Shrnutí (17)

7. února 2017 v 20:38 |  Shrnutí
Krásný únorový večer všem obyvatelům Brightonu,
Pojďte si přečíst drby posledních dní. Zaznamenáváme stále větší aktivitu a to nás velmi těší! V posledních dnech se osudy našich obyvatel velmi šíleně zkomplikovaly. Jen do čtení, stojí to za to, některé části jsou prakticky jen z vaších tipů, děkujeme, že se na rekapitulaci týdne podílíte ♥Co přinesla velká a divoká párty u Adama Jacksona doma? Ach ano, spoustu zajímavých a nepochybně divokých zážitků. Od společných intimních chvil Adama a Charlotte až po líbání Iana s ? (Neřekneme, čtěte dál).

Páni, to si dal Adam J. skutečně za cíl nakouknout pod každou Brightonskou sukni? No, už mu jich moc nechybí... Zajímala by nás vůbec suma vyjadřující celkový počet "zářezů?". Asi raději ne, protože bychom byli na vysokém dvojmístném čísle, nebo snad trojmístném? Povídej Adame, jsme jedno ucho. Ian se po kratším volnu vrátil do svého obvyklého programu, rozhodl se zavítat na párty za účelem si z lidí dělat srandu - asi mu to chybělo nebo co. Tam na baru narazí na mladičkou dvojičku Cassiopeu a Noaha, navíc k jeho "štěstí" nedaleko postávala Gaia. Gaia s Cass vytvářely nové přátelství, zatímco Ian si Gaiu dobíral a Cass si moc nevšímal - ne ale, že by ji ignoroval, to zase pozor, my všichni vidíme jak je krásná, že by si Ian nevšiml hezké holky? To nebuďme naivní....

Gaia toho za večer nevypila zrovna nejméně a možná i proto se chovala ten večer jinak - ne tak zle. Po menší výměně slov k nim připochodoval Adam, pořadatel akce, a lehce si Iana dobíral - že by si přišel chránit získané území? Ale Adame, je to už doba a dávno nejste spolu, přestaň Gaiu kontrolovat. A aby toho nebylo málo, došlo dokonce na polibek, pravděpodobně je jeho důvodem alkohol a menší rozrušení z Adamová pozastavení u nich. A přesně tam jejich večer skončil, Gaia se rozhodla raději rychle odejít a Ian s tím jeho klasickým úšklebkem později také odešel domů. My však jejich polibek nezapomeneme a fotografie z párty také ne! Ian a Gaia ? Je to nová "velká věc"?

V sobotu v cukrárně došlo k setkání Kita s Freddym, na něj zkoušel své osvědčené finty, a vypadá to, že se Freddy i přes hetero orientaci celkem chytal (nebo má jen chuť experimentovat?). Došlo k flirtování, škádlení a notoricky známý nešika Kit převrhl latté, nakonec ale vše dopadlo dobře, bude mít lekce kytary. Freddy byl z Kitové šílenosti a flirtování celkem překvapený a možná až vyděšený, ale my jsme viděli, že se celkem chytal... Takže jak to tedy máme? Po Adamovi, který nenechá projít jedinou sukni tu máme Kita, který nejen, že nenechá projít jedinou sukni, ale ani kalhoty? Patrně máme město přesyceno alfasamci...

Druhé rande Em s Kitem proběhlo v kině, proč jste šli do kina přátelé, když jste po celou dobu filmu vlastně jen tančili ploužák? Proč to Kitovi děláš Em? Proč mu blázníš hlavu? Nadruhou stranu vidíme, že se Kit jen tak pobláznit nedá a rozhodně rande s Em nebere vážně, to je dobře. Protože její původní záměr celého randění byl - zapomenout na Garretta... Ach ano, Garrett se nám vrátil z Německa, okamžitě si rozhold Emílii znovu přivlastnit a ta tak celé randění s okouzlujícím Kitem ukončuje. Protože jak již padlo, cíl byl zapomenout, že se do něj zamilovala... Proč vlastně? Zamilovat se do Wrighta? To nekončí happyendem a ona to moc dobře ví, stejně jako každý, kdo měl čest ho potkat.
Mimochodem, z ukončení randění nebude smutný, protože se k nám dostala PIKANTNÍ zpráva, že ho Freddy učil na kytaru asi pět minut, zbytek jejich setkání byl tichý, protože měli spoustu práce s líbáním!

Freddy musí být z celé situace skutečně zmatený, ví komu by měl dát přednost? Krásné Stephanie -jejíž vlasy ho doslova hypnotizovaly- nebo Christopherovi (Kitovi)? Se Stephanií se seznámili s naší krásné English old pub... Prý si od ní nechá udělat lapač snů... To po něm vážně tak touží, nebo chce tuto PIZZALÍBAČKU zase vidět? To nám nikdo neprozradil, tak to prosím příště udělejte, protože to musíme nutně vědět!

Napadlo vás někoho, proč vlastně Eleanor odchází z Nazar Industries? Proč u Anatolyho dala výpověď? Doslechli jsme se z velmi důvěryhodného zdroje, že touží pracovat u svého expřítele Thomase, to vážně? Po tom všem? Dokonce u něj byla žádat o místo. Thomas byl však skutečně profesionální a jednal s ní jako s řádným žadatelem, nenechal se vůbec ovlivňovat city a dojmy, ani starými emocemi (byly tam vůbec?!). Slovo dalo slovo, podpis dal podpis a po pár hodinách diskuzí a čtení smluv (kterých bylo skutečně mnoho- jak jinak!) se Eleanor stala právní koncipientkou. Je to dobrý nápad Tome? Zaměstnávat si expřítelkyni? O co víc, zhrzenou expřítelkyni? Přátelé si drž blízko, nepřátele ještě blíž...

Zdá se ale, že naše nadějná od včerejška koncipientka Eleanor pomalu, ale jistě na Thomase a její zlomené srdce začíná zapomínat, nebo, jak nám Eleanor vysvětlíš náhodné setkání s Kitem v aquaparku a následný Kitův polibek na rozloučenou? Rozhodl se náš nový sukno-kalhotář Kit zavítat i pod tu tvojí? Nechme se překvapit...

I my jsme zaznamenali rostoucí bříško ledové královny Ophélie, již jste od nás slyšeli ten velký skandál o nemanželském dítěti, které čeká s Thomasem. Tak je to tu, malá Thea se dere na svět. Narodila se po skutečně úctyhodné době, je malinká, krásná a modrooká -jako její rodiče-. A tak je malá Thea D´Aversa Hansenna světě! Gratulujeme a přejeme vám hodně radostí a smíchu... Jste teď snad jako rodina?

A jak si máme vysvetlit to prapodivné chování místního Cassanovi Adama? Emília, Gaia, nebo Kaia? Co má znamenat to podivné zahřívání šílené Joyce, která se rozhodla skočit do Brightonského moře? A to že si snad vzal Charlotte na rande? (ano vůbec nám není podezřelé, že randíš se spolubydlící své bývalé/bývalé??/lásky Kaii)
Ach Adame, snad tě jedna z místních dam konečně dokáže přivést na tu správnou cestu!

Děkujeme VÁM za projevenou přízeň, jste skutečně neskuteční ♥ Moc si vážíme zájmu a aktivity na našem RPG, Mimochodem ve velmi brzké době to plánujeme postavám trošku přiostřit, takže se je na co těšit.
Pod dnešní shrnutí se podepisují
Miau a Blair
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama