David Entumian

5. března 2017 v 16:13 |  Postavy - muži

Hráč: Tom
Věk postavy: 26
Povolání: hudebník, zpěvák
Bydlí v: Dům na pláži
Faceclaim: David EscamillaVZHLED:
David je vysoký cca 189cm, má černé vlasy, které nosí trochu nagelované nahoru, a tmavé oči, které září jak dva plamínky. Jeho tvář zdobí buď jedno nebo dvoudenní strniště, nebo delší fousy - jde o to jakou má právě náladu na holení. V uších má dva velké roztahováky, lidem to přijde nechutné , ale k němu to prostě patří. Jeho tělo je vypracované a zdobí ho hodně tetování, každé má nějaký význam. Pokud ho blíže poznáte, jistě vám je ochotně všechny popíše. Jeho styl oblékání je velmi zvláštní, můžete ho potkat ve sportovním oblečení nebo nějakým pohodlným oblečení, pak rád nosí normální Jeany a k tomu košile, většinou je červená nebo černá, ale nosí občas i jiné barvy. Skoro vždy přes košili ještě něco má, buď koženou bundu nebo nějaký kabát, svetr nebo mikinu.

POVAHA:
To je u Davida těžké odhadnout, je totiž hrozně nepředvídatelný. Jednou je jak mílius a za chvilku je jak čert, co vyletěl z krabičky. Je milý jen k lidem co zná nebo co si to zaslouží, občas se chová jako idiot k ostatním lidem a je si toho vědom, spíše mu to ani nevadí. Jeho špatná vlastnost je odsuzovat lidi než je pozná, nebo podle vzhledu, to dělá pořád a asi se toho nikdy nezbaví. Občas má pocit že je pán světa, ale nedává to najevo pokud mu k tomu nedáte důvod. Je trochu povrchní, ale jak už jsem řekl, dokáže být milý. Má rád upřímné lidi, sám je upřímný a někdy až moc. Rozhodně nesnáší, když někdo ubližuje jeho blízkým nebo rodině, ne jednou už se takhle popral a měl z toho problémy. Nerad poslouchá něčí problémy, ne že by ho to nezajímalo, ale neví vždy jak pomoci. Jak už jsem zmiňoval, když čertík vyletí z krabičky, má často problém se ovládat a skoro vždy to skončí rvačkou, kterou vyhraje a občas i pěkně dostane. Nerad se o něco dělí, i když tvrdí že přítelkyni nechce a jen si s nimi užívá, ale stejně pak žárlí, když jí vidí s někým jiným.

ZÁJMY:
Jeho zájmy jsou různé. Rád sportuje a zdokonaluje své tělo, které už teď je pro ženy perfektní. Hraje na kytaru, bicí a je zpěvák ve své kapela Flood, která se skládá ze šesti členů, jeden člen je jeho bratr Andy. Rád poslouchá muziku nebo píše písně. Rád rozhazuje svoje peníze, které si vydělal kapelou. Kdysi rád fotografoval, ale s tím sekl po založení kapely. Rád tráví čas s rodinou, i když zná jen matku a bratra, teď se však ukázalo, že jeho otec měl poměr s jinou ženou, ke které se pak odstěhoval a mají spolu dceru.

HISTORIE:
Narodil se v jedné vesničce kousek od Londýna, asi do tří let s nima žil normálně otec, který se asi po třech letech sebral i s kufrem a odjel. Byl to asi den, kdy ho David viděl naposled. Když Dave měl jedenáct let, matka mu řekla, že jeho otce našla, že žije s nějakou ženskou v Anglii a mají dokonce dceru. Ten den měl v sobě tolik nenávisti jak vůči otci tak jeho malé dceři, říkal že je to kvůli ní a že jí nenávidí. Postupem času jak rostl pomalu zapomínal na tu nenávist a pohltila ho zvědavost, kdo je vůbec jeho otec. Tuhle otázku si pokládal často. Nakonec od ní zase upustil a věnoval se pouze škole. Studoval práva, že se jednou bude živit jako právník, to ale byla blbost. Samozřejmě dostudoval, ale pak se chytl úplně něčeho jiného a to kytary. Nejdříve se učil sám na kytaru podle tutorialu na youtube, později začal zpívat po barech, kde mu pomáhal o rok mladší nevlastní brácha jménem Andy. Po asi dvou letech je tam objevil nějaký lovec talentů a dal jim smlouvu na nahrání desky, kterou samozřejmě nemohli odmítnout. Asi po půl roce se jejich kapela chytla a oni si začli vydělávat poměrně velké peníze, a objížděli svět a koncertovali všude kde to bylo možné. Jeho životní styl se změnil, s kamarády pili celou noc, pak se občas porval kvůli jeho upřímnosti. Když mu bylo asi 23 let poznal Sáru, jeho bývalou snoubenku, která ho podvedla na jednom koncertě s jeho kamarádem, od té doby ani jednoho neviděl a je za to rád. Rád experimentuje a nezatajuje i to, že ho přitahují jak ženy tak muži. Nemá se přece za co stydět. O rok později se mu začali vracet oné vzpomínky na otce, už měl celkem dost peněz, tak si najmul detektiva, který měl za úkol ho najít. Trvalo to jen pár měsíců a věděl přesnou adresu, kde otec bydlí. Trvalo ale další dva roky než se odhodlal za ním zajít. Když už jednou stál před jeho domem, byl připravený na něj vykřičet své pocity, ale když mu otevřel dveře nějaký pobuda, ze kterého táhl alkohol, úplně ztratil řeč. A vysmál se mu do obličeje, že je to chudák a pak si dá dvě a dvě dohromady a začne se vyptávat na svou mladší sestru pokud si dobře pamatuje měla by být o 4 roky mladší. Nakonec mu otec pár věcí řekl jen o tom, že od něj zdrhla a ukázal mu pár fotek, ten den kdy viděl její fotku z něj veškerá neoprávněná nenávist k ní vyprchala a on se rozhodl jí najít. Kontaktoval znova detektiva a tentokrát si dal najít sestru, trvalo to pár měsíců, ale našel jí v jednom městě Bringhton, kam se taky hned rozhodl přestěhovat a najít jí.

GALERIE:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama