Shrnutí číslo 16

29. ledna 2017 v 17:20 |  Shrnutí
Zdravíčko, dnes jsem se toho ujala já. Není jasné kdo? Přeci Karipka, s pomocí Miau a tipů od vás, tak se pojďme podívat, co nového město Brighton zažilo v uplynulých dnech.

Výsledek obrázku pro 16


Dítě, které Ophélie nosí v bříšku už má jméno. Bude to holčička, ačkoliv Thomas nebyl nadšený prosadila si jméno ,,Thea" a tak již brzy přivítáme malou obyvatelku Theu D´Aversa Hansen. A co ty romantické až kyčovité řeči ve vzájemném objímání a líbání? Berme to jako slabou chvilku, protože stejně tak to tihle dva brát budou. Jak řekli ,,Máme spolu společný pouze sex a dítě..."

Ptáte se, co je s naší druhou Brightonskou těhulkou Katherine? Můžeme říci, že její romantické soužití s otcem miminka Crispinem skončilo, tak rychle jako začalo. Ano, už tomu tak bude, Crispin, který je známý spíš jako ten, co ho neumí udržet v kalhotách nemohl žít s představou, že Katherine nemiluje a tak naše maminka zůstala na ocet, a tentokrát místo myší má pré naše umělkyně Tessa! Kdo ví, která z našich krasavic bude další Crisův terč… Mimochodem, všimli jsme si, že se kolem mladé návrhářky Kat motá marinák William! Milá Katherine, nenech si věšet bulíky na nos, sama přeci nevěříš tomu, že by si psychicky zdravý muž motal kolem prstu těhotnou holku! (Karip: :D lol kdo tohle psal? žeru!)

Emília se rozhodla nesmutnit pro Garretta, sama sobě zastírá to, že by se do něj zamilovala a tak jeho nepřítomnost využívá naprosto jinak a nevidí důvod proč si nedát pár randíček s hezkounkem Christopherem. Proč to dělá? Potřebuje si dokázat, že ke Garrovi nic necítí? Protože cítit k němu něco znamená jenom smutek a bolest. To už ví. A milerád jí to připomněl i Garrettův spolubydlící Adam. "Dyť on tě ani nemá rád!" Auč, tak tohle bylo pro Miu jako kamenem do srdce, jenže pokud naše shrnutí už nějakou dobu čtete, moc dobře víte, že toto tvrzení bylo na místě. Tak či tak si Mia rande s Chrisem a společný pohár patrně užili; a polibek, který jí dal byl asi nejsladší částí dezertu. Takže bude další rande? Christopherovi se patrně líbí. A komu by se nelíbil namakaný krásný umělec, který kolem sebe šíří radost a veselí?

Všimli jsme si Adamovy pochmurné nálady. Kdopak ve městě se toho ujme a našeho Ádu rozveselí? Jako důkaz si ho dovolíme citovat: "Když jsem sám, tak sem někdy smutnej!". Copak se asi našemu chlapákovi přihodilo, že ho potkaly "denverské chmury"? Zda-li by o tom něco nevěděla Kaia, pro kterou se ještě před nedávnem snažil připravit dokonalé rande na střeše, o které ale z její strany nebyl zájem? No nám neunikne nic. Je Kaia prostě jen mrcha nebo snad myslí na někoho jiného? Doufáme, že nám to brzy objasní!

A zpátky ke Christopherovi, ten totiž tento týden rozhodně nezahálel a vyhrál tak cenu pro nejaktivnějšího cowboye týdne. Kromě zmiňovaných schůzek s Emílií (konečně někdo stejně šílený jako on), kde padla i jeho první pusa ve městě (ano, my jsme byli u toho - fotky budou později!) v pátek poznal i naši milou zlatou Eleanor. Tato drsná kráska se jak se zdá konečně vymanila ze spárů Thomase Hansena a po Anatolym je Chris její nový objev, dokonce mu poskytla i své osobní telefonní číslo! Na co asi? ... Další z Chrisových nových známých je kytarista Freddy, na kterého v cukrárně zkoušel nejednu fintu. A ačkoliv je Fredson hetero, zdá se, že na našeho Kita docela zabíral. Jak víme my tady v redakci, experimentovat se dá v každém věku. (viz. tipy do shrnutí)

Další kdo se činil byl Booker. Místní "knížkař", jak si po svém vyložila jeho jméno Gaia, má opravdu kliku na pozoruhodná setkání. Tento mládenec se po městě ztrácí častěji než nachází! Ano, i to je úskalí nově přištěhovalých, které ale umožní nejedno zábavné střetnutí. A když se k tomu navíc připočte i to, že Gaia zrovna měla jeden z jejích dní, kdy kazila vše co se dalo, vznikla z toho více než zábavná situace. Koneckonců, nezdá se vám, že toho Gaia dělá až moc? Tahle holka by měla v životě ubrat tempo a začít se taky trochu socializovat, práce není vše! (a my to víme více než dobře xD)
Aktualitka z redakce: Booker už zná i nováčka Janice, doufáme, že po dnešní hromadné hře, budeme znát více!

A co Aki? Bojkotuje shrnutí! To se nám nezdá, někdo tohohle elegána přesvěčte, že bez některých věcí bychom se prostě neobešli. Vše, co z něj naše redakce vymlátila bylo: "Rafimu přiběhl Levi se psem od krve." Ano vážení čtenáři, to je opravdu vše. Žádné vysvětlení. Nic. Zde si můžeme opravdu jen domýšlet...

Vážení a milí, to je pro dnešek vše,
jsme více než potěšeni, jak hrajete a nemůžeme se dočkat nových drbů po dnešní hromadné hře.
Copak si pro nás asi Adam nachystal? A bude smutnit dál i po této hře?
Díky za trpělivost s námi adminy, zkouškové období se chýlí ke konci
a pokud chcete být příště také ve shrnutí, posílejte tipy do shrnutí ZDE.

Za tým adminů,
Karipka
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama