Shrnutí č. 14

8. ledna 2017 v 23:07 | Miau |  Shrnutí

Vítejte, jsme tu zase. Připraveni informovat a šokovat. Připraveni pro vás - naše dychtivé čtenáře a vaše zvědavé uši. Jen poslouchejte, protože drbů je za tento týden více než dost. Nebudeme to natahovat. Nejprve Vám však ještě popřejeme šťastný nový rok a hodně úspěchů! Máme vás rádi a pevně doufáme, že i vy nás.Takže začneme hned peckou, která šokuje. Vzpomínáte si na profesní vztah Ophélie a Thomase? Jak ji v právních věcech odhodlaně zastupoval a bojoval za ni proti jejímu vlastnímu otci? Jak už víte, tak jejich vztah se v jednom momentu, kdy se vloupala k němu domů a spoutala ho, zvrtl i do osobní stránky? Oba si vzájemně uspokojovali své chtíče. Bohužel podcenili ochranu, ani hormonální antikoncepce nemá stoprocentní spolehlivost, na to také Ophélie "doplatila". Jak se tvářil Thomas, když mu oznámila, že budou mít dítě? Rozhodně byl velmi překvapený... Holka či kluk?

A s kým oslavil Garrett nový rok? Hádejte třikrát, není to tak těžké. Emília, on, místní útes a dětské šampáňo. Zní to skvěle že? Všímáme si, že spolu tráví stále více času, stále více důležitých chvil. Je to proto, že nemají nikoho jiného? Takhle si to odůvodňují, je to snažší než přiznat, že by k sobě snad tito dva citově odtažití a snad nedostupní lidé něco cítili. Emília je přece jen jeho hračkou ne, a Garrett je přece jen její pán ne? Nebo v tom je něco víc? Pokud ano, tak si to rozhodně jen tak nepřiznají. Ostatně, proč by se hezoun Garrett spokojil s jednou hračkou, když může mít celou hračkárnu... A bude hledat závan minulosti, svou bývalou ženu Ivy?

V chladnokrevné vraždě zatím nemáme víc informací, stále se neví, kdo ji spáchal a policie teď jde po krku snad všem, kteří se v nemocnici, kolem těla byť jen nevědomky nachomítli, pokud víte více informací prosím zastavte se na okrsek místní policie, policistka Ayesha, která se v celé věci angažuje a policista Scott Dane si vás velmi rádi vyslechnou.

Také jsme si všimli setkání již zmíněného Scotta s krásnou překladatelkou Stephanie, bude z toho něco víc? Určitě bude mít Scott šanci předvést své svaly, protože se domluvili na pomoci se stěhováním. Neumíme si představit křehkou a něžnou Hannie, která sama tahá všechny ty veliké krabice. A že by se rád předvedl i jinde? No ovšem, co takhle lezecká stěna? Bude tě jistit rukou po zadku Hann? Vypadá to, že Scott je první, koho Hann ve městě potkala, není tu totiž dlouhou dobu, takže jsme rádi, že je to zrovna takový gentleman a fešák, jen se neukvapujme a nechme věci volně plynout, protože zatím? Zatím to vypadá velmi slibně.

Také tu mám pár tipů ohledně Adama Jackson, všimli jste si někdo, že tenhle pohledný skejťák vypadá nějak posmutněle? Aby taky ne, jeho lovestory s Kaiou se zdá být nešťastná, nadruhou stranu jeho city asi nemívají hlubší charakter... Jen zavzpomínejme Gaia, Emília, Devin, Kaia... jede jako na běžícím páse. Asi by mu náladu napravila Emília, která se za ním stavila na kafe, kdyby se chvíli po té nedozvěděla, že byla její matka, zmíněná Debborah zavražděna. Děkujeme Adamovi, že se o dívku, která se hroutila tak hezky postaral a dokonce jí pomohl nabarvit vlasy na růžovo! Na růžovo? Emílie a vlasy barvy cukrové vaty? No, prý je to její způsob, jak se vyrovnat s nečekanou hrůzou, tak doufejme, že se sebere co nejdřív.

Všimli jste si pohledného pisálka Bookera? Ne? To nevadí, Ayesha si ho všimla a patrně si i přes její občasné agramatismy poměrně sedli, ne tedy v kině u filmu, ale v oblíbené anglické hospůdce. Vypadá to, že se Bookerovi Ayesha opravdu líbí, nebo se pleteme? A jak velký koloušek on pro ni vlastně je? Věkový rozdíl 7 let je už přece jen celkem dost, tak tomu neklademe velkou váhu, ačkoliv jsme zaslechli něco o tom, že to nebylo jejich poslední setkání.

Mimochodem jsme postřehli jakou si snahu Killiana Murphyho se začlenit do společnosti, co to znamená? Je to snad jeho způsob jak si najít nové potenciální oběti? Nebo se snad VRAH dává na stranu dobra a se svými kratochvílemi ve formě pobodání lidí končí? Trochu se bojíme co má tenhle náhlý zvrat znamenat. Jak by se asi Booker -ten mladičký pisálek- tvářil, kdyby věděl, že jeho konverzace probíhá se záludným a mazaným vrahem?. Byl to taneční klub, kde se spolu dali do řeči a kromě kritiky barmana si spolu našli dozajisté další témata k rozhovoru. Další setkání? Ano, to jim bylo dopřáno velmi brzy - přesněji řečeno na kluzišti. Veselou a neustále padající skupinku bruslařů Killian sledoval z povzdálí, jaké se mu asi honily hlavou myšlenky když do něj Katarina vrazila? Bude se jí za to snad chtít tento psychicky labilní maniak pomstít? Doufejme, že ji nepobodá tak, jako již zesnulou Debborah. Kromě toho bylo však kluziště vtipnou záležitostí, Wanda a Booker se spolu váleli po zemi... co takhle příště v peřinách? To si přečteme s větším zájmem o věc!

A co přinesl klub? Jeden vzdychající roztoužený pár. Jasmine se do toho s Cristienem pustili po hlavě a bezhlavě. Milování v klubu? To je tedy úroveň. Nadruhou stranu oba jsou tu chvíli a jako seznámení je to rozhodně zajímavá varianta. Cristien totiž sebevědomím oplýval a směle dívce lichotil. Babydoll mu na taktiku přistoupila a s chutí se nechala "oblbovat" a dokonce mu sama po pár minutách rozhovoru naprosto otevřeně nabídla sex. Máme důvodné podezření, že z toho jen tak něco nebude, prostě další úlet...

Dávejte si pozor, ať nám někde neukloznete, celý Brighton je studený a namrzlý. Teploty nám sahají pod nulu, tudíž doporučuji se pořádně obléci. Mám vás ráda a už se těším na další vaše drby! Musím vás pochválit, tentokrát jich již bylo více, ale stále je co zlepšovat. S láskou
Miau
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama