Gabriel Ross

4. února 2017 v 22:04 |  Postavy - muži

Hráčka: Eliza
Věk: 18
Povolání: student posledního ročníku SŠ, pracuje jako barman ve stripbaru
Bydlí v: Městský byt
Faceclaim: Andy BiersackVZHLED:
Gabe je tak vysoký, že by možná mohl nahradit maják na pobřeží - měří 193 cm. Absolutně tedy nehrozí, že by ho někdo přehlédl. Jeho tělo je štíhlé a pevné, ve tváři má výrazné rysy a lícní kosti, že by se o ně dalo pořezat. Vlasy mají nekompromisní černou barvu, přírodní, ale občas si konečky nebo některé prameny barví na divoké barvy. Jeho oči disponují sytě modrou barvou, rty jsou užší a bledé. Dost často si obtahuje oči linkami. Konstitučně by mohl připomínat modela, kdyby neměl celé tělo pokryté tetováním - krk, ruce, hrudník, vše má potetované a to mluvíme jen o tom, co je z něj obvykle vidět. Tetování se dále táhnou i na břicho a dál. Nejvíce výrazné je peříčko, které má z levé strany krku a rukávy. Je to jak umění, tak jeho prohlášení, nosí je pyšně, tak, aby byla co nejvíce vidět. Nejvíce pro něj samotného znamená nápis těsně pod srdcem - Morituri te salutant. Dalším výstřelkem jsou také piercingy: ve rtu a v nose.
Na sobě má nejčastěji černou. Vlastně naposledy ho v jiné barvě viděli tak ve školce. Ať už jde o džíny, trička, vesty nebo bundy - všechno má punc vzhledu rockerů, emařů a metalistů. Cvočky, řetězy, kov a kůže, to je jeho, stejně jako roztrhané džíny a tílka s hlubokým výstřihem. K němu tenhle vzhled dokonale sedí, je jeho součástí. Často má také doplňky, především růženec. Čert ví, co pro něj vážně znamená, kombinuje ho s obojky, řetězy a dalším. Občas nosí i náramky, peříčka ve vlasech, všelijaké pásky, jo, umí se vyparádit. Podle vzhledu je naprosto jasné, že máte co dočinění s bouřlivákem.

POVAHA:
Gabriel měl dvě možnosti, co dělat s tím, co si prožil - buď zahořknout, nebo to využít jako zkušenost. Ze začátku to vypadalo na tu první možnost, ale když se osamostatnil, pomohlo mu to. Stal se z něj usměvavý, veselý člověk, lev salonů a vtipálek. Není ve vašich silách ho jakkoliv urazit, je mu to celkem fuk, jede si svojí show. Je dost dobrý při práci s lidmi, přestože mu samota nevadí. Kdykoliv se mu něco zlého přihodí, jede podle hesla "I need it for my art" a pak se podle toho chová. Ne že by nikdy nebyl smutný a v depce, ale snaží se nevybíjet si to na lidech okolo sebe. A když už je to zlé, kreslí. Bývá nápomocný a přátelský, ale nikdo s ním zametat nebude, má dost životních zkušeností, aby si dokázal poradit s kde čím a proto dává výborné rady. Špatné na něm je, že se občas nechá unést, ať už jde o vztahy, alkohol, nebo o to, že si pustí pusu na špacír. Nezná míru, ať jde o cokoliv, a pak může některých věcí dost litovat. Jako protiklad k jeho veselosti je i jeho uzavřenost, pokud jde o něj samotného. Dokáže několik hodin zírat před sebe a nepromluvit a lze si jenom představovat, co všechno si z předchozího života odnesl. V jeho horších chvílích se to projevuje, například sebelítostí. Rád se baví s lidmi, ale zkrátka si je nepouští k tělu, občas doslova. Co nesnáší jsou násilí a drogy, nikdy by se jich nedotkl. Naopak ho dokáže obměkčit objetí. Prosté lidské objetí ho dokáže příjemně vykolejit, a taky zvířátka. Má moc rád zvířátka, hlavně hady. Mimo to je samostatný, jen tak se něčeho nelekne, má dostatek empatie a je zvyklý makat.

ZÁJMY:
Práce barmana je zároveň jeho koníčkem, má ji rád. Taky se věnuje hudbě, učí se hrát na kytaru a i když udrží pozornost asi jako kokršpaněl, umí zahrát a zazpívat i pěkné kousky. S tím se pojí i jeho láska k umění celkově, v jakékoliv formě. Miluje koncerty, galerie, divadla, i když se to nezdá. Sám má asi nejblíže ke kresbě. Především návrhy tetování mu jdou dost dobře, většinu svých pozdních si navrhoval on sám. Umí tak portréty, krajinky, cokoliv ho napadne, když nechá běžet svoji představivost na volnoběh. Moc rád vysedává v přírodě, zachytává světlo nebo nálady. Nejlépe se tak dokáže vyjádřit. Mimo to žere všechny možné seriály a jeho tajným potěšením je čtení fanfiction. Kromě nich toho moc nenačte, nějaké klasiky mu jsou u zádi. Ale má rád Malého prince. Taky Příšerky s.r.o. A v neposlední řadě, miluje líná sobotní rána a vyvalování v duchnách.

HISTORIE:
Gabe neměl jednoduchý život, už od chvíle, co se narodil. Jeho rodina snad nezažila jediný den bez hádek a obviňování. Žili v malém bytě ve špatné čtvrti San Diega ve státě Californie, otec trávil většinu času v práci nebo v hospodě s kamarády, a když byl zrovna doma, rád si chladil žáhu na matce. Gabe měl rád chvíle, kdy byla máma v dobré náladě a byli spolu sami, což ovšem nevydrželo dlouho, neboť se v jeho 5 letech narodil bráška Michael. A doma to bylo ještě horší. Máma nezvládala výchovu dvou kluků, psychicky se hroutila, musela jim doma vypomáhat sousedka s početnou mexickou rodinou. Když otec v Gabrielových 10 letech zemřel, vlastně se mu s bráchou dost ulevilo. A chvíli to bylo vážně lepší. Matka prodala majetek po otci a byt a s kluky se přestěhovala do Brightonu. Vypadalo to, že začnou nanovo, sami, a nechají minulost v Americe. Hm, jo, přesně to se mělo stát. Po roce od přistěhování začala Gabeova matka pít. Početné známosti jí moc nepřidaly a tak začalo Gabrielovi druhé peklo. Musel se starat jak o sebe, o bratra, tak i o ni. Ve škole prakticky nebyl, aby stíhal všechno zařídit, jen tak tak přemlouval učitele, aby ho nechávali projít dál. Byl dost chytrý, aby zvládl všechny zkoušky, ale stejně ho nakonec vyhodili. Využil toho a už jako dítě bral jakoukoliv práci, kterou mohl sehnat roznášel noviny, venčil psy... Postupem času se znovu zapsal na školu, bratr začal pomáhat a tak zvládali domácnost ve dvou. Gabe musel dospět příšerně brzo a dost se to na něm podepsalo - nechal se potetovat, tahal se nočním městem, začal nosit výhradně černou. Měl jen pár kamarádů, kteří stejně pořádně nevěděli, v čem vlastně žije. Bratr byl jediné, na čem mu záleželo, on a matka, kterou stejně tak trochu nenáviděl za to, do čeho je hodila. Na střední se pak seznámil s Elliahem, kterého jako prvního vpustil do svého života mimo rodinu a který mu sakra hodně pomohl, aby se s tím dokázal vypořádat. Díky němu si i našel zájmy, koníčky, začal se zabývat tím, co chce on, ne jen tím, co po něm žádá situace. Našel sám sebe. Mimo jiné, láska se mu vyhýbala, známosti ale ne. Měl vzhled drsného hocha, frajera jak z rockového plakátu, neměl nouzi o obdivovatele. A v minulosti toho i trochu využíval - chodil s bohatšími lidmi, mnohdy mimo jeho zájmovou skupinu, a bral si od nich peníze, i když to nikdy nikomu nepřiznal. Prostě se občas objevilo pár stovek navíc. Nikdy mu to ale nevydrželo dlouho, nebyl na to stavěný. Co se týče matky, donutil jí s tím něco dělat, zlepšila se, ale on už to dál snášet nemohl. V záchvatu, o kterém by radši pomlčel, si sbalil věci a odešel z domu. Nechal všechno za sebou. Kamarád mu dohodil jeho současnou práci barmana ve stripbaru, se kterou je nakonec nadmíru spokojený a on sám se přestěhoval do bytu. Za matkou a bratrem pořád chodí, ale nesnesl by bydlet s nimi. Brácha se z toho pořád ještě vyhrabává, pomocí psychologické podpůrné skupiny, ale vypadá to, že to nejhorší má on i rodina za sebou.


GALERIE:

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama