Noah Parker

29. ledna 2017 v 16:28
Hráčka: Nini
Věk: 21 let
Povolání: Barman
Bydlí v: Dům na pláži
Faceclaim: Austin Robert Butler


VZHLED:
Noah má krásně modré oči, které mu při svitu slunce září jako moře. Má je perleťově modré a čisté. Jeho znamení je lev a přímo k tomuhle znamení, také pasuje jeho povaha. Jeho výška je 183 cm. Není tlustý, ani příliš hubený. Je tak akorát, postavu by mohl přiřadit k atletické postavě. Na své tělo si velice dbá a taky to jde na něm vidět. Má vypracované tělo, jelikož skoro každý den navštěvuje posilovnu, ne také posiluje doma, když nemá čas někde šmajdat. Jeho styl spadá k těm, co se dobře oblíkají a nenosí hadry od vietamců. On si na tohle dbá. Rád nosí značkové oblečení, ne moc volné, aby jeho postava dobře vynikla a hlavně všechny ty svaly, na kterých dlouho pracoval. Když je doma, samozřejmě, že nosí volné oblečení, doma má rád tu svoji pohodu. Nebrání se ani saku a jakémukoliv společenskému oblečení. Rád chodí do společnosti a podle toho se tak i obléká.

POVAHA:
Je to člověk, který nemá rád faleš. To je snad jediná věc, na kterou je alergickej. Vždycky byl, je a bude. Rád se seznamuje s lidmi, rád se baví s lidmi. Už jako malý kluk, byl velice živý, aktivní, zvědavý a trochu problémový. Do teď mu zůstala závislost na cigaretách. O střední školu začal chodit do baru, kde později dostal nabídku jako večerní barman a to přijal. Mohl si tam odpočinout, seznámit se s novými lidmi a ta práce ho velice bavila. Jeho snem začal být, mít svůj vlastní podnik. Možná se mu to i podaří, kdo ví. Není hloupej ani chytrej. Patří k lidem, kteří jsou na průměru. Jako skoro každý kluk, má rád holky. Párkrát měl vážný vztah, ale není to nic pro něho. Déle jak dva měsíce ve vztahu nebyl. Vždy měl holky jen na jednu noc, nebo pouze kamarádky/holky s výhodama, nebo do vztahu raději vůbec nešel. Bylo to pro něho moc náročné, holky jsou moc náročné a složité. Jemu vždy postačí, když se s nimi vyspí a bud si to někdy zopakují (třeba víckrát) nebo už vůbec. Každý přeci potřebuje sex, i on. Není to nějaký hajzl, který by mluvil jako hulvát každou chvilku, nebo mlátil holky. Když se má porvat, tak už pořádně, ale holku nikdy neuhodil. Na takové nízké úrovni on není. Rád s holkama flirtuje a snaží se jim zamotat hlavu. Přijde mu to pěkný, když se objeví holka, která ho má pořád v hlavě. Neřeklo by se, že by nebyl rád středem pozornosti. Práce barmana člověka velice změní. Jemu sebevědomí nechybí, dokáže se s lidmi bavit a taky se poprat. Nemá rád takové ty frajery, i když on sám je někdy frajer. Rád chodí cvičit, cvičí doma, nebo si zajde do posilovny. Rád na sobě maká a jde to také vidět. I když si svlékne tričko i přes tričko. Jeho postava je vypracovaná, na břiše má pekáč buchet, které se stále drží. Taky proto dělá vše, aby to tak zůstalo. Jeho další koníček je skate. Rád jezdí na skateu, surfuje i rád jezdí na snowboardu, samozřejmě to vypovídá o tom, že i rád cestuje, aby tyhle koníčky mohl dělat. Rád cestuje a poznává svět kolem sebe. Moc o sobě nemluví, spíše říká věci, kterými mu nikdy, nikdo nemůže ublížit, ale do hloubky nechodí. Ví, jak to dopadá, když o sobě něco řekne. Druzí lidi toho pak využívají. Nejvíc o něm ví pouze Cass, která je jeho dlouholetá kamarádka.

ZÁJMY:
Práce barmana, párty, přátelé, kouření a alkohol, cestování, surfování, snowboard, ježdění na skateu, rád jezdí na motorce a stará se spolu s Cass o pejska.

HISTORIE:
Jak ví z vyprávění, jeho otec matku opustil pár dní před porodem. Na všechno byla sama a věřil by, že to zas tak jednoduché nebylo. Poté co se Noah narodil, jeho matka s ním žila ve skromném bytě na kraji města. Jelikož na to byla sama, byla unavená a práci spolu s Noahem nestíhala, zanedbávala ho, a to se na něm, všechno podepsalo. Už od malinka byl zvědavý, aktivní a rád dělal naschvály, i přes to, že jeho matka někdy ztratila kontrolu a vyjela po něm. Jako malý dítě za nic nemohl, mohla za to jeho matka a i přes to, to všechno schytal on. Později se mu začalo říkat, že je zbytečnost a omyl. Když pomalu končil rok, kdy byl ve školce, jeho matka si domů přitáhla nějakého chlápka, který si automaticky začal hrát na jeho tátu. Nevzali se, pouze u nich bydlel a staral se o ně. Ale nebyla to taková starost, kterou by měl dostat malý kluk. Ve škole na prvním stupni byl docela chytrý, všechno se to začalo kazit až postupem věku. Čím starší byl, tím to bylo horší. Jeho matka si toho ohavného chlapáka vzala. Jak byl Noah starší a starší, vnímal věci jinak, než když byl jako dítě. Neměl v lásce toho chlapa, se jménem Aaron a on neměl zase v lásce Noaha. Jeho matka Aarona poslouchala jako děcko a proto nic nedělala, nechala ho dělat si, co chtěl a nechala ho snažit se ovládnout celou rodinu. Noah měl svůj rozum, svá rozhodnutí a jen tak mu nedovolil, aby mu to prošlo. Měl doma pořád problémy, proto začal jezdit na skateu, začal chodit ven, aby doma nemusel být. Pouze se vyspat a pak zase tradáá. Nikdy nebyl na nějaké kroužky ať školní, nebo mimoškolní. Nebavilo ho to. On radši byl venku s klukama a blbnul. Na střední škole se připojil k partě, která ho zkazila ještě víc. Poprvé vzal do pusy cigaretu a bere je dodnes. Párkrát si zahulil, začal více a více navštěvovat bary a doma se moc neukazoval. Jeho matka se podřídila Aaronovi a doma byl bezmocnej. Později se mu dostavila nabídka, aby začal pracovat v nočním klubu, kam dost často chodil a znal tam ty lidi. Přijal to a ještě míň trávil doma čas. Školu jen taktak stíhal. Proto patří k průměrným lidem. Důvod proč nechce vztah, žádnou holku nechce přivést do své rodiny. Zatím ne, i když se pomalu blíží k věku, který tohle obnáší. Pořád si chce užívat. Bud stráví noc v práci, s holkou, nebo pár hodin doma a pak ráno zase zmizí. Po čase se jeho kamarádka z party rozhodla, že ji opustí, měla k tomu své důvody a jelikož zbylí kluci z party, více a více fetovali, až to s nimi bylo opravdu špatný, rozhodl se následovat Cass. Odešel s ní. Žijou spolu v baráku u pláže, pracují spolu v baru, i když Noah čeká na lepší práci v nějakém lepším baru, jelikož tam má problémy se šéfem. Na vysokou se vykašlal, nepotřeboval to, svůj cíl si může splnit i tak. S Cass jsou nerozlučná dvojka, za nic by ji nevyměnil.

GALERIE:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama