Shrnutí číslo 15

17. ledna 2017 v 12:32 | Miau |  Shrnutí
Dobrý den BRIGHTONE,
Takže jsme se rozhodli, po krátkém váhání, že Vám shrnutí i přes jeho délku poskytneme. Ted musíme podotknout, že začínáte žít (na náš vkus) až moc spořádaně. Kde jsou nějaká dramata?...


Garrett R. Wright odjel. Vlastně se pořádně s nikým nerozloučil, tedy až na jednu osobu, kterou to celkem vzalo. Emília vypadala nezvykle smutně, všimli jste si? Nicméně je Adam naštvaný, že Garrett odjel bez rozloučení, že o svém odjezdu do Německa za prací neřekl ani svému spolubydlícímu? Opravdu si jedeš jen vydělat peníze Garrette, nebo před (někým) něčím prcháš... Tak či tak na sebe dávej pozor chlape.

Všimli jsme si setkání Thomase a Kaii. Tajemná, záhady opletená a pro Thomase zajímavá Kaia mu věnovala delší čas, než u ní bývá zvyklý, asi za to mohla absence kravaty, která jim umožnila nezvykle dlouhý rozhovor. Lichotky a pochvaly z jeho strany? A proč by ne, je to pěkná ženská že. Jen si dávej pozor na pusu taťuldo, přece si nechceš uplést dalšího "sviště", být tebou tak si dáme od ženských na nějakou dobu pokoj... A styl jakým ji lovil? Nic pubertálního, jak jí sám řekl :,,Gentleman ženě neodtají kolik bylo předtím, přesvědčí ji, že je jediná", vypadá to, že tyhle pseudodospělé řeči může.

A co Joyce na bazéně, vyrazila na lov? Cožpak jí nestačí, jak svedla i Adama i Garretta a to během jediného měsíce? To ani nemluvíme o sprchování se s Eleanor. Teď o ní projevuje zájem temperamentní Cristien, který ještě "před chvílí" klátil Jasmine v klubu. Pěkně se ty vztahy zamotávají co? Velmi křehké vztahy Brightonu pokračují!

Mimochodem slyšeli jste někdo něco o Wallim? Copak provádí náš sladký kadeřník? Ať je to cokoliv, patrně to není nic s Nickem, který se stále více zajímá o pohledného Raphaela. A co taková Andromeda? Naše jedovatá princeznička usla na vavřínech, otázka je jestli její jedovatě prsklé poznámky vůbec někomu chybí.... Ale ano chybí, takový Ian by si je vyslechl rád. Ian? Co asi provádí ten.

Drama v přístavu stále pokračuje. Náš milý Crispin totiž opustil svou těhotnou přítelkyni a lásku svého života - Katherine. Ano, slyšíte správně. Byl už vyčerpaný udržováním si vztahů se dvěma ženami, proto se konečně odhodlal něco s tím udělat a přiznal Kat, že ji podvádí. To jako vážně Crispine? Čeká přece tvoje dítě! A to si myslíš, že ti Tessa odpustí? Teď, když se dozvěděla co všechno si ji neřekl? No uvidíme, jedno je jisté. Nikdo nemá rád mrtvé plyšáky. UPDATE: Odpuštěno, jakoby se nic nestalo ;)

A co nás zajímá je, jak to vlastně má Adam. Nedávno byl spatřen s Devin, ta se po nějaké době z neznámého důvodu vrátila a navštívila pouze jeho, pak stejně záhadně zmizela. Kaia, do které Adam tvrdil, že je zamilovaný- se již v jeho blízkosi neobjevuje a jeho snahy vyspat se s Emílií byly stejně tak odráženy. Teď víme, že strávil několik intimních chvil s Joyce a v klubu sváděl Ayeshu... Myslí to tenhle kluk vlastně vůbec někdy vážně? No my pochybujeme, nebo třeba tantrické milování s Lolou mělo nějaký hlubší smysl? Jedno víme určitě, jeho vztah s Kaiou je nejspíš opravdu u konce. Byl to vůbec vztah? No něco to rozhodně bylo!

A ano, všimli jste si rostoucího bříška naší krásné a ledově chladné vědkyně Ophélie? Už je to oficiální, Thomas a Ophélie budou mít dítě, konkrétně holčičku. Nejsou sice pár, nejsou ani spolu, vlastně šlo o čistě sexuální vztah, ale ano! Nakonec z toho bude holčička. Jak se bude jmenovat? Návrhy už padly, ale "rodiče" se ještě musí dohodnout. To jsou mi teda věci! Že by oba tihle kariéristi potřebovali brzdu svého workoholismu? A je dítě správným druhem "brzdy"?

A co přinesla "čístka"? Mnoho lidí se odstěhovalo, tak tiše doufáme, že vlna přistěhovalců bude větší. Rádi bychom nějaké zajímavé zvraty. Každopádně ve městě vítáme nováčky a doufáme, že se jim u nás bude líbit a chvilku se zdrží
Co více se tento týden odehrálo? Že nevíte? My také ne, tipů bylo opět žalostně málo a tak budeme muset smířit s tím, co máme. Doufáme, že důvodem není, že by vás snad shrnutí nebavila. Mějte se krásně, těšíme se na společnou hru.
Pac a pusu
MIAU
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama