Dominic Reinholds

3. března 2017 v 22:30 |  Postavy - muži

Hráč/ka: Judy
Věk: 27
Bydlení: Dům na pláži
Povolání: Veterinář, konkrétně chovatel psů
Faceclaim: Matthew Lewis


VZHLED:
Na první pohled si všimnete, že je vysoký skoro dva metry a má hodně široká ramena. Není to tím, že by nějak extrémně posiloval, ale prostě je ten typ "medvědího objetí". Má světlou pleť a tmavě hnědé vlasy. Ty nosí ostříhané na krátko tak, aby s nimi neměl žádnou práci, nikdy byste mu ve vlasech nenašli gel, nebo snad lak na vlasy. Vousy si příliš často neholí (ano, je to kvůli jeho lenosti) a proto jeho tvář většinu času halí delší na strniště. Na jeho obličeji, jsou asi nejvýraznější hnědo-zelené oči, protože když se vás podívá, působí jako raněné štěně. Nos má trošku křivý, ale toho si všimnete jen při bližším pohledu. Rty má úzké, většinou v lehkém, pobaveném úsměvu, který odkrývá řadu rovných zubů. Na čele má dvě drobné rýhy od toho, jak často a s podivem zvedá svoje husté obočí.
Se stylem si nějak moc neláme hlavu. Většinou si obleče, co mu první padne ve skříni pod ruku. Ale k tomu co najdete v jeho skříni, rozhodně patří košile. Všechny jsou jednobarevné a téměř stejné. Barevná škála je od černé, přes modrou po šedou. Občas si vezme nějaké tričko bez potisku a tímhle okamžikem poznáte, že mu došli košile a bude muset prát. Ať košile, nebo tričko, vždycky má jeany, doma by našel i khaki kalhoty, ale ty má jen, protože je dostal od svojí matky a obleče si je jenom, pokud by měla náhodu přijet. Asi to působí, že Dominic je špindíra, ale to rozhodně ne. Pokaždé, když ho potkáte, voní borovicovým dřívím a lesem.

POVAHA:
Pokud se s Dominicem setkáte, okamžitě vás to zklidní. Vyzařuje z něj taková klidná, možná i domácí atmosféra, které pro hodně lidí působí uklidňujícím dojmem. Je to pohodář, který se nenechá vůbec ničím rozházet, nebo snad dokonce vytočit. Když se s ním rozešla přítelkyně, jen přikývl, řekl ať je šťastná a pomohl jí balit. Není to však o nějaké jeho lhostejnosti, ale spíš opravdu chce, aby byli lidi, na kterých mu záleží, šťastní a nesnesl by, kdyby kvůli jeho malicherným a sobeckým choutkám byl kdokoli nešťastný.
Je to velice rozumný člověk, který si vše raději několikrát promyslí, než něco udělá. Proto má také tendence starat se o mladšího bratra. Já strach z toho, že jeho bratr se uměním neuživí a proto vždy stál nenápadně za ním, aby v případě nouze mohl napravit vše, co by se mohlo pokazit. Je to starostlivý a rozumný kliďas. A aby toho nebylo málo má dokonce i odpor k násilí. Částečně to způsobuje i jeho síla, jednou se totiž nechal vyprovokovat jedním klukem, který následně skončil v nemocnici a do dnes má zdravotní problémy. Sice se ovládá, ale pokud jednou vybuchne, nebylo by dobré být v jeho přítomnosti. Možná právě dítě vší té nevybouřené energii miluje sporty, které jsou nebezpečné.

ZÁJMY:
Protože pracuje, jako veterinář je jasné, že jeho hlavním zájmem jsou zvířata. Kromě svých chlupatých (většinou) miláčků miluje hlavně přírodu. Zbožňuje pobyt venku, proto ho nejčastěji najdete v lese, na pláži, nebo se jen tak potloukat někde po okolí. Není žádným velkým sportovcem, ale pokud už sportuje tak má rád lezení po skalách, rafting a jiné pro někoho adrenalinové sporty. Pokud ho naleznete uvnitř je jen pár činností, které může dělat. První z nich je sezení s dobrou knihou a snad ještě lepší kávou a druhou je vaření, protože nikdy neměl dlouhodobý vztah je z něj za dobu soužití bez ženy znamenitý kuchař. Samozřejmě si rád posedí i se skleničkou, konkrétně s bourbonem.

HISTORIE:
Pochází ze zámožné rodiny. Jeho otec nebyl příliš rodinný typ a místo lásky své syny zasypával penězi. Proto Dominic vyrůstal převážně s matkou a svým mladším bratrem. Je to poměrně skromný tvor, proto většinu financí od svého otce odkládat stranou. Od malička miloval zvířata, takže měl několik psů, papoušků, sem tam kočku, zkrátka a dobře takový menší zvěřinec. Možná i kvůli tomu se ve svojí akademické dráze vrhnul na kariéru veterináře. Během studií ho otec finančně podporoval dřív než kdy jindy. Proto si postupně nastřádal poměrně vysokou sumu peněz, kterou investoval a tím se mu vytvořil fixní příjem peněz. Když se jeho bratr rozhodl "osamostatnit" od rodinných peněz rozhodl se odstěhovat za ním a otevřít si soukromou praxi, blízko u svého bratra, aby ho měl pod dohledem. Jinak se v jeho životě nedělo nic zajímavého, vztahy netrvali déle než pár měsíců, většinu žen vytáčel jeho klid, nebo počet zvířat, který musela snášet v jeho bytě.

GALERIE:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama