderovým, kteří se vlastně vzali kvůli tomu, že Chloe čekala Isabelle. Malá Izzy byla vždy milovanou holčičkou, která dostala vše co chtěla a někdy i něco navíc. Již od útlého dětství měla tahle holčička blízko ke zbraním, jelikož její otec zkoumal jejich vývoj a sám sportovně střílel z luku. A tak se již malá Isabelle naučila střílet z luku a používat nejrůznější zbraně. A jelikož na Mladé dívce nezanechával stopy jen otec, tak její matka přihlásila v šesti letech, když začala chodit do školy v Brightonu, na hodiny houslí a dívenku to i dokonce bavilo a tak se tomu věnuje až dodnes. Léta plynula a přišel čas, aby se Isabelle rozhodla kam její kroky ze základní školy povedou. Nakonec se dostala na uměleckou školu se zaměřením na kresbu a díky této škole se nějakým záhadným způsobem vyučila tatérkou a začala žít život po svém, jejím prvním krokem bylo přestěhovaní se nedalekého Brightonu, kde si zařídila i svou tatérskou živnost.
GALERIE:


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama