Vallace Wheatley

23. ledna 2017 v 23:12 |  Postavy - ženy

Hráčka: May
Věk postavy: 24 let
Povolání: Hlasatelka večerních zpráv
Faceclaim: Leighton Meester


Vzhled:
Vall je žena poměrně vysoké a štíhlé postavy. Na pohled sympatická moderátorka s rychle se stupňující kariérou, uvnitř majetnická mrcha. Díky svému postavení si může dovolit téměř cokoliv, ve svém denním outfitu se nijak neomezuje a ráda zkouší nové věci. Vallace je pěkná tvářička, o tom není pochyb, kdyby ale nebyla, nemá kariéru. Její hnědé vlnité vlasy kontrastují s většinou silně nalíčenýma kaštanově hnědýma očima. Bezproblémová pleť je její hlavní předností, rozhodně by se však nedalo tvrdit, že je opálená, spíše naopak. Své rty dokáže zkřivit do milého úsměvu, ačkoliv nemá náladu se usmívat. Pokud někým pohrdá, nikdy se to nedozví, dokud mu to sama neřekne. Vallace ovládá výborně řeč těla, v obličeji se většinou tváří klidně a spokojeně, na televizních obrazovkách je zkrátka jako doma. Když se usmívá, odhaluje zuby bílé jako perličky, čehož ráda využívá ve svůj prospěch. Její postava oplývá ladnými křivkami, takže na ni perfektně padne jakýkoliv typ oblečení. Vzhledově je téměř dokonalá až na pár nevzhledných jizev na břiše, které však obyčejný smrtelník nemá šanci spatřit. Kromě toho se Vall na pažích rýsuje drobné svalstvo. Její celkový výjev je něžný, nedostatky dokáže výborně zakrýt, a proto je celkově docela přitažlivá.

Vlastnosti:
Vallace je na povrchu milá žena, která by nasadila vlastní život pro druhé, dokonce se tak i tváří, její milou tvář po většinu času zaplavuje vřelý úsměv a žádná stopa po jejím pravém já. Ve skutečnosti je však majetnická drzá mrcha, která se vyžívá na neúspěchu ostatních, ráda pozoruje bolest druhých. Tuto tvář ukazuje minimálně. Perfektně se přetvařuje a má přirozené charisma, díky kterému si dokáže zajistit téměř libovolnou pozici. Nikdy nedělá nic, co by pro ni nebylo výhodné, není přeci žádná pitomá charita. Co je její, to je její a nehodlá se s nikým dělit. Dokáže být výborná lhářka a svůdnice, ráda si vyhledává muže vyššího postavení, které potom svede, nikdy však netahá své osobní vztahy do práce. Dokáže si zajistit, aby se o ní v bulváru zmiňovali co nejméně a potrpí si na oddanosti jiných lidí. Je extrémně žárlivá, dává to ale najevo jiným způsobem. Ráda lidem ničí kariéru bez toho, aby se nijak extra snažila. Žije si ve svém světě a neumí si připustit realitu, pro ni je chudoba sprosté slovo a ''ne'' pro ni neexistuje. Kdyby byl satan člověk, s největší pravděpodobností by vypadal jako ona. Ale co kdo zmůže proti hodné holce s andělskou tváří?

Zájmy:
Kromě neverbálního terorizování lidí miluje být středem pozornosti, mezi její zájmy patří sebezdokonalování v oboru, otvírání nových možností a sledování, jak její nepřátelé trpí. Od mala se věnovala žurnalistice, většinou však zůstávala v ústraní a článek napsala jednou za uherský rok. Její zálibou na škole byla vždy matematika, protože ta má jako jediná logiku. Ráda se naparuje před kamerami a nechává se fotit do nejnovějších čísel modních časopisů, jen aby se na sebe mohla dívat. Kromě toho je její vášní svádění ženatých mužů. Když ještě studovala, amatérsky se věnovala focení, to jí však nikdy moc nešlo a pokud si měla vybrat mezi fotografkou nebo cílevědomou sviní, vždy s radostí volila být mrcha.

Historie:
Narodila se do vcelku zabezpečené rodiny, vyrůstala hned s pěti staršími sourozencemi, od kterých si navykla jejich jednání. Těžko říct, jestli to měli v rodině, ale každý z jejích sourozenců miloval manipulaci s lidmi. Její matka vždy stála opodál, zatímco otec je povzbuzoval. V roli podnikatele dokázal rodinu perfektně uživit, rád vystavoval svůj majetek na obdiv a to po něm Vall pravděpodobně zdědila. Když se začala osamostatňovat, nejprve pracovala jako sekretářka v otcově rodinné firmě, tam se jí dostalo přiležitosti vyjít si se ženatým šéfem, kterého využívala, dokud ji nedostal do televize. Její už tak bohatý život oživil matčin milenec, do kterého se ona sama zamilovala. Nikdy ale nebyla schopna ublížit někomu ze své rodiny. Jakmile vystudovala soukromou školu žurnalistiky, začala se naplno věnovat moderování v televizi. Nejprve hlásila zprávy z terénu, později nahradila jednoho ze starých moderátorů a začala vysílat večerní noviny. Za svůj celý život nikdy neměla pořádný vztah, vždy dávala přednost kariéře. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama