Ainhoa Lara Toledo

12. února 2017 v 15:46 |  Postavy - ženy
Hráčka: Kayla
Věk: 21
Povolání: Profi Surfer
Faceclaim: Alana Blanchard
Bydlí v: Dům na pláži


Vzhled:
Středně velká postava, výškově kolem 160 cm. Dlouhé blond lehce kudrnaté vlasy, ktere má téměr vždy rozpuštěné, pouze když surfuje a to ne vždy má vlasy sepnuté do tzv. pony tail. Už od prvního pohledu je patrná její atletická postava. Věčně ji potkáte nenalíčenou, líčí se pouze při focení na profi fotky, například když fotí do časopisu nebo ke svému profilu. Nalíčenou ji také můžete potkat při společenských udáosti. Nejčastěji ji můžete potkat v plavkách, případně v neoprenu, když je zima. Když ji nepotkaté v pavkách můžete ji potkat spíše ve sportovním oblečení.

Povaha:
Velmi přátelská, energická a vždy pozitivně naladěná. Pokaždé když ji potkáte má usměv na tváři a to i tehdy pokud ji něco trápí. Nerada vykládá o svých problémech druhým a tak se je vždy snaží skrýt právě za svůj usměv. U lidí si nejvíc cení upřímnosti, proti i ona se snaží být co nejvíc upřímná. To je i důvod proč ze všeho nejvíc nesnáší lháře a lidi co se přetvařují. Také nemá ráda lidi typu "večný pesimista" . Ty to lidi se snaží držet co nejdál od těla, ne vždy ji to však vyjde.
Není moc městký typ, radči má přirodu, případně menší městečka.

Zájmy:
Na prvním místě je pro ni surfing, tím žije, pro to dýchá. Je časté, že i její přátelé jsou surfaři, buďto profesionálové se kterýma jezdí na tour tak i amateřký. S přáteli tráví nejčastěji chvíle surfováním nebo chozením do přírody, kterou má velmi ráda. Takový ten noční život, večírky a podobně ji moc neříkají. Spíš s přáteli pořádá různé výlety a dobrodružství, jako například skákaní z utesu vysoký několik metrů rovnou do oceanu, potápění nbeo i výlety na lodích.

Historie:
Narodila se 13.6 na Hawaii do surfařské rodiny, odkud taky pochází její zájem o surfing. Má staršího bratra, také surfaře a mladší sestřičku, kterou surfing příliš nebavil, za to, ale našla zalíbení v gymnastice. Surfingu se začala věnovat už v utlém věku, ve věku 6 let byla schopna sjet menší vlnu, zatím samozřejmě bez nějakých většich triků. Odté doby strávila každičký jediný den trenováním. Nevynechala jediný den. Každá ta dřina jí vynesla její první vítěztví a to v pouhých 10 letech, kdy vyhrála místní soutež její věkové kategorie. Díky tomu také získala svého prvního sponzora. Ten samý rok přestala navštevovat místní školu a přešla na domací vyuku, aby mohla ještě víc trénovat. Další vítěztví nasledovalo o 2 roky později když vyhrála regionální soutež. Tato soutež ji posunula na NSSA národní šampionát, kde skončila ve čtvrtfinále. Dalším rokem tuto soutež vyhrála. Následoval jeden uspěch za druhým, vyhrála například juniorskou světovou tour, ale největší uspěch přišel když se kvalifikvala ve věku 17 let na světovou tour mezi ty nejlepší na světe. V tomto jejím prvním světovým tour skončila v celkovém žebříčku na 15. místě. Další rok už, ve světové tour skončila na 3 místě. Světovou tour vyhrála až ve věku 19 let, následující rok ji vyhrála znova a stala se z ní tak dvojnásobná světová šampionka. Za celou dobu jejích surfařských uspěchů získala mnoho sponzorů at už jednoho z nejleších výrobců prken přes nejrůznější značky oblečení až po výrobce hodinek. Diky surfingu projezdila velký kus světa a ve svém životě se ale rozhodla posunou i o něco dál a tak si dala na dobu neurčitou pauzu ve světové tour a odstěhovala se do Bringtonu, aby zkusila něco nového. Třeba i se přihlásit na univerzitu.

Galerie:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama