Janice Ila Palmer

24. ledna 2017 v 0:03 |  Postavy - ženy

Hráčka: Ila
Věk postavy: 20 let
Faceclaim: Taylor Swift
Povolání: Studentka psychologie, brigádnice v kavárně


anice je menší, štíhlá blondýnka, která má kudrnaté vlasy. Její oči jsou průzračně modré. Pleť má dokonalou, žádné pihy jí "nepřekáží" na její roztomilé tvářičce. Je pravda, že vypadá jako mladistvá dívka a často po ní tedy chtějí občanský průkaz. Plné rty jí samozřejmě nechybí.

Vlastnosti:
Jako malé děvčátko byla velmi výbušná a to i přesto, že jí nikdy nikdo moc neprovokoval. Stačilo jí sebemenší postrčení a teď když je starší? Snaží se ovládat, ale ve své podstatě se nic nezměnilo, jen to není malé postrčení, ale musíte šťourat delší dobu. Většinou, když se s někým hádá, tak to v ní velmi vře a skoro by mohla někoho zbít, akorát její útok by vypadal jako kdyby dobrmana napadla čivava. Když to vezmeme z té druhé strany, tak je to přátelská a milá dívka. Občas vás už může naštvat jejím milým úsměvem, který z její tváře nemá šanci zmizet. Možná její největší problém, který má, je přílišná důvěryhodnost. Většinou na to zle doplatila, ale dokázala se postavit na vlastní nohy. Další její ne moc dobrá vlastnost je přecitlivělost a velmi velká stydlivost. Když jí umřeli rodiče, stalo se z ní takové malé koťátko bez sebevědomí a se strachem z mluvení před větším počtem lidí. Na škole z toho měla problémy, protože měli povinné referáty na knížky, prezentace a další takovéhle věci, které nikdo moc nemá rád. Věnuje se psychoanalytice, která jí pomáhá pochopit i samu sebe.

Mezi jídlem má ráda hlavně čokoládu, dokáže jí uklidnit a to ona potřebuje až příliš často, ale i přesto neztloustne. Mezi její nejméně oblíbená jídla patří houby, špenát a brokolice. Její oblíbená hudba je klasický pop, oblíbené filmy jsou romantické komedie a knížky jsou samozřejmě jakékoliv.

Zájmy:
Ráda sportuje, hraje na kytaru, zpívá, maluje, hodně ráda čte, věnuje se psům a při každé příležitosti poslouchá hudbu. Také se ráda věnuje psychologii a tanci.

Historie:
ako malá bydlela v Londýně, vyrůstala tam asi do 10 let, poté se jí rozvedli rodiče a ona bydlela s maminkou v Yorkshiru. Největší ránou bylo, když jí maminka zemřela. Byla to tragická nehoda, když byla v práci. Její maminka byla policistka a při jednom teroristickém útoku byla zabita. Od té doby dostávala sirotčí příspěvky a byla nucena přestěhovat se k tátovi, jenomže nikdo nemohl dohledat, kde se její otec nachází. Od doby, kdy se její rodiče rozvedli, tak se s otcem neviděla a nikdy po tom netoužila, protože si myslela, že on byl původcem toho všeho zla, proč se s mamkou rozvedli. Když se jí povedlo najít otce a přestěhovat se k němu, začala přicházet na to, že celým důvodem rozvodu nebyla nevěra nebo alkohol, ale problém, že už jim to prostě neklapalo. Teď, když byla starší, tak to pochopila a ve vzpomínkách viděla, že rodiče spolu v té poslední chvíli opravdu moc nemluvili. Došlo jí, jak moc byla hloupá a styděla se za sebe. S tátou si užili krásné chvíle, ale poté do jejich života vstoupila rakovina. Rakovina ohrožovala otcův život a ona to nemohla unést, bohužel pro ní, když i otec umřel, bylo jí teprve 18 let. Nechápala svůj život, nechápala proč se zrovna jí tohle musí dít. Vždyť na nikoho nebyla zlá, byla možná až příliš hodná. Bydlela v Brightonu v bytě po otci a začala studovat psychologii. Ponořila se do toho tolik, že si ani nebyla jistá jestli právě řeší svůj osobní život. Osobní život jí jistě scházel, protože ani v jejích dvaceti letech neměla přítele. Nezajímala se o kluky, ale co bylo možná ještě horší, nezajímaly jí ani holky. Možná jenom byla až moc romantická a čekala, až jí na dveře zaklepe princ na bílém koni.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama