Maybe Amelia Moon

27. února 2017 v 21:02 |  Postavy - ženy
Hráčka: Bee
Věk: 21 let
Povolání: Barmanka
Faceclaim: Chrissy Costanza
Bydlí v: Městský byt


Vzhled:
Tahle dívka je malého vzrůstu, měří něco okolo 158 cm.. Její delší tmavé vlasy jsou od přírody krásně rovné, ona si však vždy přála hezky vlnité dlouhé vlasy, proto si občas ráno přivstane aby si je mohla natočit.. Na jejím obličeji vyniknou asi jen její velké oči, které jsou orámované černou silnou linkou, bez té prakticky nikam nechodí..Na jejích růžových plných rtech pokud se zahledíte z blízka, lze spatřit malou jizvu kterou má už od mala.. Často jí můžete vidět oblečenou do nějakých jeanu a to různých barev, nejraději nosí ale černé a světle růžově, nikdy na ní nechybí její trička s bláznivými potisky roztomilých zvířátek nebo motivačních nápisů.. Její zvláštní styl podtrhují šílené batohy různých tvarů plyšových zvířátek..Často svůj outfit obohatí, ať už mašlí, věnečkem nebo nějakou bláznivou sponkou do vlasů..


Vlastnosti:
Pokud se s touhle osobou setkáte, upoutá vás její úsměv který jí po většinu času hraje na tváři.. Avšak pokud si sní chcete povídat ze začátku toho moc nenamluví, je sice velmi přátelská ale její bojácnost a stydlivost je asi silnější.. Ale pokud už se sní jednou pustíte do řeči a přežijete její ustavičný uhýbající pohled, který ne málo lidí štve tak můžete být spokojený, nejspíše jste na svojí stranu dostali jednoho s nejupřímnějším a věrných přátel.. Je velmi hodná a slušně vychovaná, snad nikdy jí neuvidíte dělat něco zakázaného.. Je ochotná komukoliv pomoc, jelikož je velmi skromná tak i z jejího malého přijmu může občas někomu pomoc.. To že je důvěřivá a laskavá se dá spíše zahrnou mezi špatné vlastnosti, díky tomu si sní každý může "dělat" co chce..
Je velmi zbabělá, když má před sebou příležitost která se neodmítá raději od toho stejně couvne, protože si není jistá jestli by to vůbec zvládla.. Možná za to spíš může to že si je v hodně věcích nejistá, ale to ví nejspíš jen ona sama..

Zájmy:
Mezi její zájmy rozhodně patří běhání, je to pro ní takové to odreagování od okolního světa.. Můžete jí často vidět s knihou, jsou to většinou romány, nebo naučná literatura, poezie, u knih se jí líbí to že se dokáže perfektně začíst do děje, občas jí přijde že ona sama děj žije.. Dále miluje umění ať jde o hudební umění, kreslení, sama hraje na pár hudebních nástrojů a maluje, ráda se o umění jen tak baví, když potká někoho stejně zapáleného do umění okamžitě zapomíná na svojí stydlivost a pouští se horlivě do rozhovoru..Jejím zájmem jsou rozhodně zvířata.. Vždy chtěla koně, takový dětský sen, který se jí nikdy nesplnil a ona od něj opustila..

Historie:
Když byla malá holčička, měla krásný bezstarostný život, plný lásky, přátel ale každá pohádka jednou končí, to přesně když May bylo jedenáct let, její matka prohrála svůj boj s rakovinou.. Naštěstí měla ještě otce, nejdříve si myslela že je to v pořádku, avšak její otec odchod matky nesl mnohem hůř jak malá May.. V tu dobu to sním začalo jít z kopce.. Začal pít, pil každý den, nakonec ho vyhodili z práce a on zůstal doma, bez práce, bez prostředků.. May naštěstí měla babičku která jí se vším pomáhala, chodila do školy, měla dobré výsledky a nemohla se dočkat dne kdy vyrazí na vysokou.. Pracovala v pár barech, kavárnách jako brigádnice, musela si přece někde vydělat na školu.. Když jí bylo šestnáct let babička zemřela a ona zůstala sama se svým otcem, došlo to až k tomu že musela uklízet,chodit do školy, vydělávat peníze, které jeden večer našel a všechny jí sebral.. Jednou na ní vztáhl ruku, od té doby má ne že strach ale respekt k mužům.. Její jediný přítel byl stejný jako její otec, nikdy jí nevadilo když se někdo napije, ale čeho je moc toho je příliš..Nakonec se dostane až do Bringhtonu, kde nakonec zůstává..

Galerie:
Výsledek obrázku pro chrissy costanza

Související obrázek
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama