Shrnutí (18)

26. února 2017 v 19:24 |  Shrnutí
Je neděle, a proč se rovnou nevrhnout na všemi očekávané další shrnutí? Pojďme se podívat, co nejzajímavějšího se za poslední dobu ve městě událo.


Že bychom měli ve městě nového záletníka? Řeknu vám, Freddy tedy dokáže vyjít s každým, s Heather, Stephanii, Cass i s Christopherem. Netrvalo mu ani 5 minut, a jeho šarmantní kytarový zjev už přemlouval Heather k vášnivé noci v parku. Nakonec se ale oba rozhodli, že si nenechají přimrznout zadek k lavičce a přesunou se do bytu Heather (nebo spíše kamaráda Heather). Ano, jak romantické! Jindy zase zachraňoval Janice od sebevraždy na mostě, kterou ani sama neplánovala. Jak pozorné! Ona ho na oplátku pozvala domů, kde jsme viděli nejednu králičí bačkorku.. ehm, cože? No nás víc zajímá co se stalo poté, asi to nemusíme blíže specifikovat. Jisté je, že ona si poprvé bude pamatovat do konce života, ale on? Pro něj nebyla ani první, ani poslední... tento týden! Poté jsme ještě zahlédli Ferddyho jak ukazuje svá tetování - pro změnu - Stephanii. Vážně, co je tenhle kytarista zač? A dá mu už některá košem? My budeme u toho!

V lesích jsme přes týden mohli potkat Cristiena, Penelope a.. psí fenku? Tady se dožadujeme vysvětlení.
Isabelle a Stephanie si zase vyměnili vzájemný názor na čokoládu. Mají ji rádi, kdyby vás to zajímalo.
U Christophera a Tessy jsme si mohli povšimnout drobné neshody v názorech. Nešlo o nic více banálního, než kdo z nich dvou je důležitější. Tessa tvrdila, že Chris a Chris tvrdil, že Tessa. To je ale překvapení. Celé nedorozumění působilo o to více banálněji, že Crispin leží v nemocnici po srážce auta. Nemělo by tě zajímat spíš tohle Tess? Ale tak každý se s tragickou událostí potýkáme jiným způsobem.

Došlo i k setkání Iana a Eleanor. Toto nás tedy opravdu zajímá, jde totiž o dva nejnepříjemnější lidi ve městě :D a zajímá vás jak spolu vyšli? Nijak. Ona byla otrávená, on byl nepříjemný, ach jakoby to nebylo předem jasné. A pokud můžeme citovat Blér: "No tak tihle dva asi kamarádi nebudou :D". Děkujeme za shrnutí.

Pořádné drama zase viděla místní nemocnice. Crispina srazilo auto, a matka jeho dítěte Kat ho náhodou spatřila nemocnici. Byla tam však i jeho milenka Tessa a Kat si dala dvě a dvě dohromady a pořádně Tesse facila. No co si čekala holka? Tess poté brečela Christopherovi v náručí. Jak jinak. Vždycky bude zneužívat city tohohle dlouhovlasého nezbedy. (hned se dozvíte více)
Christopher nám začíná divočet, kromě líbání Leviho se spustil také s Freddym, ačkoliv ten na to chce jít pomalu. No tohle nám uplně pomalé nepřipadalo, ale ok hoši, tohle je na vás.

-----------------------------------

Jak moc divoký byl tento víkend pro chrabrého zachránce tonoucích dívek - Adama? Tady někdo očividně neví, co urovnávat dřív - svůj bratrský (?) vztah s Emilii, který se právě teď ocitá na bodu mrazu nebo znovuzískání přízně Kaii? Do toho stíhá i spaní s Kainou spolubydlící Charr a sem tam i zachránit nebohou tonoucí Joyce. Tak se ptám: Hrdina všedního dne nebo snad nenapravitelný romantik? Romantickými slůvky totiž ani trochu nešetří, zvlášť před svým dlouhodobým přítelem Garrettem, kterému se konečně poštěstilo skoro otevřít svůj vlastní bar, ale o tom až později.
Zatímco se kudrnatá hambářka (Kaia) brouzdá po knihovnách, přístavu a zkouší to na nevinné kolemjdoucí (Garrett, kdyby to snad nebylo dost jasné), Adam spřádá svůj další pečlivě promyšlený, geniální (jak on sám) plán, jak Kaiu získat na svou stranu. Kaia by si také mohla uvědomit, že správná reakce na vyznání lásky není se hned na to pozvracet, ale sveďme to na alkohol.
A teď to na co jsme mnozí čekali celou věčnost, bar, jehož budoucnost byla nejistá... se konečně bude otevírat. Garrett je patřičně pyšný a byl to se svými přáteli zapít v tanečním klubu. Víc než svých přátel si ale všímal své hračky Mii. Jak by ne. Kdo tyhle dva znáte, určitě víte, co se mezi nimi děje. Shrnovat to by bylo na dlouho, co je ale důležité je poslední Garrettův výmysl. A jak on si něco usmyslí, ostatní nemají na výběr a Mie nezbývalo než se k němu dočasně nastěhovat, jak Garrett sám řekl "než se mi omrzíš". Páni Mio, tohle bychom nečekali, nebojíš se bydlet s dvěma klukama, co se tě budou snažit ojet? Nebojíme se, že by si to Garrett neošéfova, konec konců ji zakázal vycházet z bytu mezi sedmou večerní a sedmou ranní. A sám se uvolil že ostatní holky bude chodit šoustat jinam. (Třeba svůj poslední objev, barmanku Cass.)Teda řeknu vám, tihle dva to jsou teda dvojka.

Thomas Hansen už plně rozjel svoji firmu, za to patří velké díky všem, kteří ho podporovali - sestra Gaia, nová známá Ayesha, ale hlavně jeho asistentka Donna. Práce jej sice zatěžuje, stejně si však najde čas na Theu, jeho překrásnou dcerušku. Na tom se s Ophélií (matkou Thei) musí shodnout, že ačkoliv vlastně vznikla nechtěně, je to nejkrásnější, co je kdy potkalo. A jaký je jejich vztah? Žádný, v podstatě spolu jen spí.
Zahlédli jsme i Gabea jak se promenáduje po parku. To je opravdu miniprasátko, co si vodí na vodítku? :D To je teď moderní? I kdyby ne, tak ženy se na to balí dobře. Cass jeho "prasátko" očividně chce vidět co nejdříve, a dokonce i Daisy ho chce kvůli "prasátku" (údajně) navštívit. No kdo tohle mohl tušit. Všichni Cassanovové zbystřete. V Brightonu už sbalíte holku jen na prasátko!

Ať jsou tři odpoledne nebo v noci, galerie si vždy najde své příznivce. Konkretně Gabriela Rosse, který se do ní nestydatě vloupal a Elliaha, který se vydal svého nejlepšího kamaráda hledat. Což se na chlapce z dobré rodiny rozhodně nepatří.
Srdceryvnou diskusi o životě a škole občas přetrhával nezdravý počet kotrmelců (jeden, ale to stačí) a vehementních doteků. Ať už Gabe věděl o bezpečnostních kamerách nebo ne, jisté je, že na jejich páskách je teď věčný záznam jeho láskyplného...přátelství k Elimu. Pokud tomu tak oba zúčastnění slaďoušové chtějí říkat. (+ bylo nám doporučeno abychom doplnili o #nohomo a #bestfriends4ever.. so why not B-))

Nick Lenson bohužel odcestoval z města a jeho návrat je nejistý.
Nejistý je i osud shrnutí bez vašich tipů. Ty můžete i nadále posílat sem.
Děkujeme za přízeň,
s pomocí všech pro vás dnes shrnutí mileráda tvořila
Karipka <3
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama